• Keyser Soze
    8.5k
    Sad pogledao primljen gol još jednom, pa ovako ne ispadaju pioniri, al bilo je i za očekivat da će nam tako nešto proć s obzirom na pokretljivost naših stopera.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sve je počelo s Mišićem koji nije skočio, Šutalo stoji u ničijoj zemlji, Moharrami jebiga Sahiti brži, ali nemam stopera koji bi mu pomogao.
  • Zagi
    5.7k
    Moha je prvi došao do lopte.
    Kaj je napravio kad je stupio u kontak s njom, pogledajte na snimci.
  • luka modic
    621
    da,zato i kažem kolko god ti igrao dobro ako praviš greške konstantno neces igrati,ali je Livaju jucer pojeo u svakom duelu u svakoj procjeni i to u 99 posto slucajeva bez faula,a za Perica jednostavno ne mogu nac opravdanje momak ima srca i fizicke predispozicije ali ako ces greske izbjegavat tako sto ces samo izbijat lopte i vracat golmanu bolje da ni ne igraš ali jebiga ovakve utakmice na poljudu nisu ništa novo, ja još uvijek vjerujem da cemo mi do iduce utakmice s njima bit prvi a na tom derbiju se i odlijepit od njih.
  • mali M
    3.8k
    uf... uspio... sve sam pročitao... uglavnom, sve rečeno, nitko nije slijep, jedino nemogu shvatiti da netko (Ali) stavlja Mihajličenka u isti koš sa Marinom i ekipom. Pa dečko nije dobil 3 prave utakmice, kao ni Max ili Sosa. Đaps nam se skroz pogubio, za sam da mu damo još koju šansu, ali se zbilja čini da nema šta raditi čak ni na HNL razini.. Bulat je dobar dečko, ono pukne po golu i to, ali on nije napadač, od njega ne očekujem da mu je najjača statistika u udarcima. Svi smo već komentirali da je najlakše zatvorit Mišića i obezglavio si Dinamo, kao i da se u tom slučaju moraju spuštati Bulat i Baturina po loptu. Oni to ne rade ni za crno pod noktom! Ljubo na beku, aposolutno beskoristan i izgubljen igrač. Dok je bio u vezi i filao Vidovića sa loptama, očito nije impresionirao "profu". I dalje gledamo isti loš nogomet sa istim postavkama i sa istim krivim odlukama, ali opet će neki nakon pobjede niželigaša reć da je Ljubičić naš najbolji bek, Drmić pravi top napadač i Emreli odlično krilo.. Mohu neću više ni spominjati, al on bi danas tak i tak igral jer je Rile ozljeđen.. I sa Jakirom mi ostaje nedosanjani san da igramo sa igračima na njihovim pozicijama...
  • IceMan
    1.6k
    I opet si razmisljam, igraci su ljudi od krvi i mesa. I oni pogrijese, ljudski faktor…


    A jel oni citaju to koliko nas / ih vrijeđaju?

    Jel oni čitaju razne “agregate”, jel gledaju spinove po internetu i ismijavanja netom pred tekmu. Jel ih to ne boli?

    Pa okej, ne moraš zato zabiti 4 gola… mislim, al da ne igraš srčano i muški, da ne,kak ono mi velimo, pogineš na terenu onda stvarno u pm. Jel ti nije žao nas, naših ljudi koji potegnu do Splita a sutra radni dan?

    Ili je očito tu samo lova, odskočna daska u karijeri i ovo i ono. Al opet bi me ko čovjeka zapalilo da sam na njihovom mjestu, dok to sve vidim i čujem.

    Nismo dali sve od sebe i to nam je najveći poraz.
  • seljak86
    2.4k
    Jebeš me ako ikad misle na sve ovo kaj si nabrojao.
  • deda
    29k
    Kad bi čitali Zonu nakon poraza prosvirali bi. Nadam se da ne čitaju.
  • IceMan
    1.6k
    Prije 10 godina kad je bio bojkot, iza igrača realno nitko nije stajao. Gledalo ih je na Maskimiru 300 ljudi, cijela država ismijavala naslove pred 1000 ljudi max. Na gostovanjima nitko živ. Tih godina kad je bjegunac vladao…

    Al su opet igrali nekako bolje, srčanije. Na tom poljudu smo ih redovno “školovali” i punili, još pred ljućom atmosferom i bez naših ljudi.

    A sad, nikad veća sinergija igrača i navijača, nikad više podrške.. a ono, igramo ko p.

    Pogotovo najbitnije i najvaznije tekme. Ovaj derbi, pa ono s AEK-om. Ako ih to ne napali, onda neznam…

    Imam jednostavno osjecaj ko da nisu unutra kako bi trebali biti.
  • Mihaljević
    8.5k
    Još ne mogu vjerovat na koji smo glupi način izgubili. Dali su nam gol kao mi Chelseu , čista preslika.
  • Ali
    2k
    Zadnjih 10 derbija samo 3 pobjede i sve tri pod Čačićem i to sa gol razlikom u te tri 10:2 ! Uz didatak da je imao i jedan x , pa je njegov ukupni ucinak 11:3.

    Kopić dva poraza i jedan x uz katastrofa ucinak 0:3,

    Bišćan jedan x i jedan poraz uz gol razliku 1:2,

    I sada Jakir sa prvim derbijem i poraz 0:1.

    Čačić kojeg smo svi osporavili doktor za derbije, sam je u 10 zadnjih tekmi uzeo 11 bodova i imao plus 9 gol razliku. A preostala trojica su uzela samo 2 boda i negativnu razliku -5.
  • IceMan
    1.6k

    Odlični podatak, i pomalo nevjerojatna statistika.
  • dzis
    601
    Loše, loše je to jučer bilo. Pricamo 2 godine kako tovari ovise o Livaji a nama se to sada događa sa Brunom. Izađe čovjek van raspad sistema.
    Ako kako god da je loše bilo, vrijeđanje igrača na kraju tekme ne podržavam. Sa tribine je par ljudi čak i pljuvalo prema dolje tako da stvarno nepotrebno.

    Duboko udahnuti i okrenuti se dalje. Jos je sve u našim rukama i u titulu ne sumnjam.

    Podrška ekipi i treneru mora ici do kraja!!
  • Mihaljević
    8.5k
    Još kad se sjetim da Čačić nikad nije stavljao Oršu protiv Hajduka i svakako smo ih dobili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.