• Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Meni je jebeno kako ljudi prozivaju myku i takura a trpimo godinama moharamije, marine i slicne. Dajte ljudima jebenu sansu. Siguran sam da mogu odigrati par dobrih ako budu imali kontinuitet i da mogu biti korisni. Al ovako na kapaljku to nece ici.

    A i ne treba ocekivati cuda od pojacanja ranga 500k

    Max i sosa klupa, dvojac lokse bolnica, trenutno koristan vidovic

    Ova sezona je izgleda nazalost šparanje. Nadajmo se oporavku petka , proigravanje baturine i da ce jakir iz ostalih izvuci max.

    Trebalo bi biti dosta za hnl, ali bit ce tu jos pokidanih zivaca

    Ugodna vecer svima
  • Benito
    598
    Zašto bi pola sata prije kraja tekme napravio crveni
  • Kepec
    4.8k
    Najveća greška bila je čitati temu od početka nakon utakmice jer nisam stigao jučer. Kad vidim koliko se ljudi vesele, nadaju konačnoj pobjedi i ponižavanju dolje i onda se dogodi upravo suprotno.
    Nije mi jasno da svaka lopta koja je odskakivala, odbijala se, išla u nekom smjeru da se naši samo miču od te lopte i nitko ne ide na nju. To je ono kaj ljuti.

    Nisam za smjenu Jakira, nisam za pljuvanje nijednog igrača. Isključivo sam za podršku u nedjelju. Sad ćemo pljuvati, vrijeđati igrače, trenera, govoriti kako je trebalo ono, a ne ovo, a onda ćemo za 5 dana pjevati s njima i veseliti se ako pobjedimo Istru.

    U temi "kajkavski govor" su bile dobre fore "ja koji sam 0% Purger dok ide Mi smo Purgeri... i ostale".
    Kak nas nije sram pjevati "bio poraz ili boda tri", "stojim uz tebe i kada ti ne ide", "znaj da mi te volimo mi smo uz tebe" itd. ako uvijek nakon poraza seremo govna (ispričavam se na izrazu).

    Da, igra je bila katastrofalna, postavljane i vođenje katastrofalno, šansi nula, želje još manje. Razumljiv je bijes, ali kaj je tak teško malo stati na loptu, napisati normalan komentar iduće jutro, nakon tekme popiti jednu kratku za smirenje, tko puši zapalit cigaru, a ne odmah na forum i udaranje.
  • mali M
    3.5k
    A zašto neki od stopera nije bio tamo kod Sahitija kod gola nego Moha koji je bek?Patak
    Zato jer je Sahiti krilo i jer je to Mohin igrač... več je dovoljno što krivimo Mišića što ne presječe glavom svaku dugu prema napred. Nemogu svi bit krivi osim Mohe koji je glavni i isključivi krivac (u ovom slučaju).

    Zašto bi pola sata prije kraja tekme napravio crveniBenito
    Ako to moraš pitati onda zbilja...
  • Eduardo
    17.6k
    Prekršaj čist k'o suza.
    giphy-downsized-large.gif
  • OsamŠest
    2.6k

    Da li bi ti bio problem stavit ovdje Žaperovu verbalnu reakciju nakon što mu je Pajač pokazao žuti i odmaknuo se od njega?

    Čisto da svi pročitamo s usana taj brzo poprimljeni mentalitet..
  • Eduardo
    17.6k
    prva riječ je SMEĆE, a druga?
    giphy.gif
  • The Undertaker
    4.1k
    Kad već stavljate, može li i lakat Šarlije na Šutalu, ako se ne varam.
    Edit: Ne treba, našao na drugoj temi.
  • deda
    28k
    Njih se dolje prilikom potpisa za ajduk cijepi dozom "čobanštine" nema drugog objašnjenja.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ipak mali ispravak, barem za Žapera. Žaper je Dalmoš. Nisu njegovi slavonci (barem strana po kojoj nosi prezime)
  • SAS1987
    13.5k
    Njih se dolje prilikom potpisa za ajduk cijepi dozom "čobanštine" nema drugog objašnjenja.deda

    Neke se cijepi a neke se skautira (Kalik) :lol:
  • superhik
    10.4k
    Smeće Pajač
  • Jaro
    5.6k
    faul ne faul nebitno, zuti cist ko suza, ali ovi nasi suci su ispodprosjecno inteligentni. Cemu ovo kurcenje s pljeskankem nazad? Lik bas ispada isfrustrirani nejeb ko i igrac s kojim raspravlja...
  • OsamŠest
    2.6k
    Cemu ovo kurcenje s pljeskankem nazad?Jaro

    Gestikulira zbog čega je žuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.