• Kruno
    140
    Ma on je sreckovic dobit ce i Rijeku.
  • Kaktus Car
    341
    Mogao bi odletit ako ga Sopić i ekipa nokautiraju idući vikend,a s tim porazom bismo se mi lagano mogli pozdravit sa borbom za titulu.Sibirski plavac

    Taj potencijalni poraz se ne smije čekati. Ako izgubi tu utakmicu, izgubio je naslov, a onda može komotno privesti ovu sezonu koju je zasrao kraju. Nema potrebe da se nekom drugom nesretniku upisuje 2. ili potencijalno čak 3. mjesto s Dinamom. Treba uprava reagirati odmah, danas, nema veze što je ovdje Nevistić tehnički iščupao sva 3 boda.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    zašto preskačeš betis? Ja vjerujem da već nakon Betisa je bivši
  • Praskaton
    1.8k
    Potpisujem odmah ispadanje od Betisa ako ce ovaj klaun otic
  • Infinity
    15.2k
    Ajde Jakire, dobio sam zaliske zbog tebe ove sezone. Odlazi dok se nisu spojili.
  • Dudu 9
    151
    Ja se bojim da će dobiti otkaz kada već bude prekasno. On je već odavno trebao biti bivši.
  • Dzgšb
    260
    Odlazi prevaro ,sram te bilo
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Vjerojatno ga neće mijenjat nakon Betisa jer će se pravdati argumentima tipa da je "premalo vremena da se igrači i novi trener naviknu jedno na drugo do tekme s Rijekom". A i pitanje traže li neko rješenje. Svaki dan jedan članak da je trenerčina i dalje u sedlu jer idioti nisu našli nikoga,odnosno da su zvali razne pojedince ali nije spomenuto neko konkretno ime...
  • Jaro
    5.5k
    Trazio da se vrati Kule - Kule vracen.
    Trazio Brodica - Brodic kupljen...
    3 dana nakon euro tekme Petkovic na terenu 90 min, slijedi euro tekma i Rijeka u 7 dana... Kakav lumen na klupi Dinama jbt...
  • Doktor Kunić
    2.5k
    zar nije bilo neki dan da već imaju zamjenu?
  • Markelo
    2.5k
    Ako ga se smijeni nakon Betisa onda je nama važnija titula u konferencijskoj ligi od one u Hnl-u. Jel oni vide kako igra Rijeka a kako mi? Em taktički traljavi em umorni od četvrtka pa pregazit će nas odmorna Rijeka sa svojim visokooktanskim nogometom
  • MarK
    224
    to je zato što strepi za fotelju i ne vjeruje igračima s klupe. Petković, Ristovski, Baturina mu igraju bez noge prije nego nabrijani igrači s klupe koji bi vjv u ovakvoj utakmici dali više. To je i Čačke radio, cijedio limun do kraja, eto koliki je strah u pitanju.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/konferencijska-liga/plavi-su-stali-na-noge-i-sada-ih-se-svi-moraju-pribojavati-cini-se-da-vise-nece-biti-blamaza-15429307

    "Trener Sergej Jakirović je visio poput lustera, tražili su mu zamjenu, u klubu su se interesirali za neka druga imena. I vjerojatno bi Profa otišao u povijest da su u klubu znali koga postaviti za trenera."

    Tekst od jutros...
  • Nolifer
    6.6k
    Drago mi je da igra Max u prvih 11, a sad kaj je igral rukom, Bože moj, preživjeli smo i gorih stvari.

    Ono kaj zamjeram Jakiroviću, je to da fali igre prema naprijed u smislu da premalo pucaju iz artiljerija.

    Ovakve tekme poput Varaždina bi im trebale služit za to i da se na ovakvim tekmama rade automatizmi,

    a to danas nisam vidio...

    Nadam se da sad neće maknut Maxa, baš zato treba imat kontinuitet.

    Kaj se mene tiče protiv Betisa mogu igrat X, bitno da prođu dalje.

    Stvarno je Jakirović mačor sa devet života...
  • Jaro
    5.5k
    Ono kaj zamjeram Jakiroviću, je to da fali igre prema naprijed u smislu da premalo pucaju iz artiljerija.Nolifer

    Ne fali, uopce nema igre prema naprijed... Danas je najsmislenije izgledalo kad je Rile probijao lijevi bok. Rile....lijevi...bok....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.