• Nino Bule
    11.3k
    Meni se isto ovo cini kao ispunjavanje kvote tovara, puno sam srao po ivusic ali ovu polusezonu brani vrhunski i zasluzio je poziv.
  • jp23
    2.2k
    Ivusic sezonu završava kao najbolji vratar čini mi se po broju utakmica bez primljenog gola, a nekako u repki ispred njega Lovre "primam svakako" Kalinić i Sluga....
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ivusic je defintivno zasluzija poziv a ne pretpoziv, decko brani super ovu polusezonu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Malo off, al s obzirom na broj reprezentativaca, kolika je ona naknada koju klub dobije za svakog igrača na velikom natjecanju? Oko 100-200k eura?
  • Mali Zeus
    9.2k
    U redu Ivušić i Škorić i to je to. Nije bilo popisa za nijedno natjecanje zbog kojeg se nije prigovaralo izbornicima. Ovo je još i minimalno, ali dobro već je neko vrijeme popularno kritizirati Dalića zbog svega pa je ovo valjda dobro došlo.

    Mislim pozicija drugog vratara, velika drama.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam cemu drama oko Ivusica, Kalinica i Sluge.

    Kalinic istina, panj je, lose reakcije i sve, ali pozvan, je kao i Livaja na predpoziv, radi mira u kući između "sjevera i juga" . Treći golman je sasvim svejedno tko je, jer tri golmana moraju biti pozvana bez obzira. Livi je prvi golman i samo ga neka neočekivana ozljeda može maknut da to ne bude.

    Meni je recimo nejasno samo Badelj prije More, i recimo Vida prije Pogrančića, ali ok.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Pogrančića je zaustavila mononukleoza. 10 ligaških utakmica je odigrao ove sezone tako da nije iznenađenje što ga nema.Eduardo

    objasnio Eduardo na prethodnoj stranici.
  • Eduardo
    17.2k
    U biti je i Pogrančić na širem popisu tako da ima šanse da se pojavi i na onom finalnom.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Kako ćemo uopće igrati u obrani. Vida i Lovren u paru ne ulijevaju neku sigurnost, a opet veliko je natjecanje to pa možda opet odigraju zvjerski.
  • Neki tip
    19k
    Kako to da je standardni stoper prvaka Turske, star 32 godine, s preko 80 nastupa za reprezentaciju, osvajač srebra na SP i standardni stoper Hrvatske ne znam koliko godina ispred dečka koji je friško prebolio mononukleozu, nije se ustalio u prvoj momčadi svog kluba i tek je pokucao na vrata reprezentacije?

    Bome ne znam kako to. Šok i nevjerica.

    Vida ne ulijeva sigurnost i nije na razini iz Rusije (rijetko tko jest), ali ideja o nepozivanju u repku (da, prije Pongračića) je van pameti, da ne budem grublji.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Baš me zanima koju postavu će Bišćan izvesti na teren protiv Španjolaca. Vratio se Šutalo u obranu, vratio se Gvardiol, Biuk je tu kao nova opcija naprijed.
    Kotarski koji je branio zadnje utakmice nije pozvan.

    Vjerojatno bude ovako nešto:
    Šemper- Šutalo, Vušković (Erlić), Gvardiol, Bradarić- Moro, Bistrović- Špikić, Majer, Ivanušec- Musa
  • Eduardo
    17.2k
    Prema TM...

    udonojoztbbsepsl.jpg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nije mi jasan vezni red bez "razbijača", dakle Brozovića. A napad ocekujem Kramarića na desnom, Petkovica u vrhu, a lijevo mogu konkurirat i Brekalo i Oršić, kao i što za stopera ili lijevog beka može Gvardiol.
  • Eduardo
    17.2k
    nema šanse da će igrati bez Brozovića.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Danas čitam na sporckim, Dalić ima u planu probat i romb, onda bez krilnih igraš.

    Očekivao bi:
    Livi-Bradarić,Ćaleta Car,Lovren,Vrsaljko-Brozović-Kovačić,Modrić-Vlašić-Kramarić i Petko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.