• Navijač Dinama
    7.4k
    Gužva u Osijeku na tp.
  • bbb medimurje
    2.9k
    UTAKMICA U OSIJEKU: ULAZNICE ZA NAVIJAČE DINAMA
    U nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama za utakmicu 25. kola HT Prve lige NK Osijek - GNK Dinamo.

    Susret je na rasporedu u nedjelju 27. veljače u 18:00 sati na stadionu Gradski vrt.

    Dinamo je na raspolaganje dobio 445 ulaznica za gostujuću tribinu sjever za prodaju u Zagrebu.

    Cijena ulaznice iznosi 30 kuna.

    Prodaja će biti na Ticket pointu u Zagrebu u petak 25.2. od 11 do 19 sati i u subotu 26.2. od 11 do 19 sati.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ukoliko sve ulaznice u prodaji u Zagrebu ne budu rasprodane, bit će organizirana prodaja i u Osijeku na dan utakmice, a detalje o tome klub će objaviti naknadno.
  • znajdatevolimja
    155
    Kada bi klub mogao objaviti informacije za karte derbija u splitu?
  • Nino Bule
    11.5k
    vjerovatno poslije sibenika, pretpostavljam da prodaje krece u pon
  • superhik
    10.3k
    Malo sam bacio neke stvari u Excel i izračunao posljedice neizdavanja godišnjih/polugodišnjih ulaznica ove sezone.
    Naravno, radi se o dosad odigranim utakmicama.
    Nadam se da nisam negdje pogriješio u izračunu (u obzir nisu uzimana antigenska testiranja)

    Cijene domaćih ulaznica dosadašnjeg dijela prvenstva.

    ulaznice-1.png


    Cijene domaćih europskih utakmica

    ulaznice-el.png

    Cijene ukupno HNL + Europa

    ulaznice-sve.png

    Dakle osoba koja je član i htjela je pogledati sve domaće utakmice HNL-a i Europe trebala je izdvojiti 1980 kn za Zapad dolje. Ako uzmemo u obzir da je prosječna plaća u Zagrebu za 2021. iznosila 8789 kn, ispada kako je prosječna osoba za ovaj užitak morala izdvojiti 23% prosječne mjesečne plaće.
    Oni koji nisu kupovali pakete morali su izdvojiti za sve utakmice 25% prosječne mjesečne plaće.

    Ako uvidite neku grešku u kalkulacijama gore, molim vas javite.
  • Ali
    1.9k

    Clan ima pravo na 4 besplatna ulaza u hnl po svom odabiru ! Tako da i to treba uracunati u gosisnju cijenu
  • superhik
    10.3k
    istina, to također nisam uzimao u obzir. Ali recimo, ja sam član i nisam nikad iskoristio to pravo čisto zato što ne želim i ne mogu podizati ulaznice na ticket point
  • Eduardo
    17.6k
    Koliko od ostalih 9 prvoligasa ima godisnje ili polugodisnje ulaznice za ovu sezonu?
  • superhik
    10.3k


    Polugodišnje:

    • Gorica (125/200 kn)
    • Slaven Belupo (150,00 kn, 135,00 kn – članovi kluba, 100,00 kn – umirovljenici i djeca do navršenih 18 godina)
    • Osijek (Istok 100 kn, Zapad 150 kn , Loža 300 kn, Djeca 50 kn)
    • Hajduk (Obiteljska tribina 275,00 kn, odnosno 75,00 kn za "Rico dječju pretplatu", Istok 425 kn, Sjever 275 kn, Zapad 525 kn)

    Godišnje:

    • Rijeka (360/720/1060/1400/1620/2025/2600/2700/3240 kn)
    • Lokomotiva (100 kn)

    Nemaju:

    • Dinamo
    • Šibenik
    • Istra
    • Hrvatski Dragovoljac
  • superhik
    10.3k
    Možda čuno pitanje, ali da li netko zna koliko na Maksimiru za vrijeme utakmice koštaju:

    Velike kokice
    Hot-dog običan
    Cola-cola

    Jbg. ja znam samo cijene piva
  • Guinness
    2k
    Hot-dog običan
    Cola-cola
    superhik

    Mislim da je 15 kn, kada budu u ponudi na Sjeveru.
  • superhik
    10.3k
    Opet sam se malo bavio problemom nedostatka godišnjih/polugodišnjih ulaznica za ovu sezonu.

    Ubacio sam u izračun različite scenarije poput prosječnih posjetitelja utakmica, plaćanja klupskih članarina, te korištenja prava na besplatne ulaznice.
    Isto tako ovo je najpovoljniji scenarij - uzimanje paketa za domaće i europske utakmice.

    Izračun je rađen za dosadašnji dio sezone.
    Do kraja su preostale još 4 domaće utakmice. Ako uzmemo da je prosječna cijena ulaznice za domaću utakmicu za Zapad 56 kn, a za Sjever 35 kn (ako izuzmemo iz izračuna pakete koji su se prodavali za utakmice) dobijemo da je dolje navedeni iznos za cijelu sezonu uvećan za cca. 224 kn za Zapad i 140 kn za Sjever.

    1.png

    2.png

    3.png

    4.png

    5.png

    6.png

    7.png

    8.png
  • superhik
    10.3k
    Dinamovi navijači će u sezoni 2021/22 platiti najskuplje ulaznice za domaće utakmice!

    Izostanak godišnjih i polugodišnjih ulaznica, potez na koji se naš klub odlučio rezultirao je činjenicom da će Dinamovi navijači ove sezone platiti najskuplje ulaznice za HNL.
    Ako se ovom iznosu pridodaju i cijene ulaznica za europske susrete, onda sa sigurnošću možemo reći kako su ljubitelji Dinama morali najdublje posegnuti u džep kako bi pratili svoj klub na domaćim utakmicama.
    Osim Dinama, za nepopularan potez neizdavanja godišnjih odnosno polugodišnjih ulaznica odlučili su se još samo Šibenik, Istra i Hrvatski Dragovoljac.

    Kod kupnje ulaznica najbolje su prošli članovi kluba koji kupili sve dostupne pakete, te su mogli iskoristiti 4 besplatne ulaznice za susrete u HNL-u, a dobili su i određeni popust na kupnju paketa za susrete domaće lige.

    godisnje-ulaznice-post.png
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Što ima čudno u tome da se za najjaci i najbolji klub placaju i najskuplje ulaznice? Uz duzne poštovanje ne ideš gledati Atiemwena,Pivarica,Godu nego Orsica,Petka,Livakovica i sve ostale...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.