• Krizy
    35.1k
    Dinamo u 23. kolu dočekuje Goricu, koja je u prošlom kolu kući pregažena sa 0:4 protiv Hajduka. Dinamo je na gostovanju pobijedio Istru sa 2:1, sa ne pretjerano dobrom igrom.

    Dosad smo s Goricom odigrali 14 utakmica u HNL-u te ostvarili 13 pobjeda uz 1 neriješen ishod. Gol razlika je 34-11.
    Kući je Dinamo Goricu pobijedio u svih 7 utakmica, uz gol razliku 18-5.

    cama su Bruno Petković i Aleksandar Jovičić sa po 13 nastupa.

    Igrači s najviše golova u međusobnim utakmicama su Mario Gavranović sa 6 te Kristijan Lovrić i Mislav Oršić sa po 4 gola.

    Zadnju utakmicu protiv Hajduka, Gorica je igrala u sastavu:

    Kotarski - Mitrović, Steenvoorden, Krizmanić, Keita - Babec, Suk - Delfi, Kalik, Lovrić - Dieye

    Kod Gorice je kartoniran Babec a kod nas Petković.
    Theophile, Šutalo, Franjić, Ristovski, Tolić i Jurić će propustiti Lokomotivu ukoliko dobiju žuti protiv Gorice.
    1. Kakav rezultat očekujete? (66 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Neriješeno
          0%
        Pobjeda Gorice
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (66 votes)
        Da
        58%
        Ne
        42%
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pobjeda nam je pod mus, a bilo bi dobro kada bi došla bez puno stresa. Očekujem isti sastav kao protiv Istre, a nadam se prvim minutama Emrelija.
  • Infinity
    15.2k
    Kući je Dinamo Goricu pobijedio u svih 7 utakmicaKrizy

    Mene je ovog najvise strah, jer takvi nizovi ne mogu trajati vjecno. Zadnje tri HNL utakmice smo dobili jedan razlike. U medjuvremenu su izvukli X i produzetke u polufinalu kupa, a posljednju pobjedu smo upisali zahvaljujuci autogolu.

    Nadam se da nasi nece podcijeniti Goricu, jer je to jako dobra ekipa i moze svakome nanijeti probleme. S druge strane, u losoj su formi, ne lice na sebe i ako nastave s tim igrama, a mi se postavimo kao protiv Rijeke zabit cemo im pet komada.
  • Nino Bule
    11.3k
    Stvarno se nadam da cemo napkon vidjet malo svjezine kod igraca. Prosle su pripreme, odmori su 6,7 dana između utakmica, vrijeme je da se intezitet digne u usporedbi s jeseni.
  • Papastrumf
    9.3k

    Teško, budući da još nije počeo trenirati s ostatkom momčadi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Očekujem dizanje u formi, pobjedu i dobru predstavu. Nakon toga u HNL-u imamo još Lokomotivu prije derbija s Osijekom, treba uhvatit pozitivan zamah dobrih igara i rezultata i punit se samopouzdanjem.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Teško, budući da još nije počeo trenirati s ostatkom momčadi.Papastrumf

    Kad će, šta kažu?
  • Dinamosaur
    938
    Ovaj put mislim da će Kopic posegnut za 2-3 izmjene u prvom sastavu jer nas ceka 5 tekmi u 15 dana.
    Od 12.2. do 27.2. imamo: Gorica, Sevilla, Lokomotiva, Sevilla pa Osijek.

    Dosta gadno. Rekao bih da ce mijenjati po jednog u svakoj liniji-u obrani sigurno jer im svima prijeti iskljucujuci zuti za Lokomotivu- Lauritsen upada. Ne znam kakvo je stanje sa Ademijevim koljenom, svejedno mozda ga postedi za pocetak pa ubaci kasnije ako zatreba. Ukoliko krene Ademi onda Misic ispada a mogao bi cak Gojaka ubaciti. Ne bi me cudilo nit da Andrica zamijeni Juricem.

    Liva-Franjic, Sutalo, Lauritsen-Bockaj, Gojak/Bulat, Misic, Ristovski-Ivanusec-Orsa, Juric
  • Nino Bule
    11.3k
    Kaj cekaju s kartama majmuni
  • Stjepan
    479
    Kak i uvijek dan prije utakmice levati jebe se njih za navijače to su već dokazali svi imaju polugodišnje osim Dinama.
  • Mali Zeus
    9.3k
    U petak u kolko, 12:30. :grin:
  • Olmic
    2.7k



    Može pitanje nije provokacija... Ako će bit online prodaja šta nije tak svejedno kad će stavit?

    Ne kužim ljude koji kupuju na ticket pointu..
  • Nino Bule
    11.3k

    Meni je svejedno ali ima ljudi koji ne kupuju online, a nema polugodisnjih. Otvoris prodaju cetvrtak i petak da ljudi koji u 2 dana prođu 5 puta ispred stadiona mogu pokupit kartu i da ne moraju u subotu dolazit 2 sata ranije da bi stigli na utakmicu.
  • Olmic
    2.7k


    A kužim da, ali danas ne vidim zašto netko ne kupuje online, traje 30 sekundi..
  • Mali Zeus
    9.3k
    A kužim da, ali danas ne vidim zašto netko ne kupuje online, traje 30 sekundi..Olmic

    Neki moraju uzeti besplatne karte za djecu pa odmah kupe i karte za sebe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.