• Eduardo
    16.8k
    Eto, sve je navedeno u naslovu teme... da,da, primamo i pohvale :yum:

    Dodat ću samo da nismo u mogućnosti mijenjati neke stvari jer jednostavno forum nam u tehničkom smislu to ne dopušta.
  • xavier
    11k
    @Eduardo nije ne znam kako bitno, ali meni bi bilo puno logičnije da pored teme stoji slika forumaša koji je napisao zadnji post, a ne onog koji je otvorio temu.
  • Infinity
    14.9k
    Meni jos logicnije da svaka tema ima svoju sliku i da uopce nema slika forumasa pored teme.
  • xavier
    11k
    Samo što u tom slučaju netko treba brinuti o slikama, a da ne govorimo da bi brzo došli u situaciju gdje bi krenula rasprava je li neka slika ok za tu temu :wink:
  • Eduardo
    16.8k
    meni isto, već sam to imao na pameti ali nekako smetnem s uma. Pogledat ću kasnije može li se promjeniti u postavkama foruma.
  • Infinity
    14.9k
    To moderatori rijese medjusobno, mi obicni smrtnici se ne trebamo nista pitati i bit ce lako rijeseno :grin: Ne znam zasto bih se netko bunio da li je neka slika Dilavera za temu ili ima bolja ako je on na njoj i ako je to njegova tema. Na ove sto ne znas sta bi na njih stavis grb Dinama i rijeseno.
  • xavier
    11k
    Meni nema logike, logično mi je da bude slika onog koji je napisao zadnji post.
  • Infinity
    14.9k
    Ma dobro, to je samo moj prijedlog, ne mora biti usvojeno. Vec sam to vidio na jednom forumu i prilicno je pregledno. Ja prvo forumase pametim po slikama, da neki zamjeni ne bih imao pojma o kome se radi, a isto tako mi i teme sa zasebnim slikama izgledaju daleko preglednije.

    I u svakom slucaju mi ima vise logike da je slika forumasa koji je napisao zadnji post, a ne forumasa koji je otvorio temu. Ispada da je to njegova tema :grin:
  • xavier
    11k
    I u svakom slucaju mi ima vise logike da je slika forumasa koji je napisao zadnji post, a ne forumasa koji je otvorio temu. Ispada da je to njegova tema :grin:Infinity

    Posebno kad prođe više vremena pa forumaš koji je otvorio temu nije aktivan nekoliko mjeseci ili čak godina. Ovako kako je sad ovdje, tako je bilo nakon redizajna Sneta, ali brzo su promijenili.
  • Eduardo
    16.8k
    Kontaktirao službu za korisnike i kažu da trenutno nije moguće promjeniti to... Meni isto nema smisla, ali tako je za sada. Možda s vremenom dođe do promjene.
  • weasley
    27
    primjećujem "lutanje" s logom u headeru, pa samo par savjeta iz grafičkog gledišta :)

    1) maknuti 'd' unutar slova, konkretno sad na N i M, nepotrebno je
    2) ovaj okrugli logo sa slovom 'd' koji imaju modovi i teme, predlažem blažu nijansu plave boje, neznam kak da vam opišem, djeluje mi nekako hladno, kruto, npr. ova boja koja je u headeru je sasvim ok
  • 000
    941
    ovaj okrugli logo sa slovom 'd' koji imaju modovi i teme, predlažem blažu nijansu plave boje, neznam kak da vam opišem, djeluje mi nekako hladno, kruto, npr. ova boja koja je u headeru je sasvim okweasley

    @Markoli ga je složio, pa najbolje da on vidi da li se što da napraviti, ili je ok.

    primjećujem "lutanje" s logom u headeru, pa samo par savjeta iz grafičkog gledišta :)

    1) maknuti 'd' unutar slova, konkretno sad na N i M, nepotrebno je
    weasley
    Ma još je sve u nekoj testnoj fazi, biće još malo šminkanja.
    Javi tu ako još nešto zapne za oko.
  • deda
    26.3k
    Imam pitanjce, zašto se neki smileyeji pojavljuju normalno, a drugi ne tj. napiše tekst ne stavi facu?
  • reziser
    5.8k


    obavezno iza napisanog teksta mora ici razmak pa smailic
  • deda
    26.3k
    Fala, vidim nekad je, nekad nije, Sunce mu ljubim
  • Hipo
    406
    Forum ima previše tema i podforuma.
    Bio bi kvalitetniji i življi da ih je manje.
    Mogu poslat par zamisli oko toga ako kog zanima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.