• deda
    27.7k
    Razvuklo se natjecanje.
  • Pop corn
    5k
    Gvardiol je doslovno najbolji obrambeni igrač kojeg imamo, što se mene tiče isto bi bio u prvoj postavi i to u bilo kojoj varijanti (3 iza ili 4 iza)miro

    Ćaleta Car je ipak bolji trenutno.
  • Pop corn
    5k
    Ivanušec dva koplja iznad Majera koji je opet bio pekmez. Ovaj Ivanusec nabrijan, radi razliku od prve minute, Španjolci se od njega odbijaju koliko je jak. Daliću je pokazao da je ispravno pokazao.

    Tovari imaju u ovom Biuku brutalnog igrača, samo kaj bu u očaju ga odmah prodali umjesto da još par sezona sazrije u HNL-u koji je sve bolja liga, što i današnja tekma i ovaj EuroU21 pokazuju.

    Bišćana sanjam na klupi Dinama, mislim da bi bili još bolji s njime da mu se dade klupa i odriješite ruke. Ali zna se njegov stav o dolasku u Dinamo...
  • Neki tip
    19.1k
    Olma zbilja nije/neće biti lako nadomjestiti, ali ako se za nekog nadam da bi to mogao, onda je to Ivanušec. Majer je dobar, ali oko njegovog voljnog momenta još imam malu zadršku, mada je sve bolji. Za Ivanušeca sam uvjeren da će biti dobar za Dinamo.Neki tip sa Zapada

    Prije 2 i pol godine.. kad je tek dolazio u Dinamo, prije prve utakmice.

    Nisam baš neki "skaut", ali za one za koje sam bio kategoričan da hoće uspjeti (npr., Ivanušec, Mandžukić, Olić, Pjaca.. u vrlo ranim fazama im karijere) ili neće (Ćorić.. još dok se za njega masovno tražila "prava šansa") - bome ne pamtim da sam se zeznuo.

    I jedna prepiska:

    de0s1kfwtxi76jw0.jpg
  • marcio amoroso
    32.1k

    Po ovoj prepisci i ja upadam u dobre skaute :wink:
  • Neki tip
    19.1k
    da, kao i @xavier npr., kojeg u ovoj prepisci nema..

    Nego, sve što treba znati i naučiti iz jučerašnje tekme je sljedeće:

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2280234

    Bravo, Vice!
  • marcio amoroso
    32.1k
    Nego, sve što treba znati i naučiti iz jučerašnje tekme je sljedeće:

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2280234

    Bravo, Vice!
    Neki tip sa Zapada

    Sve u sridu, nema šta :up:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Dobar nam je izbornik....
    Bolji onaj sa fejsa vala.
  • Nolifer
    6.5k
    Uvijek ista priča... Dalje nebum
  • deda
    27.7k
    Po meni jako dobra tekma naših dečki, falilo je malo koncentracije, ozbiljnosti, a ni neravan teren nije pomogao. Moram spomenuti Rebića, njegova neinteligencija je svaki dan sve veća.
  • The Undertaker
    4k
    Meni isto nije bilo loše. Sa normalnom realizacijom to bi bila lagana pobjeda. Rebić me podsjeća na Kastratija.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Meni + najveci ona sjajna odbrana Livia pred kraj tekme.

    Brekalo se ozljedio. Ovako mislim da Juranovic i Skoric nisu za repke.
    recimo također nadam se u 4-3-3 ako ce vec biti, onda desno Kramarića(ako vec mora) u spicu Petko. ili romb sa Petkom i njime u napadu, a veznu pojacat uz ovu trojicu(Modric Vlasic i Brozovic) sa Kovacicem.

    Ali kako je @Papastrumf rekao, bez Perisica u prvoj, malo morgen. Covjek je sad dao gol u prijateljskoj i tu je zacementiran narednih 5 godina...

    Jbg. Nadam se da to bude dobro do EURA, inace ce bi moglo biti po guzici od engleza, a na guzive izvuc protiv Škota i Čeha.
  • Nolifer
    6.5k
    vraćamo se u 4-2-3-1 kaže Dalić
  • xyz
    840
    Da li netko zna kolika je naknada klubovima po danu za igrača koji je prijavljen za EP?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.