• Crusades1986
    9.8k
    Jel prenosi tko utakmicu? Maxsport?
  • Infinity
    15.2k
    Maxsport?Crusades1986

    Da
  • IceMan
    1.5k
    Mislim da će to bit neki kombiniran sastav.

    Ne najjači al ne i najslabiji.

    6-7 standardna prvotimca iz top 11, i 4-5 onih koji se nalaze tu negde.

    Očekujem Drmića napred i Emrelija na krilu.
  • mali M
    3.5k
    Drmića napred i Emrelija na krilu.IceMan

    Nadam se da si skroz u krivu
  • Neki tip
    19.3k
    Očekujem Drmića napred i Emrelija na krilu.IceMan

    Nadam se da si skroz u krivumali M

    Ma ne treba ti nada, u krivu je 1/1.

    Petkovića odmarao praktički cijelu prvenstvenu, nema teorije da ga ne stavi protiv Astane. Igra sigurno.

    Emreli na krilu isto nema smisla, nakon što je više puta pokazao da krilo nije, i nakon što je protiv Istre pokazao da Petka može posve dobro zamijeniti.

    Ukratko, ovo gore se neće dogoditi.
  • IceMan
    1.5k
    Možda se i neće dogoditi, ali nije nerealno ne dat najskupljem igraču priliku u utakmici u kojoj je riješen prolaz? A dosad odigrao 8 minuta. Nije mi normalno samo tako otpisivat igrače koji realno ni nemaju neku priliku.

    A Emreli na krilu je malo realan, ali u dobroj je formi i igrao je super sad u Istri… zašto ne spojiti dvije utakmice i usputno ga isprobat negdje di se zna da može?
  • mali M
    3.5k
    Kao prvo, kako ti nije bed reć za Drmića da nije dobio priliku.. a kao drugo, lik za kojeg se zna da je špica, koji se napokon podiže u formi baš na toj špici, bi ti vratio na krilo gdje je pokazao da ne daje ni 20% svojih mogućnosti...
  • IceMan
    1.5k
    Onda da ti preformuliram:

    Te prilike koje je dobio mozemo reci da je cak i iskoristio vise nego je podbacio (po statistici) pa svakako nije za sjedit na klupi il na tribini, pogotovo ne s takvim ugovorom. Nisam bas vidio da se prica da ce ga prodat ili posudit pa je posve nejasno ako i sad nece igrat.

    Drugo, neko je napisao da su navise minuta ove sezone odigrali Baturina i Ivanusec, mogao bi onda odmarat jednog ili cak obojicu dolje pa otvara mogucnosti prema napred da nekog stavi, isproba. Mozda i oba napadaca i novi sustav, mozda cak i Petko na 10. Ionak je prolaz riješen i kad će ako ne sada. Neznam, samo nagađam.

    I zamisli kakve sam gluposti napisao..
  • Mrvica
    3.3k
    Nemam ništa protiv Drmića, ali bi iskreno davao više prilika Emreliu. Lik je ponizniji i ne glumi nekakvu princezu, ne maše rukama okolo kad nije po njegovom. Nije baš da nije dobio prilika, a kad je ušao nije pokazao nešto posebno. Razlika Drmića u Rijeci i u Dinamu je ogromna, kao što su mnogi rekli njemu je ovdje dobro, pare lagano stižu na račun igrao ili ne. A vratit Emrelia na krilo, a znaš da bi mogao više dati za momčad kao špica je teški promašaj.
  • Neki tip
    19.3k
    najskupljem igraču priliku u utakmici u kojoj je riješen prolaz? A dosad odigrao 8 minuta. Nije mi normalno samo tako otpisivat igrače koji realno ni nemaju neku priliku.

    A Emreli na krilu je malo realan, ali u dobroj je formi i igrao je super sad u Istri… zašto ne spojiti dvije utakmice i usputno ga isprobat negdje di se zna da može?
    IceMan

    Znam da se čini kao sitničarenje, poteto potato, ali imaj na umu da je ovo pisana, a ne izgovorena riječ uživo i da raspravljamo jedni s drugima na temelju napisanog, a ne tona, boje glasa, mimike, žive interakcije u cjelini pa da lakše shvatimo što zapravo misliš.

    Po ovome što si pojasnio, ispada da se ti zapravo nadaš Drmiću u špici i Emreliju na krilu, a ne da ih očekuješ.

    Ako napišeš da očekuješ da će igrati Drmić, onda ja to shvaćam kao da to pretpostavljaš, da misliš da će igrati Drmić i tako ti i odgovaram, da sam siguran da neće i argumentiram zašto mislim da neće.

    "Očekujem Drmića napred" bih mogao shvatiti i kao javnu zapovijed Bišćanu da si recimo predsjednik ili vlasnik malog kluba pa javno vršiš pritisak na trenera.

    Ali obojica znamo da nije taj slučaj, pa sam ovo gore shvatio kao tvoje očekivanje što će se dogoditi, a ne tvoju želju što bi tebi bilo drago da se dogodi jer smatraš da bi to bilo dobro.

    Ukratko, nije nelegitimno nadat se kakvom god sastavu ti padne na pamet, na to ne bih ni odgovarao, jednostavno sam tvoj upis

    Očekujem Drmića napred i Emrelija na krilu.IceMan

    shvatio kao vrlo pogrešnu pretpostavku kako će Dinamo izgledati naprijed u početnih 11.
  • IceMan
    1.5k
    S tim “ocekujem” i “nadam” se mogu slozit donekle.

    Al mislim da znamo kaj sam mislio s tim svim skupa, jer sam dolje pojasnio.
  • Droljo
    5k
    ali imaj na umu da je ovo pisana, a ne izgovorena riječ uživo i da raspravljamo jedni s drugima na temelju napisanog, a ne tona, boje glasa, mimike, žive interakcije u cjelini pa da lakše shvatimo što zapravo misliš.Neki tip

    E zbog ovog sam već odmarao 3 dana i puno puta ispao tele tu na forumu kao ne kužim kurtza :joke:
  • Neki tip
    19.3k
    Al mislim da znamo kaj sam mislio s tim svim skupa, jer sam dolje pojasnio.IceMan

    Pa sad znamo.

    E zbog ovog sam već odmarao 3 dana i puno puta ispao tele tu na forumu kao ne kužim kurtza :joke:Droljo

    Nisi ti jedini, svi nekad budemo krivo shvaćeni u pisanoj formi. Ne krivo shvaćeni zato kaj je onaj drugi glup pa ne shvaća iako "svi shvaćamo kaj sam htio reći", nego jer ne čitamo jedni drugima misli i ak hoćemo da nas se shvati kako bismo htjeli, onda i pisano izražavanje treba biti dosta precizno.

    Na primjer, ja ponekad na forumu koristim ironiju i sarkazam. U pravilu tamo i onda kad mislim da je svaki pokušaj argumentacije i rasprave uzaludan, a ne uspijem samo preskočiti.

    To je najčešće slučaj s reprezentacijom, jer tad nije riječ o pojedinačnom upisu, nego onome što ja smatram orgijanjem s potpuno predvidljivom i neargumentiranom pljuvačinom van pameti i tad kakti uskočim u vlak pa seruckam i ja.

    Naravno, oni koji me znaju, osobno ili na forumu duže čitaju, znaju i da uopće ne mislim tako, nego baš suprotno, najradije bih "u logore" potrpao sve koji ozbiljno misle slično. :lol:

    I onda tu i tamo skužim da mi takav neki ironičan post "lajkaju", osim onih koji znaju da s..m, i oni koji stvarno tako misle pa im se čini da pišem isto što i oni.

    Ali jebiga, realno nisu oni krivi, kak da znaju kaj ja mislim ak me ne znaju ili nemaju neki moj "forumaški profil" u glavi.

    Ima i jedan forumaš kojem je barem 50% upisa zapravo ironija i sprdnja, ali to zna valjda 1% forumaša jer ga znamo i jer koristi specifične izraze s kojima on misli da se obračunava s jedim drugim forumašem.

    U stvarnosti, 99% ljudi nema pojma kaj on misli i profiliraju ga u skladu s onim što piše, a ne što on misli da svi shvaćaju.
  • mali M
    3.5k
    kao prvo nisam ti rekao da pišeš gluposti. kao drugo, znamo provjereno da Drmić nije to što Dinamo traži isto kako i znamo da Emreli nije krilo. Kako to znamo? pa to znamo što su i jedan i drugi odigrali gro utakmica na toj poziciji i nisu napravili zapažene rezultate. Drmić je prošle sezone zabio 6 golova u ligi. svakih 300 min. nemoj se ljutiti, odigrao je po minutaži cca 20 utakmica i zabio 6 golova. Emreli je odigrao 224 min i zabio 3 gola, znači cca svakih 74min. statistika je zeznuta slažem se, ali zašto mjenjati nešto što se razvija u dobru stvar tek toliko... pa nemoj onda rotirati pozicije, rotiraj igrače na tim pozicijama...
  • Kaktus Car
    341
    Valjda je konačno gotovo s forsiranjem Drmića. Njegovo dovođenje je bila velika i očita greška. Treba se konačno dati Emreliju dvije vezane tekme na njegovoj poziciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.