• ZGWest
    551
    Dvije individualne greške na razini limača i totalna letargija nakon prva dva gola ne mogu biti krivica Jakira.

    Zamjene su bile on point. Rješila se tekma.
  • Babangida
    23
    Krivica jakira je katastrofalna igra i konstantno mučenje , jednostavno nema plan igre i to je to.
  • ZGWest
    551
    Ne kužim kako netko ovo može napisati nakon Paoka i dvije tekme protiv Betisa. Ako u tim tekmama nema plan igre onda nez kj ti gledas? Bejzbol?
  • Babangida
    23
    Kakav ti je to argument, tak ti ja mogu nabrojati 10 HNL utakmica , no nebitno , želim mu sreću , samo mi je teško citat nebuloze da su igrači krivi za loše odigrane tekme, a kad se pobijedi onda pljugica jakiru
  • Babangida
    23
    I nakon poraza od lokomotive častan čovjek vise nema šta raditi u Dinamu , toliko od mene , na ovako veliki dan neću se zamarati tim sarlatanom
  • Mihaljević
    8.2k
    Pozdrav gospodine Plavac.
  • Babangida
    23
    Daj Odi popljugaj Jakiru
  • Tongo Doumbia
    2.5k
    Slobodno me sada označite kao apologeta, odvjetnika, šupkolisca, ali sam spreman preuzeti i taj teret.

    Imam jednu molbu za sve Dinamove navijače na Zoni danas. Nema apsolutno nikakve potrebe pisati po ovoj temi trenutno, nadam se da ste toga svjesni. Danas je izgurana velika zajednička kampanja koja je trajala 15+ godina, klub kreće s jedne pozitivne nule, barem što se tiče upravljačkih struktura i neka ova nedjelja bude u znaku toga. Ovo je, na neki svoj , poseban način, novo " Plavo Valentinovo" .

    A na terenu, pobijedili smo s izrotiranom ekipom "u hendikepu". Znam da dojam nije neki, ali kad je ove sezone uopće bio? Slavite!


    Idemo dalje - operacija Solun!
  • Yovitssa
    345
    Ne želim biti ničiji advokat, naročito ne njegov jer me naživcirao ziheraškom igrom u derbijima i u milijun ostalih stvari, ali danas po meni nije krivac za ništa.
    Poslao je na teren izmiksanu momčad da odmori neke igrače između dvije zahtjevne tekme u Europi (što bi i većina nas navijača napravioa da smo u njegovim "cipelama"), poveli smo 2:0 te primili dva gola nakon dvije individualne greške što nije njegova krivnja, a u daljnjem tijeku utakmice je pogodio sa zamjenama i taktikom te na kraju pobjedio 5:2.
    Tako da danas po meni nije dan da razapinjemo Yakira (naročito kad u kontekst stavimo i veličanstvenu pobjedu na izborima!)! :wink:
  • Zagi
    5.2k
    Treneru, nađi nam način da na terenu u isto vrijeme budu:
    Baturina
    Vrbančić
    Vidović
    Stojković
    Ne zanima me kak, na tebi je da im sakriješ nedostatke , a za kvalitete će se sami pobrinuti.
  • Ali
    1.9k

    Sučić zadnji vezni ili tzv. korektor. Ispred Baturina i Vrbancic, Stojkovic desno a Vidović lijevo, stim da mozes tijekom tekme njima malo i mijenjati pozicije.
    I to bi trebala bizi veza slijedece sezone
  • mali M
    3.5k
    jovica al njemu je to posao. Odmah čim sam vidio postavu sam skužio da ćemo imati problema sa trkom u obrani. Mi mimo dve Halilove "asistencije" smo im dali 3-4 takve mrtve šanse koje su dobili sa presingom i trkom. Čak se i RPG tek upalio kad su ušli prvotimci. Spora teretna obrana koja je tehnički užasna i manjak veznjaka jer si stavio dva napadača. To radiš ako imaš jednog Maxa u obrani jer će ti on iznjeti loptu, ali ovako... Samo zato kažem, Jakiru je to posao, jako dobro je plaćen on i stožer da snime protivnika, kažu: aha Belupo je mlad i rastrčan, nemaju druge adute osim trke pa će ići na presing i kontre, moramo postaviti igrače koji će im znat sakrit loptu pa da odustanu od trke.. plaćen je za to... Nismo svi mi ovdje treneri nego imamo oči i vidimo očito...
  • Yovitssa
    345
    ↪Yovitssa jovica al njemu je to posao. Odmah čim sam vidio postavu sam skužio da ćemo imati problema sa trkom u obrani. Mi mimo dve Halilove "asistencije" smo im dali 3-4 takve mrtve šanse koje su dobili sa presingom i trkom. Čak se i RPG tek upalio kad su ušli prvotimci. Spora teretna obrana koja je tehnički užasna i manjak veznjaka jer si stavio dva napadača. To radiš ako imaš jednog Maxa u obrani jer će ti on iznjeti loptu, ali ovako... Samo zato kažem, Jakiru je to posao, jako dobro je plaćen on i stožer da snime protivnika, kažu: aha Belupo je mlad i rastrčan, nemaju druge adute osim trke pa će ići na presing i kontre, moramo postaviti igrače koji će im znat sakrit loptu pa da odustanu od trke.. plaćen je za to... Nismo svi mi ovdje treneri nego imamo oči i vidimo očito...
    now
    mali M

    Ma je, OK, možemo to i ovako postaviti kako si ti rekao. Ali isto tako bi ga se prozvalo ziherašem da nije odmorio nekolicinu stožernih igrača.
    Uostalom, u najavi tekme tu na forumu neki su zazivali i radikalnije promjene u momčadi tipa novih 10/11 u odnosu na PAOK.
    Da se razumijemo, prvi sam u redu za kritiku Jakiru, ali mislim da je ovo danas "not today" situacija... :smile:
  • mali M
    3.5k
    Ne smeta mene što je rotirao, nego prema protivniku gledaš koga ćeš izrotirati... Al kužimo se, sve ok
  • SAS1987
    13.5k
    Možda postoji granica kvalitete kluba iznad koje je Jakir uspješan trener. Puši protiv lošijih klubova a pobijeđuje protiv boljih. Jakir's threshold.

    Betis i PAOK su iznad a Sparta baš na granici :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.