• deda
    27.8k
    Ja sam odmah rekao da poštujem njegovu odluku, i kao takvu prihvaćam. Za mene povratka nema.
  • Majki2111
    2.6k
    Nismo mi toliko jaki da si možemo dopustit da šikaniramo jednog takvog beka koju može puno donjeti na terenu kad se igra 3 nazad. Odmah bih ga pozvao u reprezentaciju.
  • Markelo
    2.5k
    Kakav debakl.
  • deda
    27.8k
    Poslije jebanja nema kajanja
  • miro
    3.1k
    kak bi sad netko rekao Bradariću, ili Barišiću da igra Sosa, a ne oni.....nema povratka
  • Neki tip
    19.2k
    Sosa je odabrao svoju reprezentaciju.

    Nema zamjerki, ali odluku je donio.

    Hoće li ga oni pozivati ili, u ovom slučaju, smiju li, nije naša briga.
  • xavier
    11.1k
    Ja i dalje ne mogu vjerovati da bi netko napravio takvu grešku kao Nijemci iako posljedice za njih naravno nisu previše bitne, ali igrača će biti značajne.
  • vjeko1701
    5.9k
    Upravo to, kakav god na kraju ispao igrač, bilo kakvo pozivanje njega ua reprezentaciju bi bilo puno negativnije nego pozitivnije. Bolje da igraju Bradarić, Barišić pa i taj Melnjak kojeg svi spominju.

    Kakvu bi poruku slao trenutnim i budućim repezentativcima? Možete probati za nekog drugog, ako vam ne uspije, uvijek smo mi tu iako smo druga opcija. S tim da još bi prihvatio biti druga opcija nekome tko je rođen ili je odrastao u nekoj zemlji pa prvo čeka njih...al ovo..

    Jbt, ne bi si ja mogao dopustiti da odbijem Lidiju Bačić, ali da mi pred zaruke kaže da se ide zaručit za drugog, kao "to ti je posao dušo" pa kad joj propadne očekuje da nastavimo ko da ništa nije bilo...hvala i doviđenja.
  • Majki2111
    2.6k
    To da Sosa smeta Baradariću Melnjaku i Barišiću za poziciju nije uopće točno. Ne konkuriraju za istu poziciju. Nećemo mi Sosu ubaciti kad je 4 natrag.

    Zašto bi se mi inatili? Čovjek je zeznuo. Pogrješio. Treba mu dat priliku. Eno jučer sam gledo Tribinu. U dogledno vrijeme mi se gotovo sigurno prebacujemou 3 natrag s Gvardiolom, Vuškovićem i bez krila. I tu Sosa mora imat prednost ispred svih njih. Ne znam jel Baradarić igrao ikad kao wing bek. Njihov problem je ako to ne mogu prihvatiti.

    Pa ako ga Nijemci nemreju imat, pa moramo ga mi uzet, kvragu!
  • deda
    27.8k
    Majki nije matematika baš sve u životu, ima malo i kemije i fizike. Ti bi bar to trebao znati.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bolje godina imati lošije rješenje na jendoj poziciji u reprezentaciji pa u narednih 20 godina poslati jasnu poruku te tako sprječiti buduće takve slučajeve.

    Ima stvari preko kojih se u životu ne bi trebalo preći. Treba znati kada treba držati do sebe makar je to kratkoročno lošije, dugoročno nikad nije.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Nema vraćanja nikako, donio je poslovnu odluku, odhebao repku, sve ok, njegova odluka, njegov život, ali kako deda kaže poslije jebanja nema kajanja. Tim gore što je i slike išao brisati itd. Kao da nikad nije igrao za Hrvatsku i stavljao slike sa srcima i kurcima palcima.

    Postoji ipak neki kult reprezentacije na koji se on posrao, zabrzao je s odlukom i neka s tom odlukom živi.

    Možda ima albanske ili BiH korijene pa da ipak zaigra za neku repku.
  • jp23
    2.2k
    S obzirom koliko smo kritični na toj poziciji od Jarnija, ne znam koliko je pametno trenirat strogoću, posebno kad je već poznato kako su mnogi došli do reprezentativnog dresa, tko je kome menadžer i slično. Mislim nisam ni za, niti kontra tog dok ne vidim koliko će kritična pozicija biti.

    Rekao bih ništa od Sose u ikojoj repki u dogledno vrijeme (osim ako FIFA doda još par izmjena na dana pravila, ili ispadne da može igrat za Njemačku tek od XY godine).

    Što me ne bi čudilo iskreno s obzirom na sve promjene koje rade
  • Dudu
    2.6k
    BiH korijene pa da ipak zaigra za neku repku.Mali Zeus

    Najjače što mu je oboje roditelja zapravo iz Posušja, samo djed i baka bili na privremenom radu u Njemačkoj kad se rodila njegova majka u Berlinu i jedino na osnovu toga je dobio njemačko državljanstvo, pa ima i treću opciju na osnovu cijele obitelji :cool:
  • Eduardo
    17.5k
    To da Sosa smeta Baradariću Melnjaku i Barišiću za poziciju nije uopće točno. Ne konkuriraju za istu poziciju. Nećemo mi Sosu ubaciti kad je 4 natrag.Majki2111

    Sosa ne može igrati u liniji s 4? Zašto ga se ne bi ubacilo? Kak to da je igrao u Dinamu, u U-21?

    Sam je rekao; Centaršut je moj forte i to nema veze sa sustavom u kojem Stuttgart igra. Izbrusio sam najjače oružje koje imam i mogu centrirati ako treba i sa Marsa. Ako sam u nešto u životu siguran, onda je to moj centaršut, ha-ha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.