• Infinity
    15.2k
    PSK se nosi samo u zemljama u kojima PSK ima licencu. Tako je glasilo objasnjenje nakon Varsave, tj. te druge utakmice koja se igrala bez sponzora na dresu.
  • Bosskovitz
    7.2k
    Socios ekipa bira boju sljedećeg gostujućeg dresa, ponuđene su bijela, mint i narančasta: https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/izaberi-boju-gostujuceg-dresa-za-iducu-sezonu

    Znam da sam u manjini, ali ovakav sličan dres bi bio bomba:

    cc39a01682a37ee8ddf2e532375ae43a.png
  • NORTE
    8.9k
    Znam da sam u manjiniBosskovitz
    Debeloj manjini. No, ovdje je i do dizajna i proizvođača dresova. Nakon svih narančastih, žutih, crnih još samo fali da nam povijest kluba bude zabilježena u "zelenima", pored bijelih i penjarola. Nisam protiv lijepog mint dresa, ali tek kao 4.opcije koja se na travnjaku nosi rijetko. Ne manje važno je da je Serie A nedavno zabranila zelene dresove.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Sinulo mi je sad na pamet, zelenkasti dresovi bi se mogli utopiti u boji travnjaka, nije bas najugodnije oku pratit to. Takoder, taj dres bi bio nocna mora za daltoniste...
  • flexXy
    1.9k
    Ne manje važno je da je Serie A nedavno zabranila zelene dresove.NORTE

    Realno trebalo bi i ovdje, oni istrini su katastrofa za gledat
  • Bosskovitz
    7.2k
    Ma dobro, mint nije baš čisto zelena boja, bez problema se vidi na travnjaku:

    img_1920x_60877f58e9dd15-95869124-56410066.jpeg

    Ali da, znam da sam manjina. Nadam se da većina više naginje bijeloj nego narančastoj.
  • xavier
    11.1k
    Nadam se da većina više naginje bijeloj nego narančastoj.Bosskovitz

    Mislim da narančastoj ne naginje nitko i da je velika većina za bijelu.
  • deda
    27.4k
    Ja se naginjem kad sam pjan. Što se mene tiče, samo plava u sto tonova i crna.
  • GZomanid
    572
    Bijela mi nikad nije bila draga na dresu, ni bijeli rukavi ni bijele hlacice ni bijele stucne ni bijele tenisice. Da ja biram, bilo bi sve plavo osim grba koji bi bio kakav je ☝
  • Eduardo
    17.2k
    Dobit ću slom živaca ako izaberu zelenu ili narančastu :vomit:

  • flexXy
    1.9k
    e1tioisyu97xkwzn.jpg
    Ovo je kao neki leaderboard na sociosu, ekipa koja ulaze i trguje sa coinovima i sudjeluje u pollovima dobiva bodove. Mislim da nam boja mente ne gine.
  • NORTE
    8.9k
    Konačno prilika da "away dres" za pola godine opet bude bijeli. Inače adidas tada miče mali natpis 'adidas' i ostaje samo prepoznatljivi logo.
  • zgšd
    156
    dobro kaj clanovi nemaju pravo glasa.. :down:
    pa nek nam tu neki turcin izabere dres
  • Blue98
    721

    Dinamu su clanovi i navijaci zadnja rupa na svirali
  • xavier
    11.1k
    dobro kaj clanovi nemaju pravo glasa.. :down:
    pa nek nam tu neki turcin izabere dres
    zgšd

    Kako sam napisao, klub koji je udruga građana, ali svojim članovima ne dozvoljava sudjelovanje u funkcioniranju te udruge, prodaje tokene čime ti omogućuje biranje naziva trening igrališta ili boje za drugi dres...ovo stvarno diže ironiju na sasvim novu razinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.