• mali M
    3.5k
    ja danas na poslu gledam prvo poluvrijeme a za vrijeme poluvremena me žena opet panično ispituje zašto tako jurimo doma s posla :lol:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    U Dalmaciji se često riječ rakija koristi za žestice općenito, sad ne znam ako je kolega tako mislio :sweat:
  • Nino Bule
    11.5k
    Obojane rakije
  • Bosna86
    11.6k
    Na Korzu samo viski!!!
  • SAS1987
    13.5k
    Vi se diskutirate a on pije sok od jabuke :smile:
  • Droljo
    5k
    Z ledom
  • NitkoBitan
    12.2k
    Danas mislim kako Mihu nece s takvim koljenom na umjetnu pustit pa ocekujemOlmic

    "Anderlecht će dobiti 450 tisuća eura ako se Dinamo plasira u Ligu prvaka, ali samo ako Mihajličenko bude u startnoj postavi u 50 posto utakmica u kvalifikacijama."
  • Orc123
    5.1k
    Ja bi dao Perkovicu priliku danas na Beku, mislim da ce Risto biti na stoperu sa Sutalom, a Moha na beku.....napad ce biti standardan, a sredina ovisi jel ce Ljubo biti na beku ili ne. Ja ga ne bi stavljao na beka. Mika tesko da ce danas opet igrati nakon utakmice u Puli....
  • Neki tip
    19.3k
    za vrijeme poluvremena me žena opet panično ispituje zašto tako jurimo doma s posla :lol:mali M

    Kad me žena želi zajebavat obavezno pita "ima li kod tebe kakvih natječaja, da se prijavim, pa da smo staaalno zajedno :hearts: " :eyes:

    Pobogu, zašto radiš sa ženom!? :scream:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    dosta parova danas se upozna na poslu. Kod mene vecinom rade bar u razlicitim odjelima, kod dosta 1 ili oboje nadu nesto u drugim firmama, a jedan nesretnik je imao nesrecu da mu se zena svojevoljno izrotira u njegov odjel :lol:
  • superhik
    10.3k
    Pošto je rezultat takav kakav je, dopuštamo na temi o utakmici razgovore o alkoholu i ženama na poslu. Nemojte samo prekardašiti :smile:
  • markoli
    1.7k
    Ne treba ni riskirati previše s umjetnom travom. Na poluvremenu (ako sve bude išlo po planu) u svlačionici ostaviti dvojicu od trojca Ivanušec - Mišić - Baturina.
  • bbzg
    38
    Livakovic - Mihajlicenko, Sutalo, Ristovski, Moharrami - Ljubicic, Misic, Sucic - Spikic, Petkovic, Emreli
  • hardek
    1.4k
    Po meni čudna odluka da igraju i Mišić i Ljubičić i Miha. Ljubo je odradio sve minute ove sezone, Mišić skoro sve a za 3 dana je tekma protiv Gorice i onda AEK. Biščan očito nema uopće povjerenja u Perkovića jer mislim da je ovo bila idealna utakmica da odigra umjesto Mihe pa onda Ljubičića odmorit za vikend.
  • Zagi
    5.1k
    Mihi trebaju utakmice da uđe u formu.Svim našima trebaju. Jedino me muči podloga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.