• dapintar
    46
    Jel se može i tu pisati kak idu karte? Čisto okvirno da znamo neke brojke.
  • rioda
    2.6k
    Cijeli ovaj dio javljanja iz Omiša je totalni tzv. cringe
  • Vratite nam Istok
    142
    Miletić ko da je na drogama. Svi zajedno ko da su u domu za zaostale.
  • criticus
    1.3k
    Cijeli ovaj dio javljanja iz Omiša je totalni tzv. cringerioda

    Evo ti jesi spreman . Antonio "Ti" Sekulić.

    Novinar nikad nije pogleda utakmicu futsala ili prvi put izvještava (što znam da nije). Nije predstavio nikoga a očito ni nezna ko su.
  • Gelipter
    3.5k
    Javljanje iz Omiša je kao da gledam skeč iz serijala Gitak TV-a. Jedina je razlika da mi se ovom neugodno smijati jer akteri stvarno djeluju mentalno uskraćeno. Ipak, neizostavno je njihovo preseravanje i provociranje na račun Zagreba i Dalmacije kaj nam može svima biti samo još veći motiv da odemo na utakmice i da igrači daju zadnji atom snage da ih po drugi put u zadnje dvije sezone utišamo i obranimo naslov. NISMO ISTI! Fala dragom Bogu!
  • Vratite nam Istok
    142
    Vjerovao ili ne, dvojica od trojice u javljanju su veliki Dinamovci. I Seka, a i Miletić koji je svako toliko viđen na maksimirskom Sjeveru. :grin:
  • Gelipter
    3.5k
    stvarnost je ponekad neobičnija od svake fikcije. :sweat:
  • rioda
    2.6k
    Koji Miletić? Predsjednik Omiša je Milavić koliko vidim, ako na njega misliš
  • Vratite nam Istok
    142
    Milavić, tako je, lapsus.
  • NitkoBitan
    12.3k
    +3

    Ajmo dupkom ispunit tu dvoranu i pogurat nase do bitne pobjede. Izuzev 400 BBBa ostalima je ovaj futsal jedina navijacka obaveza ovaj vikend. Karta za finale pisljivih 7 eura, opravdanja nema.
  • plavi72
    718
    Je li Olmissum prošle godine u finalu imao navijače u Zagrebu kad smo poveli 2-1,finale sam bio i bili su Omišani (i Omišanke) , baš me interesira jesu li bili 3.utakmicu (1.u Zg)!

    Pulu smo pobjedili(po meni najjaču ekipu ove godine),lp osiguralia,sad jako,hrabro uz huk s tribina ostaviti srce na terenu i naslov u Zg !
  • 1986-Pl
    159
    Jesu, koliko se ja sjećam, ali definitivno ih je bilo manje nego na zadnjoj utakmici
  • Zagreb1992
    1.3k
    Mislim da su sjedili na plavoj tribini gore uz ložu
  • Zambatine škude
    2.1k
    438096150_7547977691976784_6878940915768154025_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeEuXcdaoreWHaCbEYtuy491alvQcES61HVqW9BwRLrUdYewUuMVOz5ozxYfB7binIdX3N7z-gISKHFUpIkgINus&_nc_ohc=qax1znpB03YQ7kNvgFrDtpb&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfBGbtLq4B4B1uajHG5BYT_He00_R_88baLWSZhsuovQbA&oe=663A1CD3

    Prije jedno osam godina, u Sutinskim vrelima, na Zapadu Grada kao gosti maznemo Uspinjaču i sretni smo realno bezveze. Sve je to okej, svaka budala ima svoje veselje. A Đulvat drži ruke u zraku skupa s malim Čekijem, za kojeg čujem prvi put, kojem stari ima onu čarobnu pečenjaru. Luđaci kakvi jesu, vesele se ko da je to nešto više od onog što uistinu je.

    Skratimo priču. Kraj četvrtog mjeseca prošle godine, izgubimo u Vrgorcu drugu tekmu četvrtfinala ko zadnje pičke, a Tajnik i Tehniko Sobota i ja u uredu gledamo posrani i ne vjerujemo da se opet to događa. Svi znamo što. "Ma super su oni za ligu, fora su jer ih ljudi prate , a uvijek dovoljno jadni da nema šanse da odu do kraja", misle svi - taman da dođe pozornost do parketa i onda da nam neki klub iz Dalmacije pokaže da smo i dalje luzeri. Jedini koji je neki glas razuma tog bolnog dana je Ivan Pavlić, mjerna jedinica za dinamovca, s druge strane telefonske linije, ali on ionako uvijek nabrijava preko mjere i misli više o nama nego što jesmo. Jebiga, čovjeku se dijete rodilo, mora pozitivno gledati na život i nije mogao reći da mi nismo ti niti je mogao biti na još jednom našem debaklu uživo.

    Šesti svibnja. Igramo prvu utakmice serije u Makarskoj (vidi čuda, opet nismo domaćini jer smo zajebali u regularnoj sezoni). Osjeća se nešto, ali ja prvi ne vjerujem do kraja. To nam je bijeli kit i pokora, polufinale nismo uspjeli proći u zadnjih trilijun godina i zašto bi sad - od ovog nema apsolutno ništa koliko god ti osjećao da ti svemir nešto duguje. Utakmica kakvih sam milijun dosad vidio, povuci-potegni i ovi drugi opet trebaju za potez, obranu ili gol biti bolji, a mi moralni pobjednici koji će se tjedan dana dok netko drugi igra finale tješiti da je iduća sezona "ta". Ne i sad.

    Ok, pobijedili smo nekim slučajem, ali to je to. Više nema zajebancije s Dinamom. Makarska dolazi u Zagreb i do 15. minute vodi 2:0. To je to, shvatili su posao ozbiljno i uzalud nam sve naše nade, plesali smo koliko su dugo odlučili nam pustili našu pjesmu. Dekanić, Perić i Novak na silu guraju loptu u mrežu a da ni ja ne kužim kako. I tribine i igrači eksplodirali nakon utakmice.

    Samke grli Čekola tako da mu je vrat iščašio i ne vjerujem da može igrat u finalu, a Tiho Novak vrti rukama ko Mišo Kovač na Gripama '87. Svakom se jednom desi tako nešto, trenutak ludila koji je teško objasniti. Dočekali smo i mi svojih pet minuta, a sad idemo klasično na sv. Iliji predati oružje prvaku i pokazati da nam tu nije mjesto.

    20.5.2023. Olmissum - Futsal Dinamo 2:1 - Znao sam! Sad će nas oni vratiti tamo gdje nam je mjesto i ne znam koji smo kurac uopće izlazili iz kalupa nekog u kojem su nas svi rado vidjeli, a još radije pobijedili kad je bilo bitno pa da nas svi tapšaju po ramenu kako smo simpatični.

    U drugoj utakmici na ušću Cetine idemo po svoju drugu lekciju kod šampiona i to bez one Barabe iz Kozari Boka, Puteva, Bog će ga znati otkud je točno. Četrdeset i kusur minuta kasnije, ja skupa sa Sekulom i Jurlinom gledam kakvu su mi lekciju Momci u Bijelom očitali. Prvi put se čuje neka riječ koja je prije bila nezamisliva, a sad je zaživjela ne samo u ekipi nego u Gradu. Prvaci se sad ne šapuće između deset sanjara, nego i između onih koji udaraju kladu jako vikendom.

    Opisati što se desilo u Ciboni u iduće dvije tekme bilo bi oholo jer to nitko ne može opisati. A bilo bi i nerazumno jer to nitko ne može objasniti, a i koji kurac ti na petoj pivi znaš o futsalu, otvaranju na trećeg i obrani s igračem manje.

    Ja znam samo da sam vidio Čekija, s malo više brade i istim rukama u zraku. I pitali su me zakaj to nikad dotad nije napravio, a ja sam rekao samo da nisu dobro gledali.

    Na kraju svega, hoće mi netko reći da se boji i strahuje jer nam dolazi neki Olmissum?

    Svi u Dvojku!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.