• marcio amoroso
    31.9k
    Ipak je dosljedan sebi i ne zaboravlja puno toga.Pop corn

    Šta ne zaboravlja?
  • Nino Bule
    11.3k

    Vise puta je cetnik imao potrebu komentirat bobana negativno
  • marcio amoroso
    31.9k

    Razumijem. To znači Boban ne zaboravlja.

    Taj „četnik” je još više puta komentirao boyse negativno pa su boysi zaboravili, boysi nisu dosljedni.

    Nisam dosljedan ni ja koji svaki svoj put iz Berlina prema Hrvatskoj organiziram prema Dinamu, i još onako par puta godišnje skočim na tekmu u neki Zagreb, Milano ili Genk.

    Nije dosljedan ni deda koji svaku tekmu piči iz Bjelovara u ZG.

    Nije dosljedan ni SAS koji za Dinamo iz svog Maribora gine sedam puta više nego ti mnogi “dosljedni”.

    Nije dosljedan ni neki tip koji svoje sinove uči ljubavlju prema Dinamu.

    Nije dosljedan ni Bosna koji iz Amerike ludi za Dinamom, a kad dođe tu ima ga svugdje.

    Nisu dosljedni i zaboravni su svi tu.
  • Nino Bule
    11.3k

    Ici na utakmice i surađivat s upravom u promociji nije isto, pogotovo kad znamo da je ova uprava sposobna koristit to kao znak da ih zvone boban implicitno podrzava. Mislim da si fulo cjeli fudbal s upisom.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nemam ja šta fulati.
    Ja nemam apsolutno ništa protiv Zvone, čak štoviše, drag mi je zbog brdo stvari. Samo kažem i tvrdim da je za Dinamo u postigračkoj eri mogao napraviti puno više, a nije napravio skoro ništa.
  • Nino Bule
    11.3k
    Fulo si u smislu da mi učitavaš da impliciram nedosljednost (ja ili pop corn, nebitno) zato sto sam naveo sto ja smatram glavnim razlogom zasto boban nije htio sudjelovat u ovoj konkretnoj akciji. Moj, tvoj, sas-ov, dedin odlazak na maksimir nema nikakvih dodirnih tocaka s time.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ok. Jel ti smatraš da je Boban učinio za Dinamo nešto nakon igračke karijere?
  • Nino Bule
    11.3k

    Opet ponavljam to je potpuno druga tema za mene, mogao je ispast poptuna picka nakon igracke karijere, a potpuno u pravu u konkretnom slucaju odbijanja surađivanja s trenutnom upravom.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jel nije bio i Shala tada u Dinamu ili ja krivo razmišljam
  • NORTE
    8.9k
    Može li netko staviti popis 18 igrača dinama s te neodigrane tekme?
  • ZGBhoy
    1.7k
    Sastavi nikad odigrane utakmice prvenstva SFRJ - Dinamo: Ladić, Cupan, Preljević, Panadić, Lipovac, Prskalo, Škrinjar, Mladenović, Šuker, Boban, Deverić, trener: Josip Kuže.
    Crvena zvezda: Stojanović, Jurić, Marović, Kanatlarovski, Belodedić, Najdoski, Prosinečki, Savićević, Pančev, Stojković, Šabanadžović, trener: Dragoslav Šekularac.
  • NORTE
    8.9k
    Ladić, Cupan, Preljević, Panadić, Lipovac, Prskalo, Škrinjar, Mladenović, Šuker, Boban, Deverić,ZGBhoy
    I da nisu mogli dovest par igrača da se to bolje promovira... ok, Boban je odbio pa nije to to, još i njegov broj 10 (i skok), ali mislim da bi bilo zvučnije.
  • Pop corn
    4.8k
    Jel nije bio i Shala tada u Dinamu ili ja krivo razmišljamZGBhoy

    Pa na njega sam mislio ako sam rekao avion iz Frankurta
  • ZGBhoy
    1.7k
    sad kužim da, njemu je najbliži Aerodrom Frankfurt :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.