• Mali dioničar
    14.3k
    za BiukaNavijač Dinama

    Kužiš spiku.
  • Markelo
    2.5k
    Tovari imaju takvu igračinu u svojim redovima. Samo da ga ne upropaste svojom dokazanom nesposobnošću
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Btw kako ovo nije bio crveni kod penala?
    Šta kod izrazite šanse ne ide crveni ako nije start na loptu?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    mislim da je po novom, ako se ne varam, start u 16-ru kakav god da je maxium je žuti karton.
  • Nino Bule
    11.5k
    Oce kulenovic do kraja utakmice imat tocno dodavanje ?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Oce kulenovic do kraja utakmice imat tocno dodavanje ?Nino Bule

    Ako primimo gol pa izvodi nastavak igre s centra.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kakvo ribanje Puada.. uuuh
  • Nino Bule
    11.5k
    Vuskovic spor ko blato
  • xyz
    840
    Opet Vušković... Ajme.
  • Markelo
    2.5k
    Ma mi ništa ne možemo u napadu. Da nije bilo penala ne bi zabili do sljedećeg Eura. Šta su sve promašili Španjolci, mogli su pitanje pobjednika rješit i prije produžetaka
  • og1986
    2.9k
    Kako je Bradarić lijepo dodavao u zadnjoj minuti. Promašivao teren.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Bradarić i Vuskovic, velikani ove igre.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma mi ništa ne možemo u napadu. Da nije bilo penala ne bi zabili do sljedećeg Eura. Šta su sve promašili Španjolci, mogli su pitanje pobjednika rješit i prije produžetakaMarkelo

    Pa dobro, nije da smo igrali protiv mladih Maltežana prijateljsku. U fazi natjecanja u kojoj nikad prije nismo bili igrali smo produžetke protiv selekcije koja već par generacija biva najbolja u Europi.

    Meni kronično manjka kritičnosti spram Hrvatske (u nogometu i bilo čemu, mada mislim da je to stoga što je u drugih ima viška) i može biti da je i ovdje to slučaj, ali mislim da prvi dojam nakon ispadanja od Španjolaca u produžecima među 8 najboljih u Europi zbilja ne bi trebao biti negativan.

    Valjda se i njih nešto pitalo.
  • Markelo
    2.5k
    Pa bolji su Španjolci bili, to sam i napisao.
  • flexXy
    1.9k
    Ja najvise zamjeram Biscanu zbog cudno postavljene igre sa Majerom na desnom krilu i Morom kao drugim napadacem. Skroz je ubio kreaciju, poslije su se malo razbudili. Gvardiol i Ivanusec su vec sad za A repku, Bradaric pokazao zas jos nije prvi izbor u Lilleu, Vusko prespor za visu razinu nogometa. Sutalo je na momente izgledao dobro, fali mu kontinuiteta i pod hitno bi trebao negdje na posudbu. Biuk je bio dobar, najmladji je tam ali nema respecta prema nikom u igri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.