• Endeavour
    401
    Očito imamo drugčije poglede, ja za zadnje četiri utakmice nemam baš nikakvih primjedbi što se tiče motivacije i borbenost igrača. Gorica, Lokosi, Betis i danas Varaždin. Svi do jednoga su dali sve od sebe. Čak Lokomotiva je bila s naše strane najborbenija, a tamo jedino nismo uzeli pobjedu.

    Imam primjedbu na izbor igrača, Ademi je pratio tempom 25 minuta. Slažem se s izmjenama obo krila i vađanjem Baturine koji je disao na škrge. Šteta što se radi ozljede RPG-a nije mogao Petko ranije vaditi. A bez njega u momčadi teško bi pobjedili i Ludbreg, a kamoli Varaždin.
  • emilperska
    3.1k
    Posto je evidetno da je nas trener miljenik Domaćice i sportske medijske scene, naravno da nece dobit papire nakon 2 vezane pobjede iz penala.
    Nije dobio otkaz kad su ga Kosovari, Gorica i Loksa gangbangali kao crnci Lisu Ann pa nece ni nakon pobjeda grcko-talijanskim stilom.

    On nas do naslova ne moze dovesti. Odnosno moze samo ako se jogurt i Rijeka raspadnu vise od nas, sto i nije najvjerojatniji scenarij.

    Prilicne su sanse da nakon Rijeke i Osijeka vise necemo bit kandidati za naslov osim u teoriji.
    Ali jebiga, to se desi kad bivsa tajnica osuđenog kriminalca vodi klub i ima svoje miljenike..
  • Doktor Kunić
    2.5k
    oh... Siguran sam da sam neki dan negdje pročitao da imaju zamjenu... Onda su ljudi počeli tu nabadati ko bi to mogao biti.. Čabraja, jeličić, vaha...
  • Nolifer
    6.7k
    Danas je najsmislenije izgledalo kad je Rile probijao lijevi bok. Rile....lijevi...bok....Jaro

    Premalo prijatelju, ipak se radi o Varaždinu, ne podcjenjujem nikog, ali na ovakvim utakmicama je trebalo ipak biti malo više takvih udaraca u okvir gola.
  • NVKOD
    727
    Ovakve poteze našeg trenerskog maga bi trebalo podučavati u svim trenerskim školama:

    1. Dovedeš Brodića i platiš ga 500k € da ga povučeš prije sa posudbe

    2. Direktno oslabiš konkurenciju i tako im smanjuješ šansu da otkinu bodove drugim klubovima (nakon jesenskog dijela bio je u top 3 strijelca lige)

    3. Tijekom priprema vidiš da se trudi i zabija/asistira i da dobro surađuje s Kulenovićem

    4. Od 5 utakmica otkako se vratio u Dinamo, daš mu 45 minuta u debaklu protiv Lokomotive i 8 minuta protiv Gorice, znači 53 minute od ukupnih 450 (11,78 %)

    5. Pošalješ ga na zagrijavanje protiv Varaždina i umjesto da daš odmor Petkoviću uoči Betisa, ostavljaš Petkovića cijelu utakmicu, a njega šalješ natrag na klupu
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Germanijak:
    "Hoda po rubu Sergej Jakirović, a prije Rijeke čeka ga još uzvrat s Betisom, unatoč tih 1-0 iz Seville može ponovno očekivati tešku borbu do zadnje minute. Ako Dinamo ispadne bit će to još jedan šok, a ako prođe, onda će si 'natovariti' još utakmica za vratom i dodatno se potrošiti u borbi za naslov."

    Hoda on po rubu još od horora u Prištini,ali se uvijek u zadnji čas spasi od "ponora"...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Ja bi molio naše predstavnike u IO, naše skupštinare i ljude koji su blizu upravi da poruče istima da se fino sjednu sa trenerom i ljudski riješe ovo. Nek se dogovore oko cifre jer ovo stvarno više nema smisla. Uprava zna da je bivša ali dajte bar malo obraza. Trener isto ne može bježati od odgovornosti i stvarno nema smisla da ga se gleda popreko di god hodao Zagrebom.
    Ajde pružite si ruke i svak svojim putem.
    Zatim nek stave pare na stol za Vahu ili Kovača, imajte bar mrvu ljudskosti i obzira za nas koji patimo iz kola u kolo.
    Igračima i senatorima nek se objasni da su tu da igraju nogomet i neka se ostave krojenja klupske politike.
    Sutra.
    Hvala
    Gražvydas Mikulėnas

    Samo ću si dignuti komentar još jednom ovdje
    Lp
  • jedan u nizu
    6k


    u udzbenicima ce se ovo zvati 'Jakirov poučak'
  • Slush
    99
    Boga mi Dalic ima opasnog konkurenta za gospu iz medugorja.

    varazdin 3 boda, ovi imali penal i zicer u zadnjem napadu
    lokomotiva 2 puta vodila, 2 put si stizao
    istra 01 opet sramotna predstava
    rudesa si jedva pobjedio 1:0 u 76oj minuti
    gubio si od lokomotive do 90te 1:0, preokrenuo na 2:1
    osijeku zabis u 90oj minuti za 2:1
    gubis od osijeka 2:1 do 87me, i dobijes 2 penala u 90oj i 97oj min
    protiv varazdina za 1:1 zabis u 94oj
  • cibona
    1.4k
    Odvratan populist bez znanja i s ogromnom dozom srece.

    Eto ta recenica najbolje opisuje jakira. Bas mi se zgadio...
  • veselko tenžera
    1.3k
    netko reče da je ovo prva gdje smo imali sreće :lol:

    Zaista je strašno kad se ovako napiše koliko puta nas je sreća pomazila.

    potpis od slova do slova. Nažalost, samo tlapnja nas paćenika.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Zamislimo na trenutak pomalo nemoguć scenarij: tulipani nađu do četvrtka solidno rješenje za novog trenera,trenerčina gubi i ispada od Betisa,u četvrtak navečer ili petak ujutro objava da je bivši,a u petak do kraja dana objava tog novog imena s kojim ulazimo u niz dobrih rezultata sa ne baš bajnom ali svakako boljom igrom nego onom koja je sad prisutna.

    Eh,kako je lijepo maštati...
  • sport
    2.3k
    Objavili bi oni ali ih treneri koje su kontaktirali odbijaju.
  • Paggini
    6.6k
    treneri koje su kontaktirali odbijaju.sport

    Navodno je sve bilo spremno, ali nisu prosli lijecnicki...
  • Infinity
    15.2k
    Nije nuzda da izgubi da bi dobio otkaz. Vidljivo je da nam se sprema katastrofa ako ovako nastavimo i ako ima imalo pameti reagirat ce se cim prije i zamijeniti trenera. I sam vjerujem u to da uprava zeli, ali da nisu sposobni naci zamjenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.