• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Sastanak će tek bit, a već znaju šta će Zajec reć i napravit, pa vidoviti Milan je mala beba za 24sata...
  • Jurki
    8.8k
    Mislim da bu bivsi danas.
    I slijepac vidi da nam je potrebna šok terapija....obavezno odrzati sastanak sa senatorima jer je ovo i njihova zasluga zakaj su rezultati takvi kakvi jesu.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Nema šanse, bit će još jedan motivacijski razgovor, skupljanje glava, podrška i to je to.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Sastanak će tek bit, a već znaju šta će Zajec reć i napravit, pa vidoviti Milan je mala beba za 24sata...Dragon1Warrior123

    A ekipa uredno udara po senatorima.
  • Praskaton
    1.8k
    Cim je sastanak s njim nista od otkaza.Ja ne znam jel netko stvarno misli da mi s njim na klupi možemo osvojit išta
  • emilperska
    3.2k
    Stalno refresham i opet nista o otkazu..
    Uprava nas kolektivno jebe u mozak i sprda se sa svima nama.
    I kad smo "pobjedili" opet nas prcaju.
    Ovo je vrijeđanje svih navijaca, pisanje po klubu i rasprodaja klupskih ambicija..
    Agent Međugorja je odradio svoje. Kapitulirali smo u Europi, za 14 dana cemo kapitulirat u HNL. Za kup ionako sve boli kurac..
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ono što mi je spomenuo frend prije pol sata mi je zapelo za uho, a ne prati toliko nogomet i inače je navijač Istre. Kaže da Jakira kad god gledaš vidiš da ne gleda u oči tj u kameru nego mu uvijek pogled negdje bježi. U početku je on imao velike, samouvjerene izjave, sad i dalje brlja po svome, ali se po pristupu, načinu na koji govori, svemu čini da ni on sam sebi ne vjeruje u to kaj govori.
    Plus kaj kad ti trener dođe do tog da osim kaj ima loše rezultate redovito baca igrače pod autobus to je obično znak da mora letjeti.
    Sam kaj se taj znak pojavio još u jesen...
  • nemapredaje
    2k


    Meni to isto nije jasno.

    Lik redovno kod svakog kiksa proziva igrače i govori kak oni nisu ispoštivali dogovore ili se čudi kaj su radili, a onda ti isti igrači drže njemu leđa i govore kak će sve preokrenuti na dobro.

    Neš mi smrdi u toj priči.
  • Jurki
    8.8k
    a onda ti isti igrači drže njemu leđa i govore kak će sve preokrenuti na dobro.nemapredaje

    Kolko si siguran da je to tocno da su mu igraci drzali štangu?
    Nebi me cudilo da je nasa sposobna uprava od Balkanija prebacivala lopticu na igrace i govorila da su igraci trazili njegov ostanak.
    A da su oni jednostavno nesposobni naci dobrog trenera.
    Dobar izgovor zlata vrijedi.
  • Crusades1986
    9.8k
    Znači nekoliko dana se moli da se postave neke razine komunikacije i ti sad napišeš foru iz osnovne škole... ne razumijem stvarno.
  • cibona
    1.4k
    Senatori nemaju šta raditi na tom sastanku s upravom. Na njima je da "pričaju" na terenu, a ne da čuvaju leđa jakiru.
  • Babangida
    23
    Realno, mislim da je bivši . Eventualno još Rudeš , i onda za vrijeme stanke ide novo rješenje . Nema smisla ovo vise i toga su svjesne sve strane
  • Mali Zeus
    9.8k
    Realno, mislim da je bivši . Eventualno još Rudeš , i onda za vrijeme stanke ide novo rješenje . Nema smisla ovo vise i toga su svjesne sve straneBabangida

    Sjednica IO je u pon, očekujem da će se nešto dogoditi tada neovisno o rezultatu u nedjelju jer ne dao Bog da mu je opet ta kvalifikacijska kojih je brat bratu imao 6 već. 2 tjedna su čisto dosta za novog trenera da pohvata stvari i to trenera koji će biti privremeno rješenje da sezonu privede kraju. Jer gore od ovog ionako nemre.
  • sport
    2.3k
    Rudeš je nebitan u priči oko ostanka ili odlaska Jakirovića.Uprava mora donijeti najbolju odluku za klub koja se tiče slijedeće sezone
  • Orc123
    5.2k
    Meni je fascinantno kako jedan Bayern moze to napraviti sa Tuhelom koji je odlican trener ali se ne uklapa u viziju kluba, nit ima rezultate kakve se ocekuju i jasno je dano do znanja da odlazi na kraju sezone bez obzira kakav na kraju bude rezultat....to je za mene vizija i to je kad netko povuce poteze iza kojih stoji, a ne mi ovdje iz utakmice u utakmicu. Nekakva pobjeda protiv Gorice ili Varazdina i odmah mir, pa onda iz poraza u poraz ili iz lose u losiju tekmu. Nisu problem samo rezultati, problem je igra, priprema momcadi....ne radi se to tako, treba gledat dugorocno. Dinamo s Jakirom nema buducnost i to vidi svatko tko se i malo razumije u nogomet...od novih ljudi ocekujem tu viziju i odlučnost te vjerujem da cemo je dobiti....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.