• plavac173
    2.6k


    Kontradiktorno jako, upitaj Brunu Petkovica sta misli o lopovcini mamicu kojeg osobno ja mrzim vise od svega i vidi sta ce ti odgovorit... A jucer smo svi slavili njegove golove.. Sto je jos zalosnije, vecina tih "poznatijih" ljudi u svijetu nogometa i Dinama prije svega i podrzava njega odnosno misli da je zasluzan za nesto. Daj ajde, kroz kakvu prizmu vi gledate i osuđujete nekoga u nogometu, strasno. Gore ga spomenes u smislu da je bio dobar sa mamicem i ispod se poseres po njegovim nogometnim rezultatima. Mogu se kladiti da ne bi tako pisao da nije bio dobar s kim je bio, nazalost.

    Uzas.

    Jakire povedi nas do svih mogucih titula ove sezone!
  • Mali Zeus
    9.6k
    A pričao sam o nekoj općenitoj slici koja se stvorila, što možeš vidjeti i po komentarima ovdje, i van ovoga.Tongo Doumbia

    Pa slika je da se ide u obje krajnosti.
  • Mihaljević
    8k
    E moj Mikulenas tu se ne slažemo... Evo po meni najbolji igrač u Dinamovoj povijesti, Arijan Ademi je izjavio da mu je u karijeri najveća podrška Zdravko Mamić, a isti taj Ademi je dobio koreografiju na sjeveru... Svaki igrač/trener je "ispijao" kave sa Mamićem od Mandže , Sammira, Zajeca, Modrića, Mlinarića , Lamze, Orše , Bišćana, Zambate, Eduarda itd...Mamić je 25g upravljao klubom i jednostavno ga se nije moglo zaobići. Jedini za kojeg mogu potvrditi da nije u dobrim odnosima snjim je Zvone Boban i tu je kraj liste. Ako pljuješ Jakira zbog "kava" pljuni i 90% Dinama u posljednjih 20g. Jakir nije najbolji trener na svijetu, ali četvrtfinale KL i dobra šansa za direktnu LP nije za pljuvanje.
  • bongo
    636


    Nisam ja, ali jbg nemam licencu :rofl:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dajte ljudi smirite se svi.
  • The Undertaker
    4k
    Zajec je bio trener "pod Mamićem". Kaj sad?
  • plavac173
    2.6k
    Strasno sta se sve nece procitati, svatko ima i treba imat svoje misljenje ali uf..
  • mosad
    364
    Na ovom forumu bi se ljudi i nakon osvajanja lige prvaka sljedeće jutro svađali jbt
  • Jurki
    8.6k
    Jakira treba suditi iskljucivo kroz prizmu rezultata i rada njega kao trenera.
    Nek se ljuti ko hoce ali po mojem skromnom sudu je to za mrsavu dvojku.
    Iz razloga jer ima najbolji i najskuplji roster u drzavi.
    Mi se mucimo protiv davljenika, imali smo srece puno puta da smo se vadili u sucevom dodatku.
    Dvojka je jer je Jakir sam tvrdio da cemo dovoditi pojacanja za udarnih 11. I u ljetnom i sad u zimskom roku. Na kraju od toga nije napravljeno NISTA.
    Price tipa mi smo probali pa nije islo ne piju vodu jer klub koji zeli dovesti igraca ga u vecini slucajeva dovede. Ako ne toga onda drugu opciju.
    Tokom utakmica tocno znas koje zamjene idu Sucic-Ademi i Kaneko-Spika ili Spika-Kaneko.
    U slucaju ako rezultat ne valja onda potrpaj sve ofenzivce i moli Boga da se nekaj utrpa.
    Bez obzira kak ova sezona zavrsi.. taman i sa sva 3 trofeja koja mozemo jos osvojiti, njemu se treba zahvaliti i traziti drukcije rjesenje.
    Sve pohvale za jucerasnju utakmicu ali kad sumiramo sve.. premalo.
  • Praskaton
    1.8k
    U HNL-u nakon famoznih priprema trenerov rukopis

    0:3 od Lokomotive doma
    1:0 u gostima kod Istre
    2:0 doma Gorica
    2:2 u gostima kod Lokomotive
    1:0 doma Varaždin penal i obranjen penal
    1:0 doma Rijeka penal
    1:1 Osijek gosti u zadnjim trenucima
    Gražvydas Mikulėnas

    A onda dodaj balkani, Plzen,Prag....Gdje su vađenja u zadnjim minutama,sudac sviraj kraj itd itd.
    I ljudi imaju srama govorit o njemu kao trenercini.
    Daj mu Bože da osvoji sve tri titule i ode dalje sirit svoje znanje
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    tvoje mišljenje i mišljenje plavca će mi biti relevantno kada budete imali godina koliko neki na tribini, a da ne spominjem ovih 1500 koji su se najeli govana u proteklih 20 godina. Mišljenje je kao šupak, svatko ga ima, ali samo vi nastavite pakostiti kritičarima trenera jer eto, ljudi ga sa razlogom prozivaju radi rezultata i igre na terenu, sa razlogom. To što ga "nas par" ne može smisliti radi još sto drugih stvari je drugi par čarapa, mi smo posebni debili...

    Samo jako momci, uživam otvoriti zonu nakon utakmica, jebo me dan kad sam se registrirao
  • San Lorenzo
    11.3k
    Od hnla se živi, a za hnl nemamo igru, šest mjeseci vrti jedno te istu postavku nakon koje se iščuđava i zbunjeno poručuje da moramo bolje.
    Podsjeća me na onog lika iz razreda koji skuplja dvojke tek toliko da izgura godinu koju će na kraju završiti dobrim uspjehom jer su mu vjeronauk i tjelesni digli prosjek na 2,64.
    Nek odradi sezonu do kraja, a na ljeto idemo po nešto kvalitetnije.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Da Ademi najbolji igrač Dinama u povijesti :rofl:
  • plavac173
    2.6k
    Nije bas da me zanima hoce li tebi biti relevantno moje misljenje i od forumasa kojeg si jos spomenuo vec si uzasno kontradiktoran... Prvo jer si i sam sinoc slavio gol (nadam se) igraca kojeg je taj isti covjek (da ga ne imenujem jer to ne zasluzuje vise) doveo u Dinamo, Arijan Ademi svi znamo kakva je velicina i legenda kluba, Ademi koji se nadavao izjava ("Znam da je Zdravku teško gledati iz daljine uspjehe Dinama kojeg je on stvarao, kao što mu je bilo teško gledati reprezentaciju u Rusiji. Iskreno se nadam da će izaći kao pobjednik u svojoj borbi. On je stao iza mene kad mi je bilo najteže u životu, a sada sam ja uz njega" - govori Ademi poprilično naglašeno.) a on je dobio koreografiju na sjeveru koju si vjerovatno i ti sam dizao jer je i sam on to zasluzio kao velika legenda kluba, jos hrpa sto ljudi, sto nogometasa Dinama je izljavljivala pozitivne stvari o njemu i sad si nasao kritizirat trenera na osnovu toga i povezes to uz rezultate i prije svega uspjehe za klub. Cestitke. Ali ajde, kao sto si i sam rekao, misljenje je kao supak, svatko ga ima, samo ovo tvoje ne smatram uopce misljenjem ali svi imamo neka svoja prava da donosimo zakljucke :up:

    mamicu cigane.
  • ZGWest
    543
    Di god nes komentiras, tema je mamic, daj dosta vise s tim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.