• Sibirski plavac
    1.3k
    Uff, ovo se trebalo preživjeti. Promašeni kazneni udarac, dvaput u zaostatku, nekoliko stativa, nesuđeni čisti faulovi u par navrata a onda suđeni njima na drugoj strani,preokret naših, za kraj gol Piplice preko cijelog terena. Bez riječi sam. Atmosfera bolesna pogotovo u trenucima kad smo gubili, a tek kad smo zabili :fire: Bravo dečki.
    Najluđe mi je bilo oduševljenje dvorane kad se čuo rezultat sa Kranjče, kolektivna euforija :rofl:
  • ElektricnaInfluencija
    206
    Isto se igra u petak i nedjeljudin

    Da, isto je.
  • criticus
    1.2k
    Isto se igra u petak i nedjelju finalne tekme?din

    Tako bar zasad piše na sofi. Petak i nedilja u 20h. Nadam se da to nije konačno i da će se pomaknut druga. Nikom nije u interesu da bude 30 ljudi na finalu jer se HNL derbi igra u isto vrime.
  • Crusades1986
    9.8k
    Piplica čuda poskidao (još je i zabit uspio), uvjerljivo naš najbolji igrač danas po meni. Danas nikakve ljepote u igri, mučili smo se, al zasluženo ušli u finale.

    Jako teška i tvrda utakmica, vidi se da je ulog bio golem. Pula jako zajebana ekipa, moraš krv propišat da bi im dao gol.

    Prekrasan Dinamov vikend, 3/3 + Loksa.

    Po obje titule!
  • Zambatine škude
    2.1k
    Petak i ponedjeljak vjerojatnija kombinacija. A ni ovo da samo prvak ide u LP nije još u kamenu uklesano.
  • obelix
    84
    Finale je u Ciboni.

    Najvjerojatnije ovaj petak i ponedjeljak prve dvije domaće...jos se ne zna
  • NKDZ86
    294
    Bolje u domu sportova, bojim se da se nece napunit cibona jer nije ljudima više toliko zanimljivo, osvojili smo prvu titulu i sad je ovo već ono ak me kuzite.
    Dom sportova bolje
  • dapintar
    36
    kazu na FB stranici dinama ovak:
    Utakmice finala na rasporedu su:
    1️⃣ Petak, 3. 5. u 20:15h
    2️⃣ Ponedjeljak, 6. 5. (vrijeme odigravanja još nije poznato)
  • NKDZ86
    294
    Jedina zamjerka jučer je da je na poluvremenu nestalo hot dogova
  • Crusades1986
    9.8k
    Bolje i to nego pive.
  • Crni86
    1.1k
    Finale u dvojki, upravo objavljeno na fb.
  • NKDZ86
    294
    Drago mi je zbog dvojke, pametna odluka. Potičem ljude u klubu da obnove stvari u web shopu, puno toga je nedostupno i šteta kaj je košulja nova skuplja nego dres...
  • NitkoBitan
    12.2k
    Dobra odluka za prve dvije utakmice. Ukoliko bude majstorica to bi odradio u Ciboni.

    Za dvojku pustit par sto karata vise od kapaciteta (stampat 00 kao Varazdin :joke: ), ionako iza golova uvijek stane jos ljudi.
  • dzg717
    941
    Meni je zao onih koji nisu nikad bili na futsalu a ima ih.
    Nadam se da ce dvojka gorit ko protiv Makarana prosle godine.
  • criticus
    1.2k
    Jedina zamjerka jučer je da je na poluvremenu nestalo hot dogovaNKDZ86

    Mile? Jesi to ti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.