• Nolifer
    5.9k


    Nije, ostajem pri svojim riječima kao jutros. Zanimalo me samo kaj je sve ostalo od veličina, gledam dres da, to su te kombinacije boja plavo bijele, što bi danas bile prihvatljivije, nego ovo što nam rade... ali dobro.. Za sada ništa od dresa sa moje strane...
  • marcio amoroso
    31.4k

    Znači uzalud svi argumenti?
    A ok, poštujem :up:
  • Nolifer
    5.9k


    Kolega, ma ne nisu uzalud, nego jednostavno je tako. Tko voli neka izvoli i to je to :wink:
  • Neki tip
    18.3k
    Inače, dres je uživo predivan. Bio sam u shopu, držao ga u ruci s namjerom da ga kupim.

    Podsjetio sam potom sebe da ni inače dresove ne skupljam, nego nosim, ako ih kupim. Kako me zvijezda živcira i, nažalost, smeta mi (volio bih da nije tako i da sam bolji od toga), odustao.

    Nego, komotno su mogli napraviti i seriju sa zvijezdom i seriju bez nje..

    Dres sa zvijezdom kupili bi svi koji žele repliku dresa iz 1990., svi koji ne žele nikakvo "prekrajanje povijesti" itd.

    Dres bez zvijezde kupili bi svi mi kojima nije presudno da je dres replika baš tog kakav je bio, nego npr. "Retro inspired".

    Nije isti niti itko tvrdi da jest, već je tim dresom "nadahnut". I putem nadahnuća ispade petokraka. :)

    Ali dobro, da ne s...m dalje, bravo za sve koji su ga kupili, imate prelijep dres i malo vam i zavidim.
  • ZGV
    3.1k
    Pošaraj jebenu zvijezdu ili izreži kao kak se to radilo. Dres je perverzija. Sa brojem 10 na leđima nemam problema sa zvijezdom. Sve se zna.
  • NORTE
    8.4k
    komotno su mogli napraviti i seriju sa zvijezdom i seriju bez nje..Neki tip sa Zapada
    Apsolutno se slažem. Meni je zvijezdica najprije bila šok.
    No, očito Copa radi autentične replike. Identično kako je bilo. Zato je tu i reklama na dresu.
    Dok retro dresove rade dobavljači opreme/tehnički sponzori (Puma, adidas).
  • Pop corn
    4.4k
    Mislim da je bila puma, ali bez loga. Nisam 100% siguran, možda netko pametniji od mene zna točnije. Trenorke su sigurno PumaZGV

    Dinamo je prije imao Pumu, te je došlo do dogovora s Adidasom brijem. No, Adidas zajebe nešto oko dogovora i ulazi se u sezonu bez dobavljača, pa se okreće domaćoj tvrtki koja to nabrzinu sređuje preko nekih poznanstva. Onda skuže da nemaju trenirke i sl. a da na lageru ima Pume (oružar legendarni Nikola Marković bio) pa se furaju treinrke Puma. Priča iz prve ruke od tadašnjeg tehničkog direktora Dinama V. Z.
  • Oluja
    3.3k
    Koliko sam vidio na Copa stranici oni proizvode replike na nacin da naprave sve vjerodostojno osim postavljanja loga proizvodjaca koji je nekad bio, sto je sasvim razumljivo. Stoga ne vjerujem da ce za Dinamo napraviti bilo koju repliku adidasa jer uklanjanjem 3 crte se dres puno drasticnije mijenja i gubi na dizajnu nego kad se samo ukloni mali logo koji se nalazi na prsima.
  • deda
    26.3k
    [DINAMO CLASSICS] U manje od 48 sati rasprodan je Dinamo Classics retro dres iz 1990. godine! Posljednjih nekoliko primjeraka u jedinoj preostaloj S veličini potražite u web shopu na shop.gnkdinamo.hr!
    O novoj količini retro dresa 1990 obavijestit ćemo navijače u narednom razdoblju!
  • Mali Zeus
    8.7k
    Jedva čekam obući ga za prvu tekmu.

    Mali ot, tek sad vidio da Copa ima i hrvatski dres ih 1990., mljac. :ok:
  • Neki tip
    18.3k
    qfa5wqgv5css523f.jpg

    Vidi se da je neki đava ušao u tebe, čim si s petokrakom odlučio šetat gradom.. :lol:
  • superhik
    9.7k
    Da su pametni, ali vjerojatno je i do Cope i isporuke dresova, ali za vrijeme Adventa bi trebali izbaciti još jednu seriju. To bi išlo za poklone ko djeca niz tobogan.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Vidi se da je neki đava ušao u tebe, čim si s petokrakom odlučio šetat gradom.. :lol:Neki tip sa Zapada

    Otkriven sam!
  • NORTE
    8.4k
    Šteta da je Boban odbio doći predstaviti repliku dresa, jer bi cijeli taj dojam ispao puno puno moćniji.
    Nadalje, modeli za repliku su bili ne baš eksponirani igrači Jurić i Mišić, umjesto da to budu udarne snage i najpoznatije face Petković i Oršić, ili još bolje dostupni članovi tadašnje momčadi dinama iz 1990.
  • Pop corn
    4.4k
    Šteta da je Boban odbio doći predstaviti repliku dresa, jer bi cijeli taj dojam ispao puno puno moćniji.NORTE

    Ipak je dosljedan sebi i ne zaboravlja puno toga. Nije to šteta, to je za respekt.

    Nadalje, modeli za repliku su bili ne baš eksponirani igrači Jurić i Mišić, umjesto da to budu udarne snage i najpoznatije face Petković i Oršić, ili još bolje dostupni članovi tadašnje momčadi dinama iz 1990.NORTE

    Onda su samo trebali platiti avionsku kartu jednom čovjeku koji je u Frankurtu....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.