• Mali Zeus
    9.3k
    Vjerojatno će ga pustiti da se vrate, ali ga Dalić neće sigurno zvati tj možda kad bude neki novi izbornik. To se da isčitati iz Dalićevih riječi. U svakom slučaju zamislite da se sad pojavi pred suigračima u repki. Trebat će još vremena da se ovo sve popravi.

    Mislim ok odlučio si, ali je i davao svakakve izjave jer je bio siguran da je to gotova stvar. Sad će morati puno govana pojesti da ga se pozove. Brisanje fotki i slično da ne spominjem. Fino si je minirao karijeru što se reprezentacije tiče.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kakav panglu je ispao Sosa :rofl:
  • Mali dioničar
    14k
    Žao mi je zbog dečka koji je očito imao krive savjetnike i donio je pogrešnu odluku. Mlad je, svaki čovjek griješi, a ja sam spreman oprostiti. Žao mi je što se dignula hajka na mene i na Hrvatski nogometni savez. Izgovoreno je puno laži u ovom slučaj i zato odluku o daljnjoj karijeri Borne Sose u reprezentaciji Hrvatske sigurno neću donositi samostalno.

    Poštujem tog mladog momka, to sam kazao i ranije. Poštovao sam njegovu odluku i dao sam mu punu podršku. No igranje za reprezentaciju za mene osobno je najveća čast, sportski vrh, a ne poslovna odluka. Za reprezentaciju se igra sa srcem i emocijama, a ne za novac. Mogu prijeći preko Sosine pogreške, ja nisam zlopamtilo niti sam mu zamjerio kad je odlučio ono što je odlučio. No sada je potez na Sosi, on mora igrati još bolje i nametnuti se igrama hrvatskoj reprezentaciji. Nisam čovjek koji bi uzeo Igoru Bišćanu povijesnu priliku da se plasira u četvrtfinale Eura. Sosi želim da nastavi s dobrim igrama, to je prvi korak. Drugi korak je odluka u kojoj će sudjelovati Hrvatski nogometni savez, kako se ne bi ponovilo sve što sam prošao zadnjih dana, a nisam pogriješio u nijednom koraku", kazao nam je Dalić.
    Eduardo

    ''Gospodo iz HNS-a, dosta je!

    U Hrvatskoj postoji klub koji ne plače, ne kmeči, ne žali se. Šuti, trpi, igra i pobjeđuje. I hrani cijeli hrvatski nogomet, financijski, igrački, na sve načine. 14 igrača Dinama omogućilo vam je ugodan život sljedećih nekoliko godina svojim doprinosom za osvojeno srebro u Rusiji. A vi to vraćate najmonstruoznijim podvalama koje se mogu zamisliti. Mario Zebec nije slijep. On dobro vidi i točno zna sto radi. Večeras, na Maksimiru, u utakmici koja bi trebala biti najveća svečanost hrvatskog nogometa, u samo 45 minuta taj je čovjek masakrirao Dinamo. Nije sudio apsolutno čisti, nedvojbeni kazneni udarac na Majeru, išao je gledati VAR i pored zdravih očiju odlučio je zažmiriti. Drugi mogući kazneni udarac, nakon povlačenja Gavranovića, nije išao niti pogledati. Nije sudio indirekt na vraćenu loptu Kaliniću, a na kraju ne sudi ni evidentno rušenje Gavranovića u terenu, iako je pet metara od situacije. Ništa tu nije slučajno, to je eklatantna pljačka. Bilo je tako i u Osijeku - slični su bili ne propusti, već namjerne odluke Duje Strukana.

    Nije vas briga za hrvatski nogomet, putujete, gostite se i čekate da vam u Maksimiru ponovo poklonimo 14 igrača koji će stvarati uspjehe hrvatske reprezentacije!? Dosta je. S Dinamom se više nećete napucavati na ovaj način, vidjet ćete to vrlo brzo'', napisao je Dinamo na službenoj stranici.

    https://www.transfermarkt.com/lian-sports-group/beraterfirma/berater/13
  • Keyser Soze
    8k
    Jebote predstavljamo Sosu kao da je Roberto Carlos, a ne solidan bek. Theo Hernandez ima 23 godine i nije dobio poziv u reprezentaciju Francuske pa oće li on cmizdrit ko ovaj jazavac i birat drugu repku? Radije bi da mi igra Melnjak ili Barišić koji će dati sve od sebe iako su možda i limitirani u nekim segmentima nego da igra Sosa koji neće potrčati u sprint i otići na ničiju loptu jer se čuva za klub ili jer mu se jednostavno ne da. Isto tako ne vidim po čemu je Bradrić lošiji od njega, a i Gvardiol može odigrati beka na vrhunskoj razini u što smo se uvjerili ove sezone. Ne treba ga zvati jer je pokazao svoje pravo lice i već sad svi znamo kako neće dati maksimum.
  • miro
    3.1k
    Radije bi da mi igra Melnjak ili Barišić koji će dati sve od sebe iako su možda i limitirani u nekim segmentima nego da igra Sosa koji neće potrčati u sprint i otići na ničiju loptu jer se čuva za klub ili jer mu se jednostavno ne danamodi grebza

    U potpunosti se slažem, pa mi smo sa Strinićem i Pivarićem bili drugi i nismo nikakav problem imali po našem lijevom boku. Bolje je imat nekoga tko će bit požrtvovan i podredit se ekipi, pogotovo jer se radi o beku, a ne o poziciji 10 ili nekoj specifičnoj vrsti napadača (kad to već spominjem, bolje da se tu podredimo Krami ili Petku)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Rebić hattrick i asistencija u gaženju nad Torinom.
  • deda
    27.5k
    Eto ga djeco moja što sam rekao.

    “Proteklih se dana u mom životu dogodilo mnogo toga što je na meni ostavilo traga, posebno na mojoj sportskoj karijeri.

    Neću bježati od vlastite odgovornosti za situaciju u koju sam se doveo, iako sam u trenutku kad sam donosio odluku o svojoj reprezentativnoj karijeri vjerovao da činim ispravnu stvar.

    Donio sam pogrešnu odluku i pritom ispao naivan.

    Kao i svaki sportaš, i ja sam kao dijete sanjao nastupe na velikim natjecanjima. Sanjam ih i dalje, bez razmišljanja o novcu ili drugim materijalnim vrijednostima, a sanjam naravno i nastupe na europskim i svjetskim prvenstvima.

    No niti u tom snu nemam iluzija da me mnogi neće shvatiti i za to ih ne krivim. Odgovornost za ovu situaciju je samo moja; od pogrešnog shvaćanja što mi komuniciraju iz Hrvatskog nogometnog saveza, pa do odluke koju sam donio, očigledno motiviran da do cilja stignem drugim, možda i kraćim putem.

    Za mlađe hrvatske selekcije debitirao sam 2012. godine i odigrao 56 utakmica. Bilo je tu boljih i lošijih nastupa, ali ponosan sam na svaku utakmicu koju sam odigrao u hrvatskom dresu.

    Odluka koju sam donio bila je pogrešna i za nju sam trebam snositi odgovornost. Ako Hrvatski nogometni savez i izbornici smatraju da unatoč svemu mogu pridonijeti uspjehu naših reprezentacija, ja ću se njihovom pozivu odazvati i staviti na raspolaganje.

    Na kraju, ovim se putem iskreno ispričavam hrvatskoj (sportskoj) javnosti, navijačima hrvatske nogometne reprezentacije te Hrvatskom nogometnom savezu kojem zahvaljujem na strpljenju, razumijevanju i korektnosti koju su mi pokazali u ovoj situaciji.”
  • miro
    3.1k
    meni ne bi nikad igrao.....ali bilo bi fora da sad Dalić uzme Bradarića u A repku, a Bišćan pozove Sosu za U21 :razz:
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Prijatelju moj, ti se nisi odrekao neke Švedske, Švicarske ili Kanade nego di odjebao Hrvatsku. Pitaj svog tatu Sosu o svojim susjedima iz Posušja kako su gledali na Hrvatsku. Nedaleko od tvog tate se rodio Blago Zadro koji je svoj život podario ovoj zemlji, zajedno sa svojim sinom i tisućama ostalih. Ti se nisi odrekao jedne Kanade nego zemlje koja je relativno nedavno izašla iz krvavog rata, krvlju je obranjena i stoga je svima nama sveta.
    Evo što si je odjebao reprezentaciju nego si sa svog profila ko zadnja ku.. a izbrisao slike u SVETOM hrvatskom dresu.
    No passaran.
  • Majki2111
    2.6k
    :brow:

    Kakve ovo veze ima sa ratom? On je donio jednu poslovnu odluku koja je u tom trenutku za njega izgledala obečavajuće. Stvari se nisu rasplele na takav način. Sad se ispričao i odazvat će se na poziv. Ovo je win win situacija i za reprezentaciju i za njega.

    Čak se nije niti trebao ispričat. Pa nismo mi u poziciji da se intaimo da ga ne pozovemo. Ne pada mi napamet niti jedan igrač sličnog profila ko Sosa, a da ga imamo u bazenu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Majki ne znam koliko puta se mora ponavljat vec napisano, ali evo ja cu jos jednom.

    Nema razloga cudit se da ga dalic ne zove dok je izbornik pa i opcenito da ga se nikad ne pozove. Javno je prozvao dalica, odabrao drugu reprezentaciju i ostavio svoju "ekipu". Kako ce se osjecat jedan bradaric ili barisic ako sosa igra ispred njih nakon ovog cirkusa, ili bilo tko na klupi dok sosa igra ? To sigurno narusava kemiju momcadi, narusava donekle i daliceve autoritet ako ovaj moze pisat po njemu.

    Nit sam dalicev zagovornik (trebao je otic poslje sp) niti sam napadao sosu za njegovu odluku, ali zvat ga sad u reprezentaciju sigurno ima i negativne strane.
  • deda
    27.5k
    Svi znamo kako će to završiti. Malo će se ohladiti situacija, proći će EURO i Borna će na jesen biti pozvan. Ja ga ne bi zvao.
  • jp23
    2.2k
    Znači slično kao i situacija sa Ćaleta-Carom (Ćaletom Carom, ne znam deklinirat njegovo prezime). Gdje je odbio doći na prvenstvo mladih zbog priprema sa Marseilleom, pa ga je Dalić kažnjavao tako da ga nije zvao uopće neko vrijeme i na kraju ga ipak pozvao jer nam je falio iole kvalitetan stoper
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja bi mu dozvolio, al bi mu na dresu od sad umjesto sosa pisalo švabo
  • Majki2111
    2.6k
    Kako ce se osjecat jedan bradaric ili barisic ako sosa igra ispred njih nakon ovog cirkusa, ili bilo tko na klupi dok sosa igra ?Nino Bule

    Zašto bi se loše osjećali???
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.