• xavier
    11k
    Jedino iznenađujuće da Škorić ima prednost u odnosu na Uremovića i PongračićaDudu

    Uremović je (polu)ozljeđen, a Dalić ionako zadovoljava regionalni ključ. Da ne ide Škorić, morao bi ići Ivušić što bi pak izbacilo Kalinića pa bi morao negdje ugurati Livaju. Ovako mu se bolje pokopilo.

    A ionako su nebitni i 6. stoper i 3. golman.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Osim Škorića što je smiješno nemam prigovora, dapače, dosta dobar popis. Odlično za Gvardiola i Ivanušeca. Jedino mi se čini da smo nekako tanki u sredini što se tiče zamjena. Umjesto Vlašića uskaču Pašalić ili Ivanušec, a ak se treba braniti može uskočiti samo Badelj koji mi je nekako sav nikakav.

    Što se tiče vratara drugog i trećeg potpuno nevažno.
  • Eduardo
    16.8k
    PongračićaDudu

    Pogrančića je zaustavila mononukleoza. 10 ligaških utakmica je odigrao ove sezone tako da nije iznenađenje što ga nema.

    Meni je pak Ivušić taj koji bi trebao imati mjesta među trojicom vratara.
  • flexXy
    1.8k
    Ivanusec, Gvardiol i Bradaric se nalaze i na u21 popisu koji je konacan, za seniore se mora zakljucat do 1.lipnja . Mislim da ak prodju Spanjolsku da ih nece zvat na seniorski euro.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Juranović meni jedini upada u oči, Škorić je realno odigrao jako dobru sezonu i nije strašno da bude peta opcija kao stoper.
    Uremović umjesto Juranovića i popis je ok.
  • deda
    26.3k
    Uremović je navodno isto ozljeđen
  • xavier
    11k
    Uremović je navodno isto ozljeđendeda

    Dobro pa nisam to napisao na istoj ovoj stranici...
  • deda
    26.3k
    Ma ponavljam jer ga je Marcio zazvao
  • ZGBhoy
    1.7k
    Moru bi zvao da imamo zamjenu u Vezu inače mi se čini OK lista
  • thomas22
    256
    Badelj van, a Moro unutra!
    I Ivušic je bolji golman i od kalinica i sluge!
  • Eduardo
    16.8k
    U-21 popis; ispali; Kotarski, Nejašmić i Kulenović. - upali; Pandur, Biuk

    O Sosi; "Najbolje da se tenzije smire pa da onda zauzme svoje mjesto koje zasluži igrama".

    S izbornikom Dalićem uoči glancanja popisa dogovorio se da će mu prepustiti igrače koji su ujedno na popisu A reprezentacije. To su tri već dobro poznata imena: Luka Ivanušec, Domagoj Bradarić i Joško Gvardiol, koji idu na Europsko prvenstvo. Zasad je dogovor za jednu utakmicu, ali Bišćan je ostavio malu mogućnost da bude tako i ako se Hrvatska plasira u polufinale.

    "Hvala Daliću, dobio sam sve igrače koje sam tražio. Kada će se oni vratiti u A reprezentaciju? Dogovor je da će nakon utakmice sa Španjolskom trojac Bradarić, Gvardiol i Ivanušec otići u A reprezentaciju, ali postoji mala šansa da oni ostanu s nama za polufinale, ako bismo ga izborili", rekao je Bišćan.

    ih4ognrq9fye6bsv.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    odlične slike rade u zadnje vrijeme :clap:

    BTW - Majer se smije, to treba arhivirati :yum:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Majer se smijeEduardo

    To je fotošop... :razz:


    Vezano za popis.. ok, al mogao je možda netko umjesto Vide pobogu, jedino ako će Josko igrat stopera sa Lovrenom a Bradarić beka lijevog. Vida u prvoj postavi je samo + za protivnike, pogotovi engleze kojima ce u napadu biti Kane,Vardy ili možda Rasford. Zanimljivo mi je Sluga prije Ivušića. Juranović je ok potez, drugi desni bek, svakako bolji nego Jedvaj. A i Vrsaljko igra i ne igra. Drago mi je za Ivanušeca, zaslužio je.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Koji je ovaj dalić ulizica, to nema nigdje.

    Čovjek je spreman radi dodvoravanja okrenuti leđa ivušiću koji je odradio nevjerojatnu sezonu i uz livakovića je trenutno uvjerljivo najbolji hrvatski vratar.

    Jbni kalinić, koji k?

    Drugoligaškog golmana je pozvao prije njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.