• Mali Zeus
    9.7k
    Razlog je profa.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Prije koji tjedan bi se slozio s tobom ali se sada vidi da nije bilo razloga da Perkovic ne dobije nikakvu priliku i da je bezveze sikaniran
  • Mali Zeus
    9.7k
    Za Maura je bila priča da ne jede meso i da se s nikim ne druži i slične pizdarije. :rofl:

    Mislim da je to neki od 'insajdera' izvalio.
  • Teofil Kateran
    869
    Mislim da je ovaj dečko zaslužio sve pohvale danas. Ne igra skoro ništa, a danas je odigrao stvarno doktorski u sredini.
  • cibona
    1.4k
    Ja sam uvjeren da bismo u njemu dobili pojacanje kada bi mu se pruzila prava prilika. Sjetite se perkovica, kaneka, berauera i nevistica. Njih se takoder (neopravdano) ignoriralo i cim im se dala prilika pokazali su svoju kvalitetu. Uvjeren sam da bi to isto vrijedilo za halilovica.

    On po hijerarhiji jednostavno MORA biti ispred ademija. Kada god je usao u igru, nikada nije razocarao, naprotiv.
  • Droljo
    5k
    Mali je, vižljast, brz a nije baš slab u duelu. Hoće pucati iz vana, zna podvaliti te trči ko navijen. Moralo se to prije iskoristiti bar protiv ekipa sa donje polovice hnl-a. Može pokriti dosta pozicija, sve u vezi (6, 8, 10) pa i krilo.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Bio je medu boljim igracima u svojoj momcadi u prvoj nizozemskoj ligi koja je jaca od HNLa. Mislim ne cudi me zasto dobiva tako malo prilika, nisu ih dobivali ni Bernauer, Kaneko, Perkovic...
  • Olmic
    2.7k
    On po hijerarhiji jednostavno MORA biti ispred ademija. Kada god je usao u igru, nilada nije razocarao, naprotiv.cibona

    Ja se nadam da je Ademiju bar malo neugodno kad se rade analize tekmi i on gleda to
  • Paggini
    6.9k


    Dobro ovo je bezobrazno prema Ademiju, nema potrebe za ovakvim komentarima, nije da je bolikurčina ili nešto. Poštuje dres maksimalno, samo što su ga stigle godine, nije da ubacuje sam sebe u igru.
  • Olmic
    2.7k
    hvala njemu na svemu, ali on vise nije ni za zadnjih pola sata
  • Praskaton
    1.8k

    Polako dugo je do kraja,takvo hrabro srce ne treba otpisivat.Ne kazem da treba igrat svaku utakmicu al siguran sam da ce nam donijet pobjedu na misice kad bude trebalo
  • Nino Bule
    11.5k
    12,5 km pretrcao
  • Patak
    2.2k
    Ademi je lošiji nego prije ali se uvijek nađe u barem jednoj prilici po utakmici. S druge strane Tibor je zaslužio veću priliku samo problem je što ima dosta igrača u momčadi. Trebaju nam obojica.
  • mali M
    3.5k
    Ademi je lošiji nego prije ali se uvijek nađe u barem jednoj prilici po utakmici.Patak

    Što je tužno jer zapravo obitava na poziciji desetke, drugo ništa ne igra. Kad se tek vratio je jurcao po terenu, svuda ga je bilo jer je htio pomoć valjda, sada se vratio na ono zašto je i otišao. Ne pomaže na ovoj razini. Mali Halil je za njega topčina (što ne umanjuje njegove zasluge kojih ima ohoho)
  • cibona
    1.4k
    Uzasno mi ga je zao. Vec mjesecima trpi nepravdu i neopravdano ga se šikanira na klupi.

    Pa i moja baba vidi da je halilovic miljama bolji od ademija, ali eto, halilovic nije senator pa ga se nista ne pita. Danas je u ovih 10 minuta pokazao vise nego ademi u cijeloj sezoni.

    Lp.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.