• Mihaljević
    8k
    Bravo majstore, jedini vezni koji je pokazao znanje.
  • Praskaton
    1.8k
    Čini mi se da je Smolčić govorio o njemu u podcastu kako je pravi profesionalac i ozbiljan kad je rad u pitanju.
    Zagovaram ga bar kao prvu zamjenu vec dulje vremena al mislim da nema šanse.
    Svi vidimo svi komentiramo al ne znam sta se treba dogodit da on ude prije Ademija u nekoj bitnoj utakmici

    Nevjerovatno da je kapetan ovako pao,nisam se nadao sad da ce bit na istom levelu kao prije al ovo je bas lose

    Šteta jer vjerujem da bi se Tibor pokazao kao i svi koje je trenerski mag nepravedno šikanirao
  • Ali
    1.9k


    Danas je u ovih 10 minuta pokazao vise nego ademi u cijeloj sezoni.

    Je , sav svoj dar je pokazao u 97, mi u visokom presingu i umjesto da trpamo peterac (kad su vec unutra, kule, petko i brodic) majstor odigra na centru mlitavi krivi povratni pas ravno i noge nejasmicu koji isprve ispali onog njihov klinca u 100% sansu, samo iskustvo ktc nas jw spasilo haliloviceve genijalnosti.
    Ogranicen poput balkona, u situaciji kad idemo na sve ili nista a on je friski veznjak koji mora filati loptama i biti osigurac on ovakvu odluku donese. Reakciha klupe u zom trenu je sve objasnila.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jebate ovo je suukus svega, pljuvacina po svima, Nevistic jedno krivo istrcavanje, KTCa zaljuljalo, Bernauer jedna kriva odluka.. jebote, koliko vam je godina?
  • Nevo7
    570
    Ogranicen poput balkona, u situaciji kad idemo na sve ili nista a on je friski veznjak koji mora filati loptama i biti osigurac on ovakvu odluku donese. Reakciha klupe u zom trenu je sve objasnila.Ali

    Bolestan si. Igraču kojemu su ovo rijetke minute na terenu, koji je bačen u vatru na kraju utakmice koju je mag na klupi upropastio, čija momčad nema glavu i rep, gdje raspored, formacija, ideja ne postoji, kada igramo sa tri špice, polušpicom veteranom Ademijem, ofenzivnim Baturinom i Mišiće, KTC-om koji igra sve od lijevog beka preko stopera do desnog beka, ti onda pizdiš na dečka sa 7 utakmica u sezoni i 20 minuta prosječno u igri jer je krivo dodao jer je neuigran jer ne može biti uigrani jer ne igra.
    Bolje pizdi na trenerskog maga koji će razjebati sve kaj stigne, njegovu raketu Hoxhu koji je debelo ograničen igrač, veterana Ademija, "temperamentog" Ristovskog, da ne nabrajam dalje.
  • Ali
    1.9k


    Ne pizdim, nego sam se ukljucio kad je netko rekao kako je u 10 minuta napravio vise od ademia cijelu polusezonu.
    Nisam rekao da je on glavni krivac, ali ne trebas uigravat se da znas da se u 97 ne daje mlitava povratna kad su ti tri suigraca u 16m i imas krilo slobodno a defanzivno si otvoren k'o autoput. To nema veze sa uigravanjem, to je kao i kod Spike ma blokadu u glavi kad treba odluciti sto sa loptom.

    I da u dinamu je samo radi hucike, ali to je neka druga prica...
  • Ali
    1.9k


    I kaj veliš na dva "asista" danas ? Onaj u Osijeku nas nisu kaznili ali zato Sakota i Lepinjica danas jesu iskoristili poklon.
    To je amaterska razina ponasanja sa loptom u nogama kod iznosenja iz prve trecine.
    No isto tako treba pohvaliti da je valjda jedini naš vezni igrač ove sezone koji je preciuno i jako gadjao u okvir izvan 16m. Ali sa ovim poslije gore spomenutim je uprskao.
    Nazalost kada veznjak tri puta u sedam dana isto kiksa to je ozbiljan problem, treba raditi i to popraviti.
  • Dinaminjo
    498
    Da je imao koju minutu vise kroz sezonu, a bilo je prostora ne bi tako grijesio..
  • Sajla
    3.2k
    intervju Martina Baturine:

    Na kraju utakmice su navijači Hajduka utrčali u teren. Je li vas bilo strah?
    Više je to bio šok kad vidiš da dvjesto ljudi s maskama na glavama trči prema tebi. Mislim da oni nisu išli na nas igrače, barem sam ja to tako doživio. Zašto su ušli u teren, nemam pojma, ali policija je dobro reagirala i sve je bilo OK. Petković je smireno otišao do svlačionice, a siguran sam da bi Tibor Halilović možda i ostao na terenu. On baš ima plavo purgersko srce i ničeg se ne boji.
  • Facke
    2k
    Kaj bude znjim? Se bude produzil ugovor ili bu Tibor isel u neki drugi klub? Po mene je on dovoljne kvaliteten da dobi vecu minutazu.
  • Jurki
    8.5k
    to treba gospodina trenera pitati koji ga je i dopelal.
    Dopelal ga je, zakucal za zadnji red Sjevera gore i rekel mu da gleda prema zooloskom vrtu.
    Edit: po tome kolko je igral, nit je za produzetak ugovora, niti je za otpis.
  • rioda
    2.2k
    Mislim da ima mjesta u Dinamu za njega, samo što sam siguran da nije zadovoljan statusom, a mislim da će dosta toga ovisiti i o statusu Vrbančića iduće sezone (posudba ili ostaje) te o Ademiju.
  • hardek
    1.4k
    Ne vjerujem da će ostat, ali isto tako vjerujem da je zaslužio više minuta. Po meni je on mogao biti netko ko će ostati sljedećih par godina u klubu kao domaći dečko i rotacijska opcija, a kvalitetu za to vjerujem da ima.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.