• vjeko1701
    5.9k
    A gle, kome nije čast i san, i bolje da nije tu,

    Moj mali nećak je ko klinac dvije stvari instantno tražio, Vaderovu masku i hrvatski dres (crno plavi sa SP-a). Nije htio taknuti loptu ako ga nije nosio...eto, ako jednog dana ode u nogomet i bude dovoljno dobar, siguran sam da nijedan drugi dres neće biti opcija.

    A kaj se tiče dinamovih, da mu je sutra najbolja poslovna odluka obući hajdukov ili zvezdin, brzo bi se brisali i dinamovi...
  • Nolifer
    6.7k
    Kužim, sve si točno napisal oko Sose. Moglo bi mu se vratit, čuj ne želim nikome zlo, ali kroz tih 10 godina kolko on računa na igranje za Njemačku,

    siguran sam da će se pojavit 3-4 bolja igrača od Sose, što tamnoputih poput Alabe recimo, pa nek se izbori onda za njihovh 11
  • vjeko1701
    5.9k
    I nek mu je sa srećom, ja nikad nisam više navijao da Bradarić napravi nešto od sebe a i Gvardijol je tu. Nek ga zaobiđe nesreća i on bude mega klasa sljedećih 15 godina i na stoperu i na lijevom beku.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovako, u HNS-u su dva mjeseca imali informaciju da imam ponudu Njemačke. Ja sam osobno to javio jednom direktoru.Eduardo

    Olić nije dolazio, koliko sam ja upoznat. Ne znam koja je njegova uloga, ali preko treće osobe mi je prenio da ću u ožujku biti pozvan u A reprezentaciju, dakle u ciklusu otvaranja kvalifikacija za SP u Kataru.Eduardo

    Ove sezone nisam imao nikakav kontakt s osobama iz hrvatske A reprezentacije i nitko me nikada nije zvao iz HNS-a. Prvi put s Dalićem sam razgovarao jutros, kada je izašla vijest da sam se odlučio za reprezentaciju Njemačke.Eduardo

    Genijalna priča se da sastavit iz ovog intervjua. Ne znamo kolko je to istina, al ak stvarno niko nije komuniciro sa Sosom čak ni kad je javio nekom direktoru da ima ponudu Njemačke i ak mu je prek posrednika obećan poziv u seniore koji nije došo, onda mislim da se stvarno nema šta zamjerit Sosi. Izgleda da apsolutno ništa nije napravljeno da mu se pokaže kak se na njega računa.
  • kinfa95
    488
    naravno da mu se nema šta zamjerit, i ove Dalićeve debilne izjave kako je on odlučio srcem igrati za Njemalku kao što je Rakitić srcem odlučio igrati za Hrvatsku. Znači nije, odlučio je glavom kada ga tti majmune nisi zvao, amogao si ga zvati već barem 5 puta. Sve je dobro rekao, ima 24 godine, ove sezone igra na vrhunskoj razini u jednoj od najboljih ligi svijeta, a on tebi nemre na klupi sjedit. Btino da pozive doivaju Melnjaci, Škorići itd. Bravo Sosa, boli te kurac
  • miro
    3.2k
    Ne volim Dalića, ali tu je u pravu, nije reprezentacija klub. Neće ni Dalić zauvijek bit izbornik
  • Baneki
    731
    Tko zna što je istina, negdje sam pročitao da je inscenirao onaj nepotrebni crveni iz razloga što je već tada imao te planove s Njemačkom da ne mora doći u ožujku, pa onda navodna ozljeda za Englesku a nakon toga igra za Stuttgart nakon četiri dana, itd...

    Ova njegova opravdanja oko toga da ga nisu kontaktirali mi se ne daju slušati, podsjećaju me ona Tomljanovića kad mu se kćerka odlučila igrati tenis za Australiju. Englezi imaju dobar termin za to "Lame excuse"

    Njegova pozicija nije toliko kritična da ju ne možemo nadomjestiti, tu godinama nakon Jarnija nismo imali nekog ekstra klase pa što...sad sigurno imamo dobrih alternativa. A i nikad nisam cijenio previše igrače s trakicama i frizuricama.
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš to, ako ima imalo itine u tome da je namjerno pobrao crveni i skoro sabotirao sve kolege u repki radi ovoga...e onda možemo pričati o teškom obliku izdaje svojih najbližih suigrača.
  • SAS1987
    13.5k
    A možda se Sosi baš i ne da nešto igrati za hr reprezentaciju pa je odabrao Njemačku jer ako će igrat će imati puno veče šanse da osvoji SP ili EP. A ako neće igrati onda će imati bar 2, 3 nastupa za nijemce pa će mu biti bolji CV (financijske koristi) a za vrijeme kada će ostali igrati kvalifikacije, EP ili SP on će lijepo uživati negdje na moru :smile:


    inscenirao onaj nepotrebni crveni iz razloga što je već tada imao te planove s Njemačkom da ne mora doći u ožujku, pa onda navodna ozljeda za Englesku a nakon toga igra za Stuttgart nakon četiri dana, itd...Baneki

    Upravo pogledao start za crveni... divjaški pokosio škota, odmah dobio crveni a otšetao potpuno mirno ko da se ništa nije dogodilo :grin:
  • Baneki
    731
    Danas u SN u naslovu piše sa Sosa ne može po FIFA pravilima promijeniti repku, da ne to morao do 21 g. Znaju li Nijemci i Sosa neku rupu u pravilima?
  • deda
    28.1k
    Ako se nekome da može se to prostudirat u pravilima FIFA-e?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma raspravlja se o tome već danima na SN-u, neki zaključak je taj da su se sjebali ali to je svima toliko nevjerojatno da svi samo čekaju kojeg to asa u rukavu imaju ili rupu u pravilniku planiraju iskoristiti.

    Pošto je u 11. mjesecu sa gotovo 23 godine nastupao za U-21 protiov Škota, nakon što je ovaj pravilnik "updatean" s novim pravilom (u 9. mjesecu), čini se da si je on zatvorio sva vrata prebacivanja reprezentacije.

    On nije rođeni Njemac niti drži državljanstvo cijelog života, naturaliziran je tek prošli tjedan i kao takav za njega vrijede puno stroža pravila. Životna je ironija da su velike nacije progurale ovo pravilo kako bi gubile manje potencijalnih reprezentativaca.

    Isto tako postoje insinuacije koji ljudi pišu (a meni su realne) da se zato nije pojavio na U-21 Euru a neki idu toliko daleko da je zato i zaradio onaj kretenski crveni protiv Škota i skoro sjebao sve (tolko daleko baš ne bi išao, al nikad ne znaš)
  • The Undertaker
    4.1k
    Možda čovjek uopće ne planira igrati za ničiju reprezentaciju? Možda je jedan od uvjeta prelaska u Bayern (ili visine plaće) da je stalno na raspolaganju klubu, pogotovo zbog povijesti ozljeda?
  • vjeko1701
    5.9k
    A možda, samo ima i jednostavnijih načina za to.
  • deda
    28.1k
    Prigodno bi bilo da ne može nastupati za Švabe. Mada nekako sumnjam da bi si ovi dopustili takav gaf
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.