• Jurki
    9.2k
    Kamenski je nedavnim intervjuem prije izbora sve rekel. Klub nema viziju razvoja.
    Kad je stari saziv IO postavil pitanje SDa odgovor je bil da nam SD ne treba, da imamo upravu.
    Da ce uprava voditi s trenerom prijelazni rok.
    To sve isto tak preformuliraj za trenera. Ne znaju jer su nesposobni. I vodili su se onom mozda nas posere sreca pa ekipa proigra.
    A u 4 dana nemres nist napraviti.
    Ovo zgurat kak god.. od sljedece godine siguran sam da bumo imali dobru momcad i trenera renomea Dinama.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Nema teorije da on ode. Nebi isao ni da smo promislis 10 a ne petardu. Katastrofa. Zeko ce odrzat motivacijsko govor. Tipa imate podrsku,samo vi mozete ovo okrenuti. Orvenstvo nije izgubljeno,skuoit glave i svima pokazati sta je Dinamo. Bla bla bla. I onda kad popusimo od tovara tek ce mozda ,Ali samo mozda trazit rijesenje . A tad ce biti kasno taman i da Ancelotti dodje . Sve ostalo bi me iznenadilo. Nadam se da Zeko i ljudi koji su ga izabrali znaju bolje od predhodnika
  • LaznjakProsineckog
    511
    Rudeš je nebitan u priči oko ostanka ili odlaska Jakirovića.Uprava mora donijeti najbolju odluku za klub koja se tiče slijedeće sezonesport

    Ovo je drito u glavu. Tocno sta ste napisali kolega. Kog boli k... ocemo li s Jakirom ili bez njega osvojit prvenstvo, uvjeren sam da i bez trenera osvajamo, jednostavno imamo sirinu i najbolju momcad (u odnosu na HNL naravno), a najvise me zanima tocno sta je navedeno. S kim, s čim, s kojim trenerom ganjamo na ljeto Europu? Jakir je gotov, bolje sad dovest nekoga nego na ljeto. Poslije Rudeša ima 2 tjedna do tekme, dovoljno da se nađe rješenje za ovu sezonu, a i za ljeto.
  • Zagi
    5.6k
    Da mi stvarno bez preoblema osvajamo prvenstvo, nebi bio nikakav problem ostaviti Jakira do kraja sezone . Izabrati SDa , pa neka on izabere trenera.

    Ali daleko smo mi trenutno od toga.
  • LaznjakProsineckog
    511
    Kolega ja sam uvjeren da osvajamo, ja govorim HNL, da smo stvarno najbolja momcad, bez fige i floskula, imamo i sirinu i kvalitetu da se prosetamo kroz HNL. Medutim decki ne igraju u rangu sa svojim kapacitetom, stoga Jakir mora otici. Njegova krivica, neuigrani, bezopasni previše s obzirom kakvu momcad ima.
  • Praskaton
    1.9k
    uvjeren sam da i bez trenera osvajamo, jednostavno imamo sirinu i najbolju momcad (u odnosu na HNL naravno)LaznjakProsineckog

    U kakvom balonu vi živite ljudi? Pratite li uopce sta se događa? Ovako nesto izjavit..

    Da mi imamo takvu kvalitetu u odnosu na ostale pokazali bi do sad nebi bili u ovoj situaciji
  • LaznjakProsineckog
    511
    Ja mislim da je trener jedini razlog stanja na tablici..
  • Noel
    4.2k
    Osobito me živcira kod Jakirovića stalno ispijanje vode. Tolko odvratna navika. Svaku minutu otvara bocu i nateže ko seljak zadnji. Baš ima jeftine fore. Sergej Drinkwater.
  • Endeavour
    478
    Iako se slažem da Jakir na kraju sezone treba dobiti papire, on sigurno nije razlog stanja na tablici.

    Izgubili smo Šutala, Livakovića, Ivanušeca, Oršića, Gvardiola i Majera u zadnje 3 godine. Takve igrače mi ne možemo kupiti. Ni približne kvalitete. To je razlog zašto nemamo 15 bodova prednosti.


    Govorim da ne možemo kupiti igrače te kvalitete. Možemo dovesti mlade koji mogu kroz par godina doći na tu razinu.
  • Praskaton
    1.9k

    Najveci razlog da,jedini sigurno ne.
    Da te ne znam tko vodi onako jadno uci u utakmicu je stvar i karaktera.

    Vjerujem da ova momcad moze vise.Puno vise.Ako se dogode promjene odmah.Svakom minutom mi smo dalje naslovu
  • Noel
    4.2k

    Imali smo prije i izgubili Olma ,Gvardiola ,Mora pa su došli Ivanušec,Šutalo itd. Te priče kako Dinamo ne može dovest zamjene za igrače koji odlaze su gluposti notorne.
  • Jurki
    9.2k
    on sigurno nije razlog stanja na tablici.Endeavour

    glavni krivac.
    Trazio je prijelazni rok i pripreme dobio je to.
    Receno je bilo da se budu dovela samo pojacanja za udarnih 11.
    Kaj smo doveli? Hoxhu 25 godisnjaka kojeg je Loksa škartala.. vidimo i zakaj.
    Hoxha je dobil direktni upad u prvih 11 a razlog ne zna ni dragi Bog.
    Zileta je povlekel s posudbe sad grije recaro umjesto da igra u Loksi.
    Rpg-a i Ogiwaru smo vidjeli jako malo.
    Vade ga iz dreka igraci koje je ON OSOBNO škartiral (Bernauer, Nevistic i Kaneko).
    Cijeli zimski prijelazni rok nam je prodaval maglu da se radi na dovođenju igraca.. doveli smo popune kadru.
    Sad vidimo na kaj nam igra izgleda nakon 7 mjeseci njegovog majstoriranja i 22 famozna treninga na pripremama.
    Igramo ruzan predvidljiv i spor nogomet. Svako gostovanje nam je muka. Čabraja ga je skoloval 2 puta u tjedan dana.
    Otisel u Osijek i Solun ko na izlet odigrali nismo nista. Protiv Belupa smo se skoro sjebali i to doma. Nevistic nas je spasil blamaze protiv Varazdina koji je katastrofalna momcad.

    Ne.. u pravu si.. Jakir nije razlog nase pozicije na tablici
  • Maki2
    493
    Osobito me živcira kod Jakirovića stalno ispijanje vode. Tolko odvratna navika. Svaku minutu otvara bocu i nateže ko seljak zadnji. Baš ima jeftine fore. Sergej Drinkwater.Noel

    Jel mi vjerujes da svaku utakmicu kad ga vidim da to radi si pomislim kako ne mora do svlacionice otic pisat tijekom poluvremena. Pije tu vodu ko da je eliksir znanja
  • hardek
    1.5k
    Znači to je to Jakir ostaje. Sad bude dobio Rudeša, odigrao x na Poljudu, vjerovatno i prošao dalje u kupu jer Hajduk nije naviknut igrat 2x tjedno... sve u svemu dok je Jakir trener mislim da nam vrhunac sezone može biti osvajanje kupa
  • Maki2
    493
    Bilo je neminovno da cemo dozivit veliki pad jer se dogodila velika smjena generacija. Otisao nam je skoro cijeli kostur, odnosno ostali su samo Misic i Petkovic (Ristovskog vise ni ne racunam u to jer od njega ima vise stete nego koristi ove sezone). Ocekivao sam taj veliki pad na europskoj razini sto se i dogodilo, ali jos uvijek imamo u HNLu najsiri roster i pravi strateg bi nas usmjerio da smo vec sad na 6 7 bodova ispred svih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.