• Mali Zeus
    9.7k
    Preostali decki (Sosa krace, Bernaurer duze) u kadru su u fazi prilagodbe na ekipu i kao stvarni problem mi se cini vec toliko puta spominjani Perkovic i njegov status.IstokKa96

    Mali Perković bi se stvarno trebao više koristiti, tim više kaj može igrati 2 pozicije.
  • mali M
    3.5k
    dobro Ludi, sad se već to konkretizira i razgovara.. onih prvih par sati je baš za analizu na studiju psihologije pod naslovom histerija masa.. zato se trudim nikad ništa ne pisati nakon utakmice, pogotovo kad izgubimo...
  • IstokKa96
    557
    @Mali Zeus da, posebno iz tog razloga.
    Dodatni upitnik je njegovo pozivanje u U-21 cijelo vrijeme, a nama jucer nije bio ni u zapisniku ako sam dobro zapamtio. Jesu li to u Dinamu toliko visoki kriteriji za razliku od reprezentacije ili je tamo manja konkurencija tamo pa eto, poziva ga se jer nema tko drugi...
  • seljak86
    2.4k
    Ovo što je Krizy rekao. Pa jebemu mater, ako naši igrači nemaju filing za derbi i važnost svakog tog derbija nema smisla. Nije problem ni izgubit, već se to reklo sto puta ovdje na zoni, al kad izađu na taj titov raspali stadion bez krvi i želje za uvjerljivom pobjedom, nek ni ne igraju. Taj moj stav sam već iskazao u predictoru s prognozom 0-7 i to ću uvijek tražit protiv tih cigana klošarskih. Ne moramo ih ubit svaki put, al te bolikurčine je već dosta.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam prognozirao 0-0 i bio puno bliže realnom ishodu od većine Zone ( Moja prognoza ) . Smatram da nisam neki debil u sagledavanju nogometne situacije. Da je Hajduk ovo izgubio, oni se ne bi raspali nego bi nastavili pobjeđivat i dalje. Hajduk je dobar i izravno konkurira za titulu. Nije smak svijeta što smo izgubili, aj bih čak rekao da nije još za crveni alarm nego za žuti.

    Daj zamisli da imaš 11 kamikaza koji idu u ovu tekmu kao da im život ovisi o tome. Može bit kontraproduktivno.

    Ovu tekmu je Jakir bio zadovoljan nulom. Nije se potrefilo. Nije smak svijeta niti crveni alarm, niti bi bila osvojena titula pobijedom.
  • sport
    2.3k
    Ljubo u vezi daje puno energije i trke koja nama kronično nedostaje.Ono što on igra na boku može odigrati i Myka ali s boljom završnicom.Mišić ove sezone nije na nivou prošle itd.Jebem ti ponedjeljak poslije poraza,kad će slijedeća utakmica.
  • Oluja
    3.7k
    Da je Hajduk ovo izgubio, oni se ne bi raspali nego bi nastavili pobjeđivat i dalje. Hajduk je dobarMajki2111

    Mislim da ne mozes biti vise u krivu
  • Zagi
    5.1k
    Ja isto mislim da bi u slučaju poraza kod njih bili tektonski poremečaji.
    Nažalost , morati ćemo se još malo strpjeti.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ne znaju ni sami kako su uzeli 3boda. Sudac svira kraj kompletna klupa Hajduka utrčava na teren, jedan na kolina se baca u trku. Pomislia san da je 36kolo prvenstva odigrano. Nas neću kom sve je rečeno, idemo dalje glavu gori DZG!

    Drugi put nek pogledaju malo te buseve mater in jeben, dva crkla
  • Ali
    1.9k

    Baš sam to i ja pomislio na kraju utakmice, podsjetilo me na onu euforiju kad su pod Tudorom zabili u 118 minuti Istri. Znamo kako je zavrsula ta i sve druge sezone.
    Iz tog kuta mozda i bolje da ih je ponijelo, sad će u subotu ponovo tresnuti ili mozda i neće ako Rijeka bude kemijala, jer po ovom sada Hajduk je jučer odigrao očajnu utakmicu, pa na hajdukovim portalima su se rugali sa izrazom lica trenra Leke vec u 2.minuti susreta.
    Nama ce mozda ubrzati katarzu i odluku tko moze a tko ne nositi drws Dinama, a oni ce se uljuljati kak su 26 kola prije kraja prvaci, a realnp za Božić bi mogli biti na diobi 4. mjesta kad se odigraju sve zaostale.
  • IceMan
    1.5k
    Gledam još par puta gol, ja neznam dal se može smiješnije dobiti gol. Cijela obrana ispala smešna.


    Ja neznam di je Šutalo zalutao koracima prema napred, pa iz aviona se vidlo da do lopte ne može stići, da se postavio odmah otraga nikad nebi ovaj sam išao.

    Onda Moharami, čak i tak loše postavljen u jednom dijelu sekunde je imao loptu na nozi al tak kak je nespretan i to mu je promaklo.

    Perić- jel mogao nešto tu napraviti il ne, neznam. okej nije njegova strana ni igrač, barem je odmah u početku skužio di će lopta za razliku od Šutala al naravno da nije stigao na kontra stranu.

    I na kraju Nevistić- ne krivim ga za gol. 1 na 1 situacija, nemoš krivit golmana, al opet, s 16m i još krivo zahvati loptu, nejak šut. Neznam…


    Znam da je sad uzaludno sve govoriti ili neznam što već… al stvarno neznam dal mogu smiješnije ispast dvoje igrača na jednu dugu loptu od 50m kao Šutalo i Moha.
  • Ali
    1.9k

    A Mišić ? Zadnji vezni, to se nekad zvalo i skakač. On snosi po meni veliki dio krivice. Dok Perića ovaj put amnestiram, jer on je pokrivao Livaju koji je inače target man njihovih ispucavanja. Donekle iz tog razloga je i Šutalo upao u problem jer sam siguran da su u pripremi utakmice upute isle u smjeru duplanja Livaje...
    I zato je Moha glavni krivac, kriva strana postavljanja kad krece lopta, zatim losa anticipacija događaja i kasna reakcija, a sto tek reci da je Sahiti pogriješio i krivo primio loptu i tu ke mogao Moha dvije stvari napraviti , prva izbiti loptu u aut, druga zagraditi tj. ući tijelom ispred Sahitija koji je izgubio poziciju i iznuditi faul ak zakocis i Sahito te po inerciji gura u leđa i faul u napadu imaš. On je išao ni sam nezna kaj i primiro loptu Sahitiju za udarac.
    Nevisitić, treba se ipak priviknuti da smo mi prodali gplma koji je vjerovatno među tri njabolja na svijetu kad su u pitanju jedan na jedan situacije i zatvaranje kutai citanja gdje ce lopta. Nevisitć kw u tom segmentu jos daleko iza Livija
  • Patak
    2.2k
    A zašto neki od stopera nije bio tamo kod Sahitija kod gola nego Moha koji je bek? A lopta je išla po sredini. Stoper bi sigurno pokušao izbiti loptu.
  • SAS1987
    13.5k
    Moharrami bi ga trebao rušiti pa makar dobio crveni
  • Mihaljević
    8.2k
    0_Real-Madrid-v-Club-Atletico-de-Madrid-Supercopa-de-Espana-Final.jpg
    @SAS1987 Točno to , ovako se rješava situacija. Poslje utakmice Valverde dobio nagradu za igrača utakmice , jer je spasio čist gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.