• Sljeme
    1.8k
    A kužim da, ali danas ne vidim zašto netko ne kupuje online, traje 30 sekundi..Olmic

    Zato kaj želim imat normalnu kartu, a ne isprintani crno bijeli papir. Neki skupljaju karte.
  • Brotnjo
    471
    Test iz bilo kojeg doma zdravlja u Hercegovini vrijedi za utakmicu? Prosli put sam se testirao u https://laboratorija.eurofarmcentar.ba/lokacije-laboratorija/ Medugorje, pa sam imao problema sa ulaskom...
  • Infinity
    15.2k
    Ne vrijedi ti ni da si cijepljen u BiH, jer BiH nije u EU, a za ulazak na stadion u Hrvatskoj trebas EU Covid putovnicu koju ti izdati moze samo clanica EU. Moze ti netko progledati kroz prste, ali u teoriji ne mozes uci.
  • Brotnjo
    471
    stavili su na instagramu da se moze sa antigenskim ne starijim od 48h :chin:
    hxlz001pbaq541xp.png
  • Bosna86
    11.6k
    r9e5oa9f72imyz67.jpeg


    Ja sam bas neki dan dobio hladan tuš, bezveze sam primio treću dozu
  • NitkoBitan
    12.1k
    stavili su na instagramu da se moze sa antigenskim ne starijim od 48h :chin:Brotnjo

    Na ulazu ti skeniraju qr kod sa tog papira (EU covid potvrda). Eh sad ne znam kakva je stvar ako predes granicu bez testa i da nisi cijepljen. Prije se karantena prekinula cim se negativno testiras, ne znam kako je sad.
  • Brotnjo
    471
    granicu predem bez problema sa testom, ali neki testovi valjaju a neki ne. Susjed koji se lijeci na Rebru, testom iz doma zdravlja bez problema ude na Rebro a testom iz ovog eurofarmcentea ne moze.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Za utakmice ti vrijede samo testovi sa QR kodom odnosno EU covid potvrdom. Ako vec nemas taj QR kod (usao si u Hrv sa drugim testom) , mozes se tesitrat ispod zapadne tribine za 60 kuna.
  • Brotnjo
    471
    ma svaki test sa kojim sam se testirao ovdje ima QR kod, ali problem je sto neke učita a neke ne... edit: infinity je sve objasnio u komentaru ispod pa sam sad skuzio haha
  • Infinity
    15.2k
    Ja imam QR iz BiH i s tim mogu preci granicu, jer za prelazak granice ne traze EU Covid putovnicu. Za uci na stadion bi trebao test u Hrvatskoj s kojim bi dobio EU Covid putovnicu koja tim testom traje valjda 48 sati. Do prije par dana ja sam svoj BiH QR mogao u Hrvatskoj prebaciti na EU, ali sam bio lijen. Kolega @Bosna86 je objavio sta ceka sve one koji se nisu na vrijeme prebacili i one koji ce se tek vakcinisati u BiH.

    Tko krene na utakmicu iz BiH, treba biti cijepljen ili testiran za prelazak granice. Za uci na stadion mora se testirati u Hrvatskoj ako nema od ranije EU Covid putovnicu. Moze se riskirati, ali...
  • seljak86
    2.3k
    Popušio si ti foru kad si treći put stao u red za nekaj kaj ti nije pomoglo prvi ni drugi put
  • Bosna86
    11.6k
    Sta je alternativa? Ako zelis putovati, nije da imaš opcija
  • seljak86
    2.3k
    A mislim neću ti držat prodike sad tu i širit temu, radi kaj oćeš. Al sve u svemu, nek se jebu oni, korona, cjepiva i testovi. Samo probleme stvaraju na ionako već užasno organiziranom ulazu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Nadam se da navijaci Dinama osjecaju situaciju i da je krajnje vrijeme da se "tiha masa" pokrene i da je utakmica u subotu vazna kao i ona koja ce mozda biti tri kola prije kraja...
    Nadam se da svatko tko voli i osjeca Dinamo, da je vrijeme da to pokazemo vec od subote prisutnoscu na tribini,ova generacija koja nam je donijela puno radosti a i sama situacija to zasluzuju i zahtijevaju!

    M O B i L I Z A C I J A!
  • NORTE
    9.1k
    Prognoze posjete? Sjever 850, ukupno 2700.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.