• Derek Trotter
    338
    4017

    Ja sam uspio nagovoriti dvojicu da idu sa mnom koji inače ne idu baš tako često na tekme, nije mi trebalo puno, izgleda da ih je tovarska novinska mašinerija malo "trgnula" iz zimskog sna. :)
  • Nousername
    613
    u zadnje vrijeme je stvarno lako nagovorit likove koji ne idu na tekme da dodu na tekmu
  • Brotnjo
    471
    Kako koga :lol: w6p9cjsae7p316j0.png
  • Carrasco
    4.1k
    Možda debitira Emreli sutra...
  • Derek Trotter
    338
    Istina, zato sam nedavno tu i pisao kako je bolje da se svi naši konkurenti pojačavaju "većim" imenima jer samim tim liga postaje zanimljivija, konkurentnija i medijski praćenija te eksponiranija.

    Jedan dio "novih" dolazi zbog toga što je napokon liga zanimljiva i ne vlada ona "a kaj buju oni, bumo ih dobili 3 razlike, kaj bum išel to gledati", drugi dio jer prati trendove i sve što je IN u medijima i društvu i treći u kojima se probudi inat prema tovarima, riječanima i osječanima te pođu osjećati pripadnost klubu makar zbog regionalne podijeljenosti.

    Dvojica koje sam spomenuo u prethodnom postu da idu sutra sa mnom pripadaju prvoj skupini.
  • Keyser Soze
    8.1k
    u zadnje vrijeme je stvarno lako nagovorit likove koji ne idu na tekme da dodu na tekmuNousername

    Složio bi se, ja dvojicu s faksa isto nagovorio već par puta, zaželjeli se ljudi konkurentne lige.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Imam osjećaj da ćemo se sutra svi pozitivno iznenaditi brojkom.
  • Krizy
    35.9k
    5231
  • Infinity
    15.2k
    Meni je pozitivno vec to da dan prije utakmice imamo ispisano pet stranica na temi. To je rijedak slucaj za neku HNL utakmicu, pogotovo 'manju'.

    S obzirom da se u isto vrijeme otvorila i tema za Sevillu mislio sam da ce sve misli, a onda i upisi biti usmjereni na tu utakmicu i tu temu.
  • Salva
    2.3k
    lu58275ieh2m9vcv.jpeg

    Totalno lud, pere me pozitiva, protivnik nebitan, samo DINAMO.

    Ajmo svi sutra!!
  • Neki tip
    19.3k
    Imam osjećaj da ćemo se sutra svi pozitivno iznenaditi brojkom.marcio amoroso

    Mislim da će se razočarati svatko tko očekuje nekakva pozitivna iznenađenja. Rekao bih da živimo u balončiću u kojem se ide na tekme, Dinamo je važna i velika tema i svako tovarsko pojačanje je sloj inata više. Bojim se, nažalost, da van toga balončića velikih, na stadionu primjetnih promjena u interesu dinamovaca za tekme uživo - baš i neće biti.

    Nitko sretniji da griješim.. i daj Bože da sam posve u krivu!!

    Meni je pozitivno vec to da dan prije utakmice imamo ispisano pet stranica na temi.Infinity

    U redu, dobro je da se bilo što piše, pokazuje neko uzbuđenje i interes, ali treba imati na umu da se od 5 stranica valjda 3 i pol odnose na pogađanje broja gledatelja..

    Evo i moje - 2954

    Rezultat 2 - 0

    I jedna zanimljivost...

    Kad god je Dinamo ove sezone u prvenstvu primio kod kuće gol - nije pobijedio. 3 remija i 2 poraza.

    U svih 6 pobjeda je, dakle, bio čiste mreže.
  • deda
    27.9k
    S obzirom na konkurenciju više se nema prava na kiks. Krznar je ispucao sve naše bonuse u prvom dijelu prvenstva.

    Što se publike tiče sve iznad 2.500 bi me ugodno iznenadilo, a iznad 3.000 bi bio šok.
  • Gelipter
    3.4k
    Treba imati na umu da će dio ekipe sutra sigurno biti i u Rudešu na humanitarnom turniru za djevojku Lauru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.