• Mali Zeus
    9.7k
    "za vrijeme ovog" je bar sve krenulo jer se upetljao u sve i vrh države. To bi se pokrenulo koja god da je politička opcija zasjela na vlast u Zagrebu jer je to trenutno dobra priča za političke poene. Pa pogle priča se može vrtiti još barem 6 godina. Još pogotovo jer se poklapa sa dobrom pričom Dinamovog proljeća. Ne mislim nikako da je to zasluga TT-a jer su Plenki, Crkva i Dinamo već razvili tu priču sami, čak je TT u jednom trenutku odgovorio da to nije njegov problem da nek oni to riješe među sobom. Šta ćemo sad zamjenit bacača diska sa TT-ovom bistom jer je u njegovo vrijeme pokrenuta nova Kranjča? Uz malim ispravak, još uvijek nitko nije ni zagrebao špahtlom po Kranjči tak da smo još uvijek u sferi obećanja. Obećanja koja su možda otišla najdalje, ali da, još uvijek samo obećanja...mali M

    Teško je razgovarati s nekim tko je toliko opterećen i ostrašćen. Veliš nije zagrebano špahtlom, pa prije nego se to učini treba još neke stvari napraviti koje su i pokrenute. Nije ti to dođem zagrabim lopatom i gradim kuću, a kamoli stadion. Veliš Plenki (kak mu tepaš) i Crkva su razvili priču sami, a ono zemljište gradsko, Grad nema veze s tim. Makar što.
  • mali M
    3.5k
    baš baš jako puno frustracije i bez pokrića. i uz to si bezobrazan. Vlada nije nikakav middleman bila zbog Vatikanskih ugovora nego jer se država morala uključiti zbog nacionalizacije i drugih komplikacija. Volio bi da si ti uspio uz sav svoj trud pročitati zašto su se stvari razvile kako su se razvile. Ono što ti pokušavaš nagurati narativ da nekoga tu muče lezbokomunjare i da bi radije da se nije demokratizirao Dinamo (!?). Baš lupaš bez pokrića. Zašto se nije napravilo ništa u zadnih dvadeset pet godina trebaš pitat tadašnje vladajuće, ali sam ti razgovjetno napisao da se priča oko stadiona pokrenula i prije TT-a, a tu mu dižete spomenike kao da je jedini zaslužan.Preskočio si dio gdje je izjavio da se njega ne tiče ta priča oko dinama da to moraju riješiti Država i Crkva? Nabaci još koju uvredu i omalovažavanje drugog forumaša dok neznaš drukčije argumentirati... Sigurno je u duhu Dinamovog foruma..
    Veliš Plenki (kak mu tepaš)Mali Zeus
    Zovem i TT-a Tomica... pucanj u prazno..
    I ponavljam TT je izjavio da on nema ništa s time, ne ja, jel ste vi pratili uopće pregovore ili jednostavno argumentirate bezveze?
    Dižu mu se spomenici. :rofl:
    O čemu ti pričaš majko mila.
    Mali Zeus
    ako ne razumiješ sarkazam nemogu ti pomoći...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Dižu mu se spomenici. :rofl:

    O čemu ti pričaš majko mila.
  • Mali Zeus
    9.7k
    I ponavljam TT je izjavio da on nema ništa s time, ne ja, jel ste vi pratili uopće pregovore ili jednostavno argumentirate bezveze?mali M

    Može ta izjava? Stavi link.

    ako ne razumiješ sarkazam nemogu ti pomoći...mali M

    Mislim da ga baš ti ne razumiješ. Jer to ti nije sarkazam.

    Dam se kladiti da te ovak pitam bez da guglaš da ne bi ni znao zašto je sklopljen sporazum i što piše u njemu.
  • deda
    28k
    Dečki, postoji tema grad Zagreb, geopolitika i izbori u Hrvatskoj.
  • mali M
    3.5k
    Izguglaj si.. Ima na više stranica..
    al u redu, Deda je u pravu, ja sam se nadovezao na Bossa da se nadam da ako dođe do promjene gradske vlasti ne dobimo nekoga tko će zakomplicirati izgradnju stadiona, jer to nikome od nas nebi bilo drago, a ekipa osjetila napad na političke istomišljenike. Trebao sam i ja pustiti, budem pametniji..
  • Mali Zeus
    9.7k
    :lol:

    Sori al ovo mi je jako smiješno.
  • mali M
    3.5k
    i ja sam se baš jako smijao :lol: :lol: :lol:
  • Bosskovitz
    7.5k
    To bi se pokrenulo koja god da je politička opcija zasjela na vlast u Zagrebu jer je to trenutno dobra priča za političke poene.mali M

    Čitajući tvoje komentare ispada da se svaka dobra stvar u gradu dogodila slučajno i neovisno o gradskoj vlasti, a svaka loša je isključivo njihova krivica. Ne ide to baš tako. Ne trebaš nikome dizati spomenik, ali skini ideološke naočale i pogledaj gdje smo oko stadiona danas u odnosu na to gdje smo bili prije lokalnih izbora. Možemo biti optimisti kao ja ili pesimisti kao ti glede budućnosti, ali neupitno je da je napravljen najveći pomak prema izgradnji novog Maksimira ikada (a i dalje se na tome radi) i da se kreće s izgradnjom novog stadiona u Kranjčevićevoj.

    Pesimisti će reći da neće od toga biti ništa, Kranjčevićeva se neće napraviti, Maksimir još manje... ja sam optimist i kažem da će Tomašević ući u povijest kao gradonačelnik koji je prvi nakon Većeslava Holjevca izgradio ozbiljan nogometni stadion u Zagrebu, a vrlo izvjesno čak dva stadiona. Ima tu užasno puno ironije, ali to ne spada više u domenu ove teme nego one u čije blato više ne zalazim.

    Inače, što više gledam ovaj render:

    62563588-nova-kranjceviceva.jpg

    To mi se više čini da je najmudrije rješenje dogovoriti s HNK neka vrata i da se gostujuće navijače kad su Hajduk ili Rijeka provede iz Adžijine, ili ako postoji neki "prolaz s ovog parkinga iza zgrada u Brozovoj, taman na Sjevernu tribinu.
  • mali M
    3.5k
    Čitajući tvoje komentare ispada da se svaka dobra stvar u gradu dogodila slučajno i neovisno o gradskoj vlasti, a svaka loša je isključivo njihova krivicaBosskovitz

    Boss sve je krenulo kako sam se složio s tvojim upisom i napisao da se nadam da se ne iskomplicira sve ponovo stadion oko nekih novih političkih borbi. Čak nisam naglasio s koje strane bi mogao doć "novi hohštapler" jer može doć sa svih ideoloških pravaca. Kolege su u to upetljale ideološke pripadnosti. Samo sam naglasio da TT nebi bio upamćen kao ništa da se nisu Država i Crkva dogovorili. Neznam zašto je to tako teško prihvatiti, jer je to bitna činjenica u operaciji stadion(i). I u redu je ako ćeš ga ti pamtiti kao najvećeg gradonačelnika radi stadiona, ja neću.. i to je sve u redu...
    da se gostujuće navijače kad su Hajduk ili Rijeka provede iz AdžijineBosskovitz

    a neznam, vidjet ćemo koliko je to izvedivo jer mislim da će se i tu htjet nekoliko rukica ogrepst. u svakom slučaju dobra stvar je manji ograničen broj gostujućih navijača...
  • Bosskovitz
    7.5k
    I u redu je ako ćeš ga ti pamtiti kao najvećeg gradonačelnika radi stadionamali M

    Ja ovo nigdje nisam napisao :)
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Vidio sam da se spominje prvi mjesec 2025. kao početak radova na Kranjčevićevoj. Nisam čitao sad ove stranice prije o stadionu, ali me zanima jel se zna već koliki bi bio kapacitet? i Tko bi poslije igrao na njemu, nakon što se Dinamo vrati na novi Maksimir?
  • Bruh
    901
    pa valjda je logično da će igrat Lokosi ponovo na Kranjči a ak se ne varam kapacitet je 15k?
  • Plavi-9
    424
    Ako se dobro sjećam ruši se sve osim zapadne tribine koja će se rekonstruirati.dumitrumitu

    Ruši se sve prema mojim informacijama, idejni projekt je dosta površno napravljen i neke bitne stvari nisu bile uzete u obzir tako da izvedbeni neće imati skoro pa nikakve veze s idejnim projektom.
  • Sajla
    3.5k
    kapacitet nove Kranjče bi trebao biti 12 000 mjesta, sve tribine natkrivene, slična priča kao u Osijeku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.