• striko
    1.2k
    Mislim da je ovo klupski rekorda da je netko s ovakvim rezultatima još uvijek na klupi. Neka ga još do Uskrsa pa ćemo ko Hajduk spremat se za iduću sezonu.
  • Jurki
    8.8k
    Od novog vodstva kluba ocekujem da potegnu određene poteze i to momentalno.
    Otkaz koji se trebal desiti prije pol godine al jbg kaj je tu je.
    Pa taman to bil trener juniora.
    Mislim da i onda u slucaju rezultatskog podbacaja nebu nitko nist rekel .. al bar se probalo.
    Gore od losih rezultata je ne pokusati napraviti nekaj.
    Jasno je da je tesko dopeljati neko kvalitetno i dugorocnije rjesenje.
    Al šok terapija nam je pod mus.
    Da postave oruzara na klupu je bolje nego ova agonija.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ako on bude trener na Poljudu loše nam se piše. Imat će velike najave, a istrčat ćemo kukavički po bod, jer će profa računati idem tu ušićariti bod koji mi je dobar, a Hajduk će negdje kiksati.
  • Jurki
    8.8k
    trebal bi netko trenercini objasniti da bod nije dosta. Gospodin trener je kvotu kikseva odavno ispucal.
    Ocekivati non stop kikseve konkurencije 10 kola prije kraja je retardirano jer ni nama nema garancije da bumo "male" utakmice dobili.
  • Jaro
    5.7k
    ja nisam ni za Kranjcu nesto uvjeren, kamo li Poljud pod vodstvom ovog papcine...
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus ja nisam ni za Kranjcu nesto uvjeren, kamo li Poljud pod vodstvom ovog papcine...Jaro

    Apsolutno. Jebomepas ak se nećemo namučiti ko magarci u nedjelju.
  • Vratite nam Istok
    142
    Može nas 100 njemu objašnjavati svaki dan do utakmice, ali on nije kapacitet za to pripremiti. I tu, osim nekom ludom srećom i sretnim golom, prestaju sva nadanja.
  • nemapredaje
    2k
    Nadam se da nisam u pravu, ali mislim ćemo ga gledati na našoj klupi do kraja sezone bez obzira na sve.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Slatko sam se nasmijao kad sam se sjetio da je Perković rekao da su naučili lekciju od Sparte.

    I onda izgubimo jebenih 1:5.
  • Noel
    4k
    Čekamo da svane Dinamovo Proljeće i na Dinamovoj klupi.
  • Boysica
    460
    Đabe refresham jos nis od la pa pa Jakiru
  • Teofil Kateran
    876
    Još jedna stvar koju sam jučer primjetio i koja mi je bila nejasna. Znači u nekoliko navrata su nas toliko stisli da su se jedva dodavali Nevistić, Theo i Perković i oni pokušavali izgraditi napad, a svi znamo da je Max onaj koji može poslat loptu između linija za Mišića ili Petka i otvoriti nam prostora i dodavanjem izbaciti praktički pola igrača PAOK-a pošto su bili u pritisku. Naravno da je bilo jučer takvih situacija, ali mislim da je trener to trebao naglasiti pošto smo baš dosta puta lutali sa gradnjom napada po lijevoj strani preko Thea i Perkovića i dosta puta tako samo gubili lopte u svojoj zadnjoj trećini.
  • javolimtebejako
    726
    danas pada rekord koliko puta ću na poslu refreshat zonu na kojoj i inače provedem pola radnog dana. uljepšajte nam ovaj početak vikenda i najurite luzera
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ma uzalud trosis dragocjeno vrijeme na ovog nesposobnjakovica ionako je siguran barem jos dva tjedna.
  • Iskrenjak
    100

    Pa točno to je jedna od stvari koja je očita još od zagrebačke tekme. Teo im je bio okidač za presing jer je dešnjak. I ovaj profa to još vidi i kaže poslije te prve utakmice i onda provede tjedan dana bez da išta napravi da to iskoristi. Ponavljam se, ali ovo je najočigledniji primjer da nije bilo nikakve pripreme utakmice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.