• MM17
    221

    Sve stoji kaj si rekao, ali bez nekog kvalitetnog gol igrača i dalje stoji bojim se da nam ide mučenje. Na zimu pod obavezno trener i napadač koji će odmah uskočiti u prvih 11.
  • Mališan
    1.7k
    Uopće mi ne pada na pamet provjereni napadač konkretan za kojeg bi reko da bi bio pravo pojačanje na zimu, a da je dovođenje realno. Budimira sam se prvog sjetio al on ima još nekoliko godina ugovora brijem. Mirko Marić, Stipe Perica? Di su oni uopće, u kakvom su stanju?
  • Keyser Soze
    7.8k
    Perica igra jako dobro u Maccabiu, a Marić je u Italiji mislim i ne zabija nešto, ali igra. Iako ja smatram da oni nisu pretjerani napredak u odnosu na Andrića i Čopa i da trebamo težiti nekom ozbiljnijem.
  • Fanboy
    2.1k
    https://sportnet.rtl.hr/vijesti/557414/nogomet-hrvatski-telekom-prva-liga/marijan-kustic-ugostio-predsjednika-hajduka-luksu-jakobusica/

    Da je obrnuta situacija bilo bi po svim medijima drvlje i kamenje, povlašteni i privilegirani. Očekujem uz Livaju(zasluženo) barem Krovinovića u reprezentaciji, možda krenu gurati Ljubičića kada smo tu tanki.
    Ovaj Kustić je pravi HDZ-ovac po faci, točno mu vidiš bahatost i premazanost, bitno da je u prvom planu.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ovaj Kustić je pravi HDZ-ovac po faci, točno mu vidiš bahatost i premazanost, bitno da je u prvom planu.Fanboy

    Đubre iz Novalje koje ni u svom gradu nije dobrodošlo i koje je zajebalo koga je stiglo.
  • Play11HB
    19
    Ne znam pod koju temu ovo napisati pa vidjeh ovu "svaštarsku" da se u njoj izjadam i podijelim frustraciju i iskustvo vezano uz nedjelju.
    Naime idem na utakmice kad god uspijem, konkretno ove godine sam bio samo na 4 (Belupo, Istra, Dragovoljac i jedna europska), volio bi da mogu više ali ne uspjevam jer sam i sam sportaš pa mi se preklapaju tekme/treninzi s tekmama dinama. Dakle nisam nikakav najvjerniji fan iako bi volio da mogu biti ali nisam niti derbi navijač. Stanovnik istoka do potresa, sada zapadne tribine.
    Nabrijan na derbi dolazim pred ticket point 70 minuta pred početak tekme s frendom. Kupio bi online ali za zapad (u 2021.g !!!) nemreš kupit kartu online (1. frustracija). Ok, čekam u redu, ne prevelikom, isti mi je bio i za Istru, došao sam na red za 10 minuta. Ovaj puta, 7 minuta pred početak tekme, još je 70 ljudi ispred mene jer svake 3 minute neka pijana budala viče "tko je za sjever nek se progura, kaj bu ovi sa zapada prije vas kartu dobivali, dolaze samo kad je Hajduk. I tako uredno svo vrijeme ekipa preskače onu ogradu a mi se ne pomičemo (gdje je redarska služba da regulira to (2. frusrtracija). Do zadnjeg časa smo čekali bi li kupili ili ne ali smo vidjeli da to ne vodi ničemu jer i ispred ulaska u zapad red je bio ogroman i sporo se pomicao (3. frustracija - ak znaš da će biti milion ljudi pa daj se potrudi da to teče glađe). Ti super BBB koji se toliko bore protiv čovjeka koji s pozicije moći krade iz kluba itd, a šta rade oninego isto to samo što je Mamić u poziciji da je to radio na mnogo većem nivou. Nije da očekujem više od takve ekipe, moja frustracija je najviše izražena time da ne možeš u ovom dobu kupiti online kartu i tome da smo jedini klub valjda na svijetu koji nema godišnje ulaznice i onda ti naravno svi govore kak je bilo više gostiju nego domaćih. Pa naravno kad nas brat bratu 500 ostane vani. Volio bi da sam mogao doći dan ranije i kupit kartu, ali nisam. al očito ubuduće 2 sata ranije doći... Toliko o ljudima koji vode brigu o dolasku ljudi na stadion i odazivu navijača. Baš puno rade na tome. Sorry kaj sam Vam oduzeo vrijeme da čitate moje frustracije ali morao sam negdje podlijeliti to.
  • Crusades1986
    9.3k
    Onda odeš 2 dana prije utakmice kupit kartu i uđeš sat vremena prije tekme na tribinu. Ja za svaku tekmu, bilo gostovanje bilo domaća idem s Vrapča do stadiona po kartu. Trošim bengu i lovu da bi imo komociju. Daj manite se tih kupovanja karata i testiranja sat vremena prije utakmice.
    Kad je bilo godišnjih imo sam godišnju. On line za zapad nije bilo samo ovu utakmicu.

    Jebeno traženje alibija.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    znas kak vele. Tko ne nađe način, nađe izgovor.
  • Papastrumf
    9.1k
    Ja ne žalim nikoga tko ostane vani jer kupuje karte sat vremena prije utakmice. Ako nema online, ima u pretprodaji. Ako ne možeš sam kupiti, uvijek možeš nekoga zamoliti. Budući da su karte personalizirane, prodaja traje dugo i to je tako.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Imali smo tu postove na temi nekih 45-60 minuta prije utakmice gdje @deda, @Neki tip sa Zapada i @xavier opisuju koliko im treba za ulaz na stadion.
    Ukoliko dobro pamtim raspon je od jedne do sedam minuta.

    Tako da jednostavno treba doći malo ranije i sve bude 5. Ako nisi u mogućnosti kupiti kartu prije javi se tu, uvijek se nađe neka dobra duša koja će pomoći.
  • Eduardo
    16.8k
    Ti super BBB koji se toliko bore protiv čovjeka koji s pozicije moći krade iz kluba itd, a šta rade oninego isto to samo što je Mamić u poziciji da je to radio na mnogo većem nivou. Nije da očekujem više od takve ekipePlay11HB

    Što je pjesnik htio reći?
  • Play11HB
    19
    Ne žive svi ljubitelji i navijači Dinama iz Zagreba pa da mogu putovat svaki dan u Zagreb. Na kraju krajeva ako dođeš 70min prije i bude ispred tebe cca 120 ljudi, a 55 minuta kasnije 70 ljudi onda to više govori o ljudskom ponašanju i kulturi i pojedinca i mase. Traženje izgovora? Tko ne nađe način nađe izgovor? A šta sam ja i ostalih još cca 100-150 ljudi iza mene trebali? Možda isto preskakat ograde, tući se sa svakim tko preskoči red i preskoči onu ogradu špa da zavlada bezakonje pa tko jači taj kači? to je riješenje? Jerbo ja koji sam došao 70 minuta prije sam idiot a oni klošari koji su došli 20 minuta prije su pametni, sposobni i snalažljivi? Svaka čast
  • xavier
    11k


    @marcio amoroso želi reći da ako nisi iz Zagreba i nemaš nikog tko bi ti ovdje kupio kartu, pitaj slobodno na Zoni i netko će ti uzeti dan ranije.

    Da ne govorim da je ovo bila jedina utakmica gdje nije bilo zapada online iz specifičnih razloga.
  • MM17
    221

    Ma nikakvi poluigrači, nama treba golgeter i to pod mus... Jbg. Imali smo Gavrana, ali smo ga pustili...A Gavran bi se u tandemu gdje je Petko polušpica nazabijao i nazabijao golova. Izvadi kobru policajac i investiraj u napadača ubačene ne bu niti golova, niti pobjeda, a niti titule ove godine!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.