• Dudu
    2.6k
    Odlični su dečki, većina iz HNL-a, nemaju se čega sramiti. Korak po korak i moglo bi dosta njih lijepe karijere napraviti.
  • miro
    3.1k
    S jedne strane mi je krivo, jer imam osjećaj da smo naivno primili oba gola i da smo mogli pojest Španjolce u sredini da je povukao Majera u vezu, a Špikića/Biuka stavio gore. S druge strane, nek se Gvardiol i Ivanušec zdravi i odmorni priključe repki, ovo je ipak jedno testno natjecanje, a prave stvari kreću za 2 tjedna. Mali Biuk odličan, okomit i španer, a takvih dugo nije bilo u Splitu
  • Neki tip
    19.1k
    Pa bolji su Španjolci bili, to sam i napisao.Markelo

    Znam da jesi, ali kao da se podrazumijevalo više. Da je obrnuto bilo, bilo bi iznenađenje. Ovako je lijep uspjeh i tijesno ispadanje od boljih. Čestitke igračima i izborniku i ajmo dalje..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mene najvise veseli odlični Ivanušec. Majer je isto bio jako dobar u prvom poluvremenu. Gvardiol standard dobar.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ostaje zal jer nas Spanjolci nisu nadigrali, dva gola pad koncentracije. Mozemo bit ponosni na ove momke, odigrali su srcano. Imamo top mlade igrace za buducnost.
  • deda
    27.7k
    Čitam nekoliko komentara Engleza na twitteru. Vele treba ga uzet odmah dok mu se cijena ne utrostruči na seniorskom Euru.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ivanušec je tu uvjerljivo najbolji igrač.
  • Mali dioničar
    14k
    Je, potpisujem @flexXy dijagnozu.

    Ivanušec je već par jakih utakmica odlično odigrao, i Tottenham u Londonu i danas recimo.

    Ako današnja ekipa iznjedri tri A reprezentativca bilo bi fenomenalno.
  • deda
    27.7k
    Pa ima ih već sad tri. Ivanušec, Bradarić i Gvardiol. :wink:
  • Mali dioničar
    14k


    Znači brojiš i Škorića. :wink:

    Mislio sam na reprezentativce kakvi su postali Srna, Modrić, Ćorluka, Eduardo.

    A ne kakvi su bili Zelenika, Sharbini i Ćorić.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ako današnja ekipa iznjedri tri A reprezentativca bilo bi fenomenalno.Mali dioničar

    Meni je Ivanušec zicer. U Moru sam iskreno počeo sumnjati, bolji mi je bio kad je odlazio iz Dinama nego sada. Majer bi morao biti reprezentativac, Gvardiol također. Biuk ima potencijal, ali je mlad. Bradarić i Špikić su još tu kao potencijali, meni se Erlić isto sviđa i žao mi je što danas nije igrao. Golmani, Šutalo, Vušković, Babec, Bistrović, Đurasek, Kulenović itd sumnjam da će ikada doći do A reprezentacije.
  • deda
    27.7k
    Nema takve generacije koja je dala 3 top 11 reprezentativca. Jedino možda 89. Perišić, Lovren, Vida, Badelj.
  • Mali dioničar
    14k
    Kulenović itd sumnjammarcio amoroso

    I ja.
  • Mali dioničar
    14k


    Pa ak tak gledaš ni ovi nisu ista generacija. Ivanušec 98, Gvardiol 02. Di je to generacija.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja mislim na ovih dvadesetak igrača. Ne znam baš tko je koje godište, a iskreno me i ne zanima :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.