• ZGV
    3.1k
    Mislim da je bila puma, ali bez loga. Nisam 100% siguran, možda netko pametniji od mene zna točnije. Trenorke su sigurno Puma
  • Armagedon13
    958
    Dres je proizvela tekstilna tvornica iz Bos.Gradiške mislim Albatros,logo kao diadora
  • SAS1987
    13.3k
    Možda će biti i retro dres iz recimo 1942/1943 kada se isto osvojio naslov :rofl:
  • ZGV
    3.1k
    Da li su šivali grb preko albatros loga možda?
  • Armagedon13
    958
    Nisam siguran,tvornica je bila Triko,a linija sportske opreme Albatros.
  • Batigol86
    198
    Ekipa kakva je velicina dresa, jel standardna ili treba broj veci/manji? Nisam u Zg a poslao bih nekog sutra da mi kupi.
  • Neki tip
    19k
    Možda su svi upisi nakon onog @Bosskovitzevog trebali stati na neko vrijeme na ovoj temi, pa je i moj višak.

    Bolji upis na temu grba i zvjezdice na njemu neće biti napisan, jer se tom upisu nema što dodati ni oduzeti.

    Dopustite ipak samo malo drugačijeg "svjetla" na istu temu.

    Ne čine zla simboli, nego ljudi, napisao je netko.. Naravno, al pod simbolima i u ime simbola.

    Ako se željelo napraviti repliku, onda je taj dres mogao biti samo kakav i jest, sa zvjezdicom. Takav je dres bio 1990.

    Međutim, da je grb Građanskog, npr., u vrijeme NDH imao ušato U, bi li danas nosili takav dres?

    Samo želim reći da zvijezda 1990. na Dinamovom dresu nije bila isto ono što je postala u godinama koje su slijedile potom.

    Razumijem, zaista potpuno, drugačiji pogled, ali ono što je crvena petokraka značila 1991. nadalje meni je ipak dovoljno da ga ne bih nosio (a dres kupim da bih ga nosio, ne skupljam ih).

    Pišem ovo zbilja bez trunke ikakve osude onih koji će s ponosom odjednuti dres iz 1990. Imaju razloga za to i sjajne argumente koje smo imali prilike pročitati.
  • blue heart 72
    1.3k
    Meni je dres brutalan i nadam se da će XXL veličina do petka biti još uvijek dostupna, kada bi mi ga trebao frend uzeti. Znate li možda kakav je kroj dresa, je malo uži ili je normalna veličina? Razumljiva mi je rasprava oko zvijezdice i mogu reći da je meni osobno drago, da je izabrana baš originalna verzija iz toga vremena. Bio sam i sam jedan od onih koji krojili zvijezdu sa zastave, ali retro dres sa drugačijim grbom, jednostavno više ne bi bio to. A kaj reći za cener na leđima, TOPPPPP
  • Đuka
    91
    ja sam između L i XL, nakon isprobavanja obje veličine odlučio sam se za XL
  • ZGV
    3.1k
    Ja sam isto između L i XL i uzeo sam L zbog dužine rukava koji su stvarno dugi.
  • blue heart 72
    1.3k
    Pošto sam između XL-a i XXL-a, a niže sam građe imam sreću da mi je žena šnajderica, tako da ipak nakon konzultacije sa njom uzimam XXL .
  • Nolifer
    6.5k
    Dres je lijep da, samo taj sitni detalj nekog smeta, nekog ne i to je stvar ukusa i ostaloga..

    I isto shvaćam gore poantu onog posta vezano za taj grb sa zvijezdicom...

    Ali ja bih to ovako napravio, trebali su bar u opciju staviti u webshopu kao i sa prvim retro dresom:

    ''Ukoliko želite grb apliciran na ovome dresu, obavezno napišite “ŽELIM GRB” prilikom plaćanja u napomeni narudžbe'' i stvar bi bila riješena...

    Nadam se da će to napraviti u idućim retro kolekcijama...

    Da čovjek ima pravo izbora u tome je stvar...

    Ali ipak radi se o retro izdanju, pa bi bilo čudno mjenjati u novijoj verziji bez simbola...

    P.S u shopu je ostalo samo S & XXL
  • ZGV
    3.1k
    Kome smeta neka prešara ili izreže, tak se barem nekad radilo
  • marcio amoroso
    31.9k

    Šta je Jura, jel te rasprava na zoni potaknula da ipak kupiš dres :grin:
    Jutros si govorio da nećeš jer ima zvijezdu, sad si vidim otrčao u shop :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.