• Captain America
    13.2k
    Bjelica je imao valjda najbolji kadar kojeg je dinamo imao u zadnjih 10ak godina bilo bi čudno da nije uspioBruh

    Nije tako izgledalo kada je došao. Na golu Livi za kojeg ni najveći optimisti nisu mislili da će ovo napravit. Na desnom beku "kikser" Stojke. Na stoperima Bogoljub od kojeg se jedinog znalo što dobivamo i Dilaver koji je došao kao Nenadov miljenik. Leovac je bio okej rješenje za bek. U sredini Kapetan i još relativno nepoznati mladići Gojak i Olmo. U napadu neki tamo Oršić iz Koreje, Petko koji godinu dana nije zabio i vječno polomljeni Hajrović.

    Nitko nije mislio da je to najjači Dinamo tada i pitanje je kako bi to izgledalo da je neki drugi "stručnjak" to preuzeo.
  • Kaktus Car
    341


    Nikoga ja ovdje nisam nazivao mamićevcem (osim možda Jakirovića), ali nema problema, jedino malo bezveze da isti tretman nije imao i Bišćan ali ok, sve je jasno.
  • Krizy
    35.1k
    Pa mišljenja su podijeljena i oko Bišćana i oko Jakirovića. To je baš očito. Nemoj za primjer uzimati samo ono što ti odgovara. Ajmo svi stati na loptu i pustiti čovjeka 5-10 utakmica, pa ćemo vidjeti na šta će to ličiti.
  • Droljo
    4.7k
    jedino malo bezveze da isti tretman nije imao i BišćanKaktus Car

    U kojem trenutku bišćan nije imao isti tretman? 99% zonaša je bilo 150% uz njega od prvog dana. Bilo je nas par što su rekli da i nema baš reference za dinamo (još) ali svejedno smo ga podržavali kao i val promjena na kojima su dojahali on i dario. To za reference mislim i za jakira. Bumo videli šta bude od toga svega
  • Jurki
    8.3k
    kak ne kuzis da je momcad psihicki potonula nakon subote i smjena trenera je jedino rjesenje.
    Odrekao se javno igraca s klupe, zamjene koje nemaju efekta. O kakvom ti tretmanu pricas? U 3 najvaznije tekme dobili smo gol u sudackom dodatku.
    Rezultata nema igre nema. Mucimo se iz utakmice u utakmicu. 4 mjeseca nije bilo napretka u igri.
    Jebiga cinjenice su takve kakve jesu.
  • blue heart 72
    1.3k
    Glasal sam da nemam pojma. Stvarno mi je teško napisati koja su moja očekivanja. Dok sam za Bišćana imao stav suprotan većini i nisam bio oduševljen njime, iako sam smatrao da je napredak u odnosu na Čačića, kod Jakira se ne mogu odrediti. Istina momčadi koje je vodio nisu ni blizu kvaliteti i renomeu dinama. Jedno je sigurno od toga materijala koji je imao, dosta je to dobro izgledalo. U Gorici je postavio fine temelje, za Maribor nemam pojma kaj je tam bilo, Zrinjski je bio dominantan u Bih, te je preporodio Rijeku. Momčadi su mu bile fizički na nivou i imale su prepoznatljiv stil igre. Kak bu to kod nas izgledalo? Ja se nadam (čak i očekujem) bolje nego što trenutno izgledamo, iako mislim da bi i kod nas sve bilo puno drugačije da je Petko zabil onaj penal protiv tovara.

    Uglavnom, neka mu je sa srećom i neka dočeka proljeće u Europi (bez obzira preko kojeg natjecanja) i neka uzme duplu krunu i mislim da bi time bili svi zadovoljni :rofl:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Bjelica je imao valjda najbolji kadar kojeg je dinamo imao u zadnjih 10ak godina bilo bi čudno da nije uspioBruh

    Dinamo je otišao na razinu više sa Bjelicom,ne znam zašto je to nekima tesko priznati, voljeli ga ili ne.

    Klupski memoari i knjige ce imati poglavlje na vrijeme prije Bjelice i poslije, preuzeo je klub u težem trenutku nego sto smo sad,od najvece bruke u nasoj povjesti i ispadanja od Skenderbeua,primio se momcadi sa upitnim rosterom i pojačanjima za koje nitko nikad nije čuo.

    Donio nam je pobjednički karakter i mentalitet u Europi za kojom smo dugo patili da napravimo iskorak i toliko išcekivano proljece.

    Svaki Dinamov navijac bi trebao s poštivanjem izgovarati njegovo ime,donio nam je uspjeha i radosti za dva zivota i temelj momcadi koja je dosla do cetvrtfinala EL.

    Slicnu energiju i odlucnost vidim u Jakiru i to mi daje nadu da cemo isplivat iz ove krize.
  • Common Sense
    510
    Ššto mislite kako bi se stvari odvijale da su se na proljeće Perasica i Šimić odlučili za Bjelicu, a ne Bišćana?
  • Mališan
    1.7k


    Stero bi u trokurac pol funkcionera kluba koji se u pozadini kolju, napravio nekoliko pizdarija i svada s novinarima, ne bi polučio rezultat kakav je očekivan s obzirom na prvi mandat i ispao bi teški fijasko
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Iskreno mislim da bi dolazak Bjelka u ovakvim okolnostima u klubu bio isti promasaj kao i Biscan ako ne i gori. Zasto to mislim? Sjetite se Bjelice u Osijeku koji se javno svadao sa upravom Osijeka u vezi politike kluba, igraca... Ovo kaj se desilo sa Biscanom bi bilo nista u usporedbi sa onim sto se moglo desiti sa Bjelicom da ga se dovelo na proljece.
  • Jaro
    5.4k
    Ma Bjelica bi bio promasaj - em je vec jednom stjeran i to bi uvijek bilo negdje u podsvjesti, em u ovom kaosu on nema.sanse da bi funkcionirao - samo bi dodavao ulje na vatru, a na kraju - imao bi jako visoku ljestvicu ispred sebe koju bi tesko ispunio - i najmanje nedoatizanje ili cak prestizanje uspjeha iz prvog pokusaja bi svi mi, klub ali vjerojatno i on smatrali neuapjehom.
    Veze s bivsima ne mogu zavrsiti dobro - postoje razlozi zasto su bivsi...
  • Droljo
    4.7k
    vjerojatno loš. Vodio je samo manje klubove od Dinama, ne zna on što ga sve čeka.Neki tip

    Ovo je meni kao i kod igrača. Za sammira sam mislio kad zaigra za repku da bude nspokon ostvario puni potencijal jer je sa boljim igračima. Ili jurić, ak je u Šibeniku zabio one golove kod nas bude bar duplo a na kraju kita. Čop je kontra primjer koji kad je prešao k nama (u jaču ekipu) poludio i zabio sve golove ovog svijeta. Tak je i za trenere. Bumo videli iz koje je jakir grupe, jurić ili čop.
  • Neki tip
    19k
    Da rezimiramo rezultate.

    211 glasova!

    - 33% ga smatra odličnim izborom
    - 31% je zadovoljno s obzirom na to o kome se sve nagađalo
    - 5% (4% pretpostavlja, 1% je sigurno u to) Jakira smatra lošim rješenjem
    - 9% smatra da je dolazak na klupu povezan s Mamićem pa svakako ne odobrava Jakira
    - 22% ostavlja protoku vremena da se vidi što dolazak Jakirovića znači za Dinamo.

    Hvala svima koji su glasovali, a Jakiroviću sretno na klupi Dinama.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.