• plavac173
    2.6k
    Jesi ovo "di god nes" komentiras mislio na mene ili opcenito? Pitam jer sam sad prvi put spomenuo ime tog kriminalca od kad sam se registirirao :grin:
  • ZGWest
    551
    Jedino ako se jos netko drugi zove plavac. Ako nisi taj, onda svima koji se ne drze teme.
  • MarK
    231
    Moramo biti realni i priznati da ovaj Dinamo ima puno jaču konkurenciju u Hnlu od Bjeličinog, odnosno apsolutno je nerealno očekivati da ćemo se šetati ligom koliko god mi to priželjkivali. Gledano s te strane ni Xabi Alonso nije garancija za takvo nešto, a pogotovo treneri koje mi možemo angažirati. Jakira treba ostaviti do kraja sezone i onda podvući crtu i odlučiti kako dalje.
  • Krulek
    207
    Trebamo očito znati tko igra na terenu, trener ili igrači. Znam da su trener i njegov tim odgovorni za taktiku, fizičku spremu, motivaciju i da oni moraju na bilo kakav način psihološki podići tim ako nešto ne valja. S druge strane mi se molimo Bogu da se Bruno ujutro na dan utakmice ustane motiviran kao jučer , da većina igrača odigra sa srcem kao KTC. Po meni nije problem u trenerovom ( ne ) znanju već u postizanju gornje granice motiviranosti igrača koja je u HNL- u očito pri dnu. Bjelica je tu bio odlučan, nije ga zanimalo tko se kako zove već u kakvoj je formi, Jakirović se očito boji na pravi način " pomesti" svlačionicu i pokazati tko je gazda. Tu demokracije nema niti je ikad smije biti.
  • Kepec
    4.8k
    Ostaviti ću dio s daltonima sa strane, samo me zanima zašto neki kada pobjedimo Paok, Goricu u kupu, Rijeku, Betis imaju potrebu hvaliti Jakira kao nekog velikog znalca, a kada odigramo utakmice poput Varaždina, Lokomotive, Osijeka nigdje ih nema. Nigdje da kažu koliko je nesposoban za voditi Dinamo.
    Zašto niste realni? Prelistajte malo ovu temu, već tjednima i mjesecima se zagovara njegov otkaz. Apsolutno s razlogom. I onda prođe u osminu Europe, tamo pobjedi Paok i odjednom je on kaj?

    Ne kažem da nije zaslužan za određene pobjede. Apsolutno je, uz igrače naravno. Isto tako je i zaslužan za katastrofalnu utakmicu protiv Varaždina gdje ga je Nevistić spasio debakla, zaslužan je za x u Osijeku gdje smo izašli ko najveće pi***, zaslužan je za 5 primljenih golova od Lokomotive u par tjedana.

    Ima za tjedan dana osigurati ovaj rezultat i proći u četvrtinu finala, ima za vikend napraviti promjene i pomest Slaven doma i idući vikend daleko posljednji Rudeš u "gostima". Ima nakon toga u 5 dana 2 puta tovare koji igraju katastrofalan nogomet.
    Ako veliku većinu toga odradi kako spada i ako će Dinamo tada izgledati kao Dinamo s ponosom ću reći "Bravo Sergej Jakirović".
    A ako ćemo u tim utakmicama opet izgledati kao seoska zadruga, igrati od golmana do stopera i imati 3 iste zamjene na svakoj utakmici neću ništa reći jer će me se banirat.
  • emilperska
    3.2k
    Jakir će povjerenje plavog puka vratiti ako partiju s PAOKom preslika na HNL pašnjake i to momentalno. Ako ga vidim na Poljudu opet s onim najpičkastijim pristupom ikad kako im predaje naslov u ruke, Bog dragi me više neće uvjerit da nije najgori trener Dinama ikad..
    Balkani, 2X Loksa, Gorica, Osijek, 2X Hajduk, Rudeš (sviraj kraj!!!!!), Sparta, Varaždin, Viktoria itd s jedne strane i Betis 2x i PAOK 1x s druge strane. Za mene i dalje nedovoljno. Eventualni prolazak PAOK-a imat će simbolično odnosno gotovo nikakvo značenje, ako u HNLu ne upiše 5 pobjeda u nizu bar, počevši od preksutra..

    Jedino ako svi skupa igramo na kartu da ćemo osvojit ECL pa nas boli briga za HNL, ali treba realan bit. I s ovim jučer, podjednake su šanse da HR osvoji EURO kao da mi osvojimo ECL. Dokle dođemo, dođemo, ali govorit da nam je trofej tamo izlaz ako ne osvojimo HNL je utopistički.
  • plavac173
    2.6k
    Evo jer si pitao a ja sam jedan od onih koji ga "podrzava".. Kad je prije lose bilo rekao sam da sam za njegov otkaz, sad ima kakav takav kredit. Ne, opet kazem nismo u ljubavnoj vezi ni sa kim pa da nam jedno misljenje mora stajati cijelo vrijeme, ono je sklono promjenama.

    Ne kažem da nije zaslužan za određene pobjede. Apsolutno je, uz igrače naravno.Kepec

    Sve pet samo ako si spomenuo igrace da su zadužni za pobjede, navedi da su zasluzni i za poraze. Moze ti doci Pep Don Carlo Zidane ako ti njegove zamisli ne prikazes na terenu. Isto tako i suprotno, ako je trener los, taj ljudski faktor kod igraca te moze nekad izvuci, jer na kraju je najbitnije na koju si se ti nogu probudio kao igrač, tko kaze suprotno laze. Ali naravno da je i trener odgovoran za sve i on na kraju odgovara za rezultate kluba.
  • Endeavour
    419
    Sergej je preživio ono što nisu ostali treneri u zadnjih 20 godina. Uključujući i Zorana. Razlog zašto je nepoznat, ali sam uvijek da omogućimo treneru barem jednu cijelu sezonu. Na kraju ćemo povući crtu.
  • Kepec
    4.8k
    Evo jer si pitao a ja sam jedan od onih koji ga "podrzava".. Kad je prije lose bilo rekao sam da sam za njegov otkaz, sad ima kakav takav kredit.plavac173

    Zašto ga podržavaš u navodnicima? Je li ga podržavaš ili si za otkaz? Kako jednu utakmicu možeš biti za jedno, a drugu tekmu si skroz drugog stava?
    Jedna utakmica s Paokom mi neće obrisati sve kaj je radio. Kada bude konstantan, kada bude imao autoriteta izvaditi Petkovića na poluvremenu jer mu se taj dan ne da i uvesti Brodića ili Kulenovića koji će poginuti na terenu, kada će pomoći Hoxhi i Kaneku da kada probijaju stranu imaju kome ubaciti u 16 metara, kada počne davati više šansi igračima poput Halilovića i kada će imati smislene izjave, a ne da smo u Osijeku pokazali pobjednički mentalitet jer smo počeli igrati zadnjih 15 minuta onda ću ga podržavati.
  • plavac173
    2.6k
    Podrzavam sam stavio pod navodnike jer mi nije bas neka rijec za izraziti stav o treneru, no nebitno.

    Nisam jednu utakmicu za jedno, a drugu za drugo. Cak poslije pobjede protiv Betisa u Spanjolskoj sam u sebi govorio da idalje zelim da ode ako ce se naci bolje rijesenje. Kredit ovaj sadasnji mi je dobio prolaskom Betisa gdje je pokazao da ono nije bila slucajnost i pobjedom i nadigranošću Rijeke u svim segmentima nepunih 65 sati poslije Betisa, Rijeke kojoj je upisala sve pobjede od pocetka 12. mjeseca, do Dinama. Cak je i par vas koji niste za njega napisalo da ipak nekog k zna ali da treba tako nastavit po hnlu, u cemu se i slazem.

    A znas li koji mi je najveci forte u kojem ga eto podrzavam da idalje bude na klupi? Taj jer nam Vlatkica i mumija sigurno ne bi doveli boljeg, 1/1.
  • jedan u nizu
    6.2k
    A znas li koji mi je najveci forte u kojem ga eto podrzavam da idalje bude na klupi? Taj jer nam Vlatkica i mumija sigurno ne bi doveli boljeg, 1/1.plavac173

    A sta da recimo sljedeci tjedan odlete Vlatkica i Mumija i dode normalna uprava, stovise, strasna uprava predvodena Bobanom.

    Da li bi tada i dalje imao isto stav, pa makar prosli Betis, PAOK i Aston Villu, a prosipali bodove protiv Rudeša, Belupa i kukavicki na Rujevici i Poljudu?
  • plavac173
    2.6k
    a prosipali bodove protiv Rudeša, Belupa i kukavicki na Rujevici i Poljudu?jedan u nizu

    Zar je to uopce i pitanje? :lol:

    Ako sad mumija ima bolje rijesenje neka ga odmah dovede sto se mene tice, ali ga nema sigurno. U hrvatskoj ne postoji trenutno dostupan trener kalibra Dinama. Jedina mogucnost je "cupanje trenera" iz europe a to je uvijek rizik, a mozes mislit kakav kad bi ga dovodili ovi u upravi.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Pa kaj mi moraš razjebat ovu nedjelju
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Sreća po njega da nam je Rudeš idući protivnik. A ustvari,upitno je li to povoljno. Sjetimo se Rudeša na Maksimiru koji je pogodio prečku i držao nas do neizjvjesnosti skoro do 80 minute ,a naš stručnjak sucu vikao da svira kraj...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Nemojmo danas protiv Jakira ,i on je dinamovac kako god se slagali ili ne sa tim da li je dobar za nas. Danas je dan svih dinamovaca,tako i njegov. Evo dobit cemo i ovo danas valjda. Zeko predsjesnik, ajmo proci paoka i euforiji nema kraja. Sve da dobijemo do kraja pa ne ljeto nek novi sportski direktor i struka sude . Za sad smo u igri na sva tri kolosjeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.