• Tongo Doumbia
    2.3k
    mislim da kolega @Navijač Dinama nije u nekom negativnom kontekstu spomenuo Bišćanov rad. Dajem si to za pravo reći jer ga poznajem osobno i jer znam koliko smo se obojica radovali njegovom dolasku, a ne moram ti objašnjavati koliko emotivno prolazimo kroz Dinamove utakmice. Više je tu htio dati do znanja koliko se stvari relativiziraju. Ok, naravno da se neće ponižavati Bišćan zbog svega što on je i što njegovo (prez)ime nosi, ali ako se ovakvo blaćenje šalje na adresu trenera koji nominalno nisu " naši " ( mrzim to etiketiranje ), a uzmi si za primjer Čačića (imao duplo bolje rezultate od obojice) i sad Sergeja, nešto nije u redu.

    Ja sam osobno stao u malu obranu trenera, smatrajući da radi pod najvećim pritiskom u Dinamu, još od 2005. i Lige za Bedaka. Da, sad će se odgovoriti usmjeriti na to da je to Dinamo i da je pritisak normalan i ako se ne znaš nositi s njim da ne možeš biti tu, no samo treba vidjeti kakav je on medijski linč i torturu prošao odlaskom iz Rijeke.

    Ali naravno, on nije stavio glavu na panj odlaskom iz komfora Rijeke, koju si je složio baš kako on hoće, i dolaskom u poljuljani Dinamo, ali svi drugi su je stavili. Da, to je ta objektivnost.

    Ps, kolegice, sretan Vam Međunarodni dan žena.
  • austrijanac
    2.7k
    ože, daj da ja jednom u svom CV - u imam bilješku da sam bio trener Gorice, Zrinjskog, Maribora, Rijeke i Dinama, a da me "grudvama" snijega gađaju oni kojima je najveći nogometni uspjeh osvajanje gajbe Žuje nakon pobjede na lokalnom terminu.Tongo Doumbia

    Treba gospona trenera pohvalit nakon ovakvih tekmi, ali ovo je jedno od najlošijih razmišljanja koje postoje.

    Zar bi samo treneri koji su trenirali bolje klubove od nabrojanih smjeli njega kritizirati? Ili samo ljudi koji rade u njegovoj branši?

    I istini za volju, ne vrijedi ti CV ako imaš te klubove, a bio si neuspješan u njima.

    sve pet, ne treba kvarit pozitivu, ali kriv način razmišljanja.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    ovo je bio cinizam na gadljive komentare koje redovno dobije tu. Naravno da nije dovoljno negdje radit, a bit bez uspjeha.
  • Mali Zeus
    9.6k
    kakav je on medijski linč i torturu prošao odlaskom iz Rijeke.Tongo Doumbia

    Ne znam za ovo, ali znam da ga u medijima dosta maze bez obzira što je donedavno forma bila loša, a u ligi i dalje osciliramo. Def on ima svoje saveznike u medijima.
  • sport
    2.3k
    .Z Jakir je veliki glumac i kurac je on tražio bilo koga osim Hoxhe,i sa Brekalom je pregovarao s figom u džepu.I nije 1.000.000,već malo više jer si se odrekao love od transfera Šakote (a možda se proda za 1,5 kao Ante Crnac kojega smo također poklonili).Jedino se slažem za Ogiwaru.
  • mlinchica
    1.1k
    Ne poznajem nikog ovdje (barem mislim da je tako :eyes: ) i mogu suditi samo preko upisa.
    Točno je da nije pisao negativno o Bišćanovom radu, u tom i je poanta nego je napisao da je apostol.
    Kao i svi ostali koji imaju potrebe nazivat ga pavijanom, terminalno bolesnom osobom, diletantom i sl., a jedini osvrt cijelo ovo vrijeme na njegov rad je da nije napravio zamjenu protiv Aeka i da mu gard nije bio dobar (i da, loše pripreme zbog kojih je profesor nizao neuspjehe u jesenskom dijelu sezone :roll: )

    Uglavnom, ne bih ništa niti odgovarala jer sam sve rekla u prethodnom upisu ali s obzirom na čestitku na kraju posta, pristojno je zahvaliti. :blush:
    Hvala kolega @Tongo Doumbia i stanite uvijek uz sve svoje drage žene, majke, bake, djevojke, kćeri, frendice, kolegice, … :heart:
  • Kepec
    4.6k
    Matura će mu biti na poljudu.striko

    Imao je on već i malu maturu, probnu maturu, uvodnu maturu, predmaturu i maturu.
    Neke je prošao,neke nije. U globalu kada se zbroji je već odavno trebao biti bivši i onda ga metne s ovakvim nečim jučer.
    Ako je stvarno kapacitet, počet će dobivati pozitivne rezultate u prvenstvu, osigurati će ovih 2:0 u Grčkoj i izaći će kao frajer u dvije tekme protiv tovara.
    Sve osim toga pokazati će ono kaj je već pokazao puno puta ove sezone.
  • striko
    1.2k
    Daj Bože! Nakon Betisa sam svima govorio sad nas ništa neće zaustaviti pa onda čupanje protiv Osijeka u zadnjim minutama.
  • jedan u nizu
    6k
    Sva voda mu se okrenula na mlin sa izbacivanjem Betisa i jucerasnjom pobjedom protiv PAOKa.
    Ako sad to ne iskoristi da pregazi ostatak HNLa onda je to najveci dokaz da nije za klupu dinama.

    Svaka mu cast na jucerasnjoj pobjedi, kao i onoj protiv Betisa, ali ako sad upropasti ovaj momentum koji ima, onda ne treba vise nikad raspravljati da li je kapacitet trenera za srednje i velike klubove.
  • Praskaton
    1.8k

    Ma zaboravi to da ce se sad okrenut sve na nasu stranu i pocet cemo gazit.To sam mislio jos davnih dana nakon sparte pa opet sad nakon betisa.
    Mučenje,mucenje i jos malo mucenja.Oce li bit dovoljno za titulu,nadam se
  • miro
    3.1k
    Mislim da je Bjelica pokazao put - u Europi najjača/najstabilnija postava, a u HNL-u 5-6 zamjena koje grizu. Halilović, Brodić, Kulenović su dokazali da mogu otključat većinu obrana u Hrvatskoj
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Ne mogu vjerovati da si dozvoljavam da me razjebete nakon tako divne večeri jučer, ali pošto su neki takvi na ovoj temi sada ću ja biti babaroga

    Pravi Dinamovac nikada ali baš nikada neće nazvati trenutnog trenera gospodinom jer je isti ispijao kave sa daltonima i hvalio njihov rad. Samo zbog toga pa makar osvojio ligu prvaka neće nikada biti gospodin! Ja stvarno ne znam koja je vaša definicija riječi gospodina? Ovo što vi sada radite je gadljivo, izgmižete iz rupa nakon pobjede protiv Paoka da bi napakostili njegovim kritičarima! jeste vi jebeno normalni? Vi ste onaj tip ljudi nisam za mamiće...ALI.?! tužno što moram spominjati glavatu spodobu 2 dana pred najbitniju skupštinu ikad!

    nisam imao prilike osvrnuti se na temu transfera i medija zbog posla i privatnih obaveza, ali evo samo kratko,

    u sportskim medijima imate 3 tipa novinara:
    1) ovi koji pišu o tovarima ( uglavnom pozitivno )
    2) ovi koji su pišu o Dinamu realno kad je dobro i kad je loše
    3) ovi koji su godinama na sendvič proviziji od glavatog, a ujedno su frendovi i poznaju trenerčinu ( provjereno )


    O prvima nećemo, o drugima isto nećemo jer tu imate samo Vicu a ovi treći, e njih ima pun kufer.
    Do čega dolazi, oni stvaraju javno mišljenje, a vi koji ne razmislite dobro hvatate se za njihove članke. Svaki Šimićev transfer je bio loš i miniran sa budgetom kavog je imao, svaki potez kujetine je bio maestralan. Svi su krivi samo je trener zaslužan, a isti novinari su vrhunac dosegli u sagi JB o kojoj nema smisla pisati, uđite na profil Mire Vugrinca pa pogledajte što je pisao prije mjesec dana, pametnima dosta!

    Šimić nije imao love ali zato je trenerčina dao:

    100k za Živkovića da ga smjesti na kožnu garnituru uz teren
    500k za Brodića za istek ugovora i ulogu treće špice
    1m + bonusi za raketu iz Belupa
    povratak Kulena, stopiranje odlaska Menala na ljeto, dovođenje Halilovića, vraćanje Ademija iz polumirovine, i za šećer na kraju puštanje Ljubičića srbima. To su vam sve potezi našeg SD-a, čovjek se igra FM-a

    Uzmite sad sve te igrače i njihove plaće, stavite to sve na kamaru pa usporedite sa Šimićevim budgetom

    U HNL-u nakon famoznih priprema trenerov rukopis

    0:3 od Lokomotive doma
    1:0 u gostima kod Istre
    2:0 doma Gorica
    2:2 u gostima kod Lokomotive
    1:0 doma Varaždin penal i obranjen penal
    1:0 doma Rijeka penal
    1:1 Osijek gosti u zadnjim trenucima

    jedini automatizmi su nam zamjene od 60.minute na dalje jer smo uglavnom ganjali rezultat proteklih 7mjeseci.

    Bogu hvala pa je netko šapnuo igračima jučer da su skauti Europskih klubova na tribinama pa su igrali koliko zapravo mogu. Infinity je lijepo i smisleno jučer napisao, samo što neke žulja istina.

    Sram vas bilo
  • striko
    1.2k
    Teško ćemo pronaći nekog tko nije ispijao kave s Mamićem...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Samo naprijed, poserem se na takve dinamovce i takve ljude. Zato nam i je država takva kakva je kad su kleptomani bandići i mamići uzori.

    Znam ja kraj koga ću stati u nedjelju ispod zapada. 1500 istih kao i proteklih 15 godina, više nas nema, više nas i ne treba biti. Odjava do daljnjeg
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    ma sigurno da ima, ne podržavam ni tu kliku nerealnu. U redu je uputit kritiku kad ne ide, čestitati kad ide. Mislim da ništa od ovoga mi ne bi raspravljali da je Nenad došao u četvrtom mjesecu prošle godine.

    A pričao sam o nekoj općenitoj slici koja se stvorila, što možeš vidjeti i po komentarima ovdje, i van ovoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.