• Jaro
    5.6k
    nepotrebno skroz...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zasto nepotrebno, pokazao mu je razlog kartona
  • Jaro
    5.6k
    na razini predskolkog derista, al ok, moje misljenje...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nije mu tip pljeskao u facu, izvadio je zuti i lagano pokazao tj. zapljeskao par puta, cisto ok
  • The Undertaker
    4.1k
    Pajač je pljeskao malo duže nego je potrebno. Mislim da je usput ironično pljeskao i publici ali to samo on zna.
  • NORTE
    9.3k
    Cemu ovo kurcenje s pljeskankem nazad?Jaro
    Pa pokazuje zbog čega daje karton - zbog pljeskanja sucu.
  • mali M
    3.5k
    Njih se dolje prilikom potpisa za ajduk cijepi dozom "čobanštine" nema drugog objašnjenja.deda
    Ma skroz se slažem, al nije to ništa novo, pa sjetite se Turkovića, Bubala, Hrmana, Krpana ma brdo njih iz HNL-a koji nekako čim prođu ispod table Split postanu krkanski mrzitelji svega...
  • mali M
    3.5k
    Pa pokazuje zbog čega daje karton - zbog pljeskanja sucu.NORTE

    pa ovo je bar trebalo biti svima jasno jer je Žaper vrisnuo zašto.. Pajač mu je pokazao zašto. Sa mrvu dužim pljeskanjem je samo pokazao autoritet i da takve gluposti odma izbaci iz glave... Ima i to razlog psihe zašto je ljudima to bilo bed gledati kako "malo predugo Pajač plješće"..
  • Patak
    2.2k
    Odgojna mjera, sasvim u redu jer ovom nije bilo jasno zašto
  • Eduardo
    17.6k
    Samo primjeri iz prvog dijela u kojima pizde na odluke koje su sasvim ispravne. Ima tu još materijala, ali ne da mi se secirati cijelu utakmicu. Bilo je nekih situacija koje je Pajač povukao na našu stranu, ali ovakav konstantni ciganluk iz tekme u tekmu je dostojan najvećih južnoameričkih cirkusnih predstava.

    giphy-downsized-large.gif

    giphy-downsized-large.gif
  • Mali Zeus
    9.7k
    Od njih uvijek moš to očekivati. Pritisak na suce od publike i igrača, popizde na svaku odluku, gestikulacije, podijele par udaraca guranja. Ono što me ljuti je da mi nismo vratili koji put natrag. Evo kao Sahiti, onako usput pokupiš jednog njihovog, malo ga gurneš više nego što bi trebalo ili se pobuniš na neku odluku. Da im ne prolazi ta njihova agresija i utjecaj na suce samo tako. Mi uvijek neka kao gospoda. Zato je dobro da je Ademi u drugom stavio onog miša Žapera na svoje mjesto.

    sve to svileno nekako.
  • Juznjak
    3k
    Kad se još uvijek aktivno piše u ovoj temi i ja ću ostavit svoj komentar i tijek razmišljanja. Tijekom utakmice sam imao osjećaj da je dosta tih rubnih odluka otišlo na našu stranu i samo sam razmišljao koliko će oni srat da ih se krade, ali onda s nekim odmakom shvaćam da je suđenje bilo skroz u redu i da sam tijekom utakmice tako razmišljao samo zbog tog njihovog ciganluka i stalne vike na suca. Još mi je jedna stvar pala na pamet. Njihova svaka druga izjava je da se Hajduku mora bolje sudit jer su oni Hajduk, da se treneru Hajduka ne smije dat karton, da se igraču Hajduka mora sudit sve u njegovu korist itd. Uglavnom oni su sebi veliki i trebaju bit zaštićeni protiv ekipa sa sredine i s dna ljestvice. Međutim, jako brzo zaborave na to razmišljanje kad igraju protiv nas. Valjda je logično da će se prije Kaneu nego Petkoviću sudit isti kontakt kad već to tako gledamo jer igrači stvaraju neki ugled i kod sudaca. Kakav su to njihovi igrači ugled stvorili u odnosu na naše, gdje su to oni igrali pa da im naši suci sude na njihovu viku i mahanje rukama? Nemaju 5 igrača u ekipi koji su igrali skupine u europskom natjecanju, ali očekuju da bi trebali biti zaštićeni od sudaca. Općenito, razgovor o sucima je besmislen kad su oni u pitanju. Uvijek će okrenut sve kako njima odgovara i oni će ispast žrtve. Moramo osvojit prvenstvo jer ih ne mogu ni gledat ni slušat i igrači nam na terenu trebaju pokazat jebenu želju da hvataju zaostatak, a ne da se ponašaju kao da su na +10 i da su izmislili nogomet za ostale. Ta vremena su očito prošla i nadam se da će to što prije shvatit.
  • NORTE
    9.3k
    Ima tu još materijala, ali ne da mi se secirati cijelu utakmicuEduardo
    Zato jer nas nije briga ni kad izgubimo.
    Nikakvih repova s derbija nema, osim u glavama kmečavih psihopata.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne sviđaju mi se današnje izjave da smo ovu utakmicu dobro odigrali, imali puno šansi...ok, možeš reći da oni nisu zaslužili dobiti al mi nit smo dobro igrali nit smo stvorili tonu šansi. Jedino pozitivno je bila izjava da nije dobro da svaku utakmicu nešto primimo.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ne sviđaju mi se današnje izjave da smo ovu utakmicu dobro odigrali, imali puno šansi...vjeko1701

    Tko je to izjavio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.