• sport
    2.3k
    Koji će po redu to biti sastanak Uprave sa trenerom i senatorima?Što se promijenilo od prošlog sastanka?
  • Jaro
    5.7k
    Al sad ce bas ono za istac se pokrenut...
  • Ali
    1.9k
    Prosli vikend kad sam procitao da predsjednik cvrsto stoji iza trenera, sam sam sebi rekao, nece Jakir docekati reprezentativnu pauzu na klupi.
    Vec vidjenji hodogrami, ima nasu podrsku, hitan sastanak, i zakljucili smo kako ovaj trener nemoze izvuci ovu ekipu.
    Mislim nije mi ga žao ni najmanje, jer isto kao sto sam rekao za prethodnika. Trvdoglavost nije niti jednom treneru donijela dugorocno dobro. Moras saslusati kritike i vidjeti gdje grijesis i promijeniti to i popraviti, a ne ici glavom kroz zid kako bi dokazao da si ipak ti bio u pravu. Svi su vidjeli da Dinamo nema u 10 igraca na terenu dovoljno snage i znanja da odigra bez zamjena 90 min, mijenjaj daj priliku drugima pa i pogrijesi ali time ces dici ove nankluoi a ne ih ubiti u pojam. Tu je Biscan zelio dokazati suprotno i otkaz.
    Sergej jos gore, inzistirao je na dovodjenju Hoxhe iako je velika vecina bila skepticna i kad je igrama dokazao da nije taj i da ne zasluzuje mjesto u prvih 11, trener je i dalje nio tvrdoglav i suprotno svima uvjeravao sve da ce proraditi i oz kola u kolo mu davao bianco mjenicu.
    E sad je doslo na naplatu, cipelica pa ti sjedi doma i razmisljaj gdje sam pogrijesio...
    Ajmo Zeko , ocekujem danas objavu novog trenera u M128, kaj se mene tice moze i Biscan ponovo ak obeca da bu uvazavao savjete kolega strucnjaka bilo iz kluba bilo onih kojima je drag dinamo i koji su ostavili neki trag u istom
  • miro
    3.2k
    Da moram predviđat, rekao bih da mu je postavljen uvjet za ostanak - 4 boda u sljedeće 2 tekme plus prolaz u finale kupa
  • Juznjak
    3.1k

    To mu je svakako bio cilj. Ni ne razmišlja da može osvojit 6.
  • austrijanac
    2.7k
    Ostavit ovakvog trenera, nakon što primi 5 komada, je sramotno. Ne postoji opravdanje. 5 komada ne smiješ primit makar igrali bez ruku.
  • ZGWest
    551
    Ništa osobno, al mislim da je to totalna glupost.

    U prijevodu predat prvenstvo i pokušat uzet kup kao utjehu.
    Kup je uspjeh samo za one koji ne mogu prvenstvo osvojit.
  • San Lorenzo
    11.7k
    U sljedećih 20ak dana imamo dva gostovanja u Splitu i iz oba moramo izaći pobjednički ako želimo nešto osvojiti ove sezone.
    Obzirom na posljednjih šest mjeseci i načina na koji igramo, izgledamo i gubimo, je*ačko je kockanje ostaviti ovog trenera i ganjati neki kontinuitet s njim.
  • Ali
    1.9k

    Ma to je kasno, on jednostavno nesmije docekati pripremu utakmice na poljudu !
    Jednostavno koliko god Karoglan bio loš trener, Jakir je procitana knjiga i sa Jakirom u dva derbija na poljudu cemo sigurno primiti vise pogodaka nego cemo ih dati. Jednostavno je procitan (nije da je bilo tesko to procitati) , a i covjek nezna promijeniti tijekom utakmice, vrhunac reakcije mu je da se okrene prema kluoi i cudi se cudom kako ? Ili traca sa suradnica, u stilu eto rekao sam, kako to moze...
    Dakle jednostavan recept, izadjes u visoki presing cekas gresku u iznosenju i onda ubacuj u petarac netko ce sigurno fulat loptu ili zaboravit osvrnuti se preko ramena i isprati ako treba do korner linije protivnika.

    Prekidi... evo jednostavna iz glave analiza:

    1.Rijeka ubacaj sa poludistance, linijski obrana postavljena, krene lopta i protivnik glatko sa 7-8 metara zakucava u gol, samo puka sreca je pokazala milimetarski offside
    2.Osijek opet ubacaj sa slicne pozicije i opasan udarac glavom nebranjen skok samo sreca je spasila mrezu Nevistica
    3.Belupo iste situacije na ubacaju zakucava glavom tko i kako zeli
    4. Paok jucer prije prvog gola dva puta teski mrtvac na ubacaj sa poludistance. Jedna pored druga slucajno u nevistica kojie se skoro spustio sa loptom u mrezu...
    I sto smo napravili i dalje radimo gluoe faule na toj zoni i cudimo se tko je koga treba u skoku paziti ili uasto nije offside...
    Ma teraj se odmah !
  • Ivdzo11
    3k
    Zajec na sastanku s Jakirovićem i senatorima Dinama. Ništa od smjene, ali neke promjene stižu

    https://www.24sata.hr/sport/zajec-na-sastanku-s-jakirovicem-i-senatorima-dinama-nista-od-smjene-ali-neke-promjene-stizu-971049
  • Kruno
    174
    Samo nek cuvaju Jakira bravo.
  • Orc123
    5.2k
    Kruzni tok, i tako iz poraza u poraz iz prekretnice u prekretnicu. Mi moramo Hajduk 2 put pobijediti u sljedećim utakmicama a do sad smo od mogucih 9 uzeli 1 bod i to oba puta igramo u gostima. Zar stvarno moramo cekati da izgubimo svaku sansu za naslov....
  • Danko
    605
    .
    Promjena je ta što neče bit sastanak s peras nego s zajecom. Ostalo smo već vidjeli.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Doći će kraj i ovakvim člancima i curenju informacija iz kluba. Ne vjerujem niti otvaram linkove
  • Efes Pilsen
    6.9k
    06:35 kad Platini napravi prekrsaj.. Na ovo me podsjeca taj "sastanak". Zamijeni prekrsaj sa kiks i Platini sa Jakirovic.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.