• superhik
    9.7k
    Iz koje sezone je ovaj dres s Badel reklamom? Ne sjećam se da sam ga često viđao ili mi je ishlapio iz sjećanja.

    95575417-1404474059740473-1710839736337170432-n.jpg
  • deda
    26.3k
    77-78 ja bih rekao
  • NORTE
    8.4k
    dres s Badel reklamomsuperhik
    Ni ja za to nisam znao. Jedna od rijetkih reklama koje baš pašu na dres.
  • NORTE
    8.4k
    U Šibeniku svijetloplavi dresovi.
  • Pop corn
    4.4k
    Iz koje sezone je ovaj dres s Badel reklamom? Ne sjećam se da sam ga često viđao ili mi je ishlapio iz sjećanja.superhik

    77-78 ja bih rekaodeda

    Mislim da je ranije godinu, dvije jer ima dvije fotke Zajeca u tom dresu i to ful, ful mladog. Zanimljivo, ni on se nije sjetio tog dresa s tom reklamom kad smo pričali
  • superhik
    9.7k
    hvala na info :smile:
  • ZGV
    3.1k
    q4qzfihnf3g42bo4.jpg
    Ovo je sezona 89/90
  • Eduardo
    16.8k
    Za one koji nisu vidjeli - etiketa s classic dresa iz 1990.
    i71wcj7kshu96641.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Dizajn nekog lika s Twittera.

    ubkx4mr1zl78dez9.jpg

    e6x6o4zwnqbzja27.jpg

    m8rzkhrn3zglnl4e.jpg

    lxl4gf3ody8h2hvd.jpg
  • Mali dioničar
    13.4k
    Dizajn nekog lika s Twittera.Eduardo

    Glavno da nije Nekog lika sa zapada.
  • xavier
    11k
    Dizajn nekog lika s Twittera.Eduardo

    Ovi crni rukavi mi nikako ne pašu na ovaj dres. Osim toga je ok, ali nekako mi se čini da je dizajn otišao u drugom smjeru i da neko vrijeme nećemo viđati ovakve dresove s "čistom" bojom.

    Kod drugog mi se ne sviđaju ni boja ni dizajn.
  • Eduardo
    16.8k
    slažem se. Općenito mi se čini da se manje više slažemo oko ukusa što se tiče dresova.
  • flexXy
    1.8k
    6lgd17fh6he8ep6d.png
    Ima i ovaj fantasy design kak bi mogao izgledat po novim adidas templatevima.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Zanimljivo to za dres iz 1990. Bila je i ovdje već priča o tome da je te godine bio neki problem s dobavljačem, Pumom? Pa su valjda zato nosili sporadično te sezone.
  • Play11HB
    19
    Ima li tko objašnjenje zašto nema sponzora (PSK) na prsima danas u Londonu? Ako se ne varam ovo je već 3x ove sezone u Europi da nemamo sponzora na prsima. Prvi puta je bilo na Islandu, ne sjećam se kada je bilo drugi put ali pretpostavljao sam da možda zakoni tih zemalja možda to ne dozvoljavaju. Međutim sad to sigurno nije razlog, West Ham ima Betway, svojeg betting sponzora na prsima.
    Baš mi je to zapelo za oko pa eto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.