• Blue98
    722
    Što više gledam dres više mi se sviđa, pogotovo zbog dugih rukava koji su danas raritet u modernom nogometu. Nadam se da ce neki iz kolekcije retro dresova bit plavi s grbom Građanskog.
  • NORTE
    9.3k
    mi se nemamo čega sramiti iz tog vremena - dapače.
    podučvati nove generacije kako ih ne bi podučavali oni koji su postali Hrvatine 1991
    Bosskovitz
    :clap:
  • Oluja
    3.7k
    @Bosskovitz
    Svaka cast na tvom objasnjenju i pogledu na ovo. Ima smisla i odlicna je prica za buduce generacije ma koliko god se meni i bilo kome od nas gadila zvijezda
  • deda
    28k
    Ja se u biti zblesiram kad pročitam Bosskovitzev komentar jer skužim da je vama mladima to potpuno novi pogled na stvari dok je meni njegova izjava i stav dobar dan tj. potpuno identična mojem. Dakle, pouka za dedu, sto puta vama mladima moramo ponavljati jer uvijek ima netko tko nije čuo, vidio ili dobio perspektivu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Naručio sam i stime riješio problem moje Supruge koja nije znala kaj da mi uzme za Božić :rofl:ZGBhoy

    Slično kao i za rođendan koji mi je blizu, da si ne misle oni koji ne znaju kaj bi kupili. :)
    Moram priznati da mi je sve više drag, zvijezda ne zvijezda.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Hvala ti. Nisam ja više među najmlađima, ali naprimjer ja nisam još bio ni rođen kad su naši nosili taj dres, najstarija utakmica koje se jako maglovito sjećam je onaj Celtic, kad je to bilo, 1998. godine? Ali prije nego sam s frendovima krenuo na Sjever, deda me vodio na Zapad, stari me vodio na Istok i pričali su mi priče. Malo o povijesti kluba, malo o nekim utakmicama na koje su išli, o legendama, o slavnim utakmicama... meni je deda pričao priče koje je njemu pričao njegov stari, priče o Gradjanskom, to mi je uvijek bilo zanimljivo jer ja sam dijete devedesetih i meni je Hajduk uvijek bio glavni rival, a ovo su bile priče o "umišljenim akademičarima", o gradskom derbiju, o BSK-u i Jugoslaviji...

    Pričajte priče svojim klincima, oni to upijaju i pamte. Uprave i politika se mijenjaju, mi navijači Dinama to znamo možda najbolje od svih, i svatko želi pisati neku svoju povijest, gurati neku svoju agendu, graditi nešto svoje naj-naj, ali priče koje se prenose s koljena na koljeno su ono gdje klub zaista živi.

    Sori na offtopicu, neću više :) malo me pukla euforija kad sam vidio ovaj dres baš zato što što znam hrpu povijesti i priča vezanih uz njih pa mi ovi retro dresovi dođu kao prvi opipljivi, fizički simboli tog nečega što mi je uvijek bilo imaginarno jer se dogodilo prije nego što sam se ja dogodio.
  • Eduardo
    17.6k
    Sori na offtopicu, neću više :)Bosskovitz

    Samo daj i piši više :clap: :up: :clap:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Hvala ti. Nisam ja više među najmlađima, ali naprimjer ja nisam još bio ni rođen kad su naši nosili taj dres, najstarija utakmica koje se jako maglovito sjećam je onaj Celtic, kad je to bilo, 1998. godine? Ali prije nego sam s frendovima krenuo na Sjever, deda me vodio na Zapad, stari me vodio na Istok i pričali su mi priče. Malo o povijesti kluba, malo o nekim utakmicama na koje su išli, o legendama, o slavnim utakmicama... meni je deda pričao priče koje je njemu pričao njegov stari, priče o Gradjanskom, to mi je uvijek bilo zanimljivo jer ja sam dijete devedesetih i meni je Hajduk uvijek bio glavni rival, a ovo su bile priče o "umišljenim akademičarima", o gradskom derbiju, o BSK-u i Jugoslaviji...Bosskovitz

    Frende samo piši dalje. Čitajući tebe odlučio sam da moram imati taj dres.
  • NORTE
    9.3k
    velika četvorka koju su činili srpski, vojni, jugoslavenski i hrvatski klub - a mi smo bili taj posljednji; kako smo mi bili Hrvati i kad to nije bilo najpopularnije te jedini u ligi nosili šahovnicu na grbuBosskovitz
    :clap:
    I onda mi netko ide pričat o zvijezdici (na crvenom polju, op.a.) na retro dresu. Ne da ću dres nosit, nego u njemu na svaku tekmu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    podijelio sam tvoj komentar na stranici Dinama jel je jednostavno prebrutalan da bi bio samo vezan za ovaj Forum, nadam se da mi nebuš zamjeril
  • Ludovic IX
    5.5k
    Vama kojima smeta zvijezda - jer zbog toga ne pijete Heineken. Nije zvijezda kao zvijezda simbol zla. Zlo su ljudi koji su je nosili i radili zlo sa njom.
  • Markelo
    2.5k
    Onda je i kuki ok ili...?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    To je i meni problem. Što ga više gledam više mi se sviđa, al preko zvijezde nemrem preći. :grin:Mali Zeus

    Mislim, ja razumijem da je replika i da je tad bila ta mala petokrakica. Također, bilo bi glupo da je nisu stavili. Ovo je ionako kolekcionarski dres... Al okolo jednostavno neću hodati sa petokrakom na sebi.
  • Ludovic IX
    5.5k
    U Indiji je kuki simbol sreće (ili sunca, tak nešto)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.