• Orc123
    5.1k
    Kaneko je los trenutno i ja kao njegov veliki fan priznajem to. Zasto je to tako sam dragi Bog zna...covjek je letio terenom, radio razliku, driblao, asistirao....ovaj trener unazadio svakog igraca tako i njega. Bolje da nikad nije naucionengleski pa da mu Ken prevodio kako je on mislio da je najbolje.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    nevidljiv igrac od nastavka prvenstva
  • DiddyGuela
    945
    Procitan je a ne posjeduje neke druge kvalitete s kojima bi mogao stavljati branice na "back foot". Sve u svemu vrlo limitiran igrac.
  • Captain America
    13.9k
    Koliko para, toliko i muzike. Došao je ovdje kao unikatan igrač nepredvidljivog driblinga i nakon par kola su se obrambeni igrači prilagodili. Dodatno ga ograničavaju izostanak realizacije i naša igra bez napadača pa i kad prođe obrambenog igrača nema kome poslati loptu.
  • kajsitilud
    203
    da nije slučajno kriv tvoj duhovni vođa? Svi su pali u formi otkad je tu, al ne nije on slucajno kriv.
  • Jaro
    5.6k
    nevidljiv igrac od nastavka prvenstvadinamozivivjecno

    Prosao famozne pripreme i trener "prilagodio" igru krilima...
  • Captain America
    13.9k
    da nije slučajno kriv tvoj duhovni vođa?kajsitilud

    Nije duhovni vođa kriv što je dečko ograničen igrač. Smiješno je bilo za očekivati da se suparnički igrači neće prilagoditi. Ipak Jakiru zamjeram što ne daje priliku Kuleu jer bi takav napadač odgovarao i Kaneku i Hoxhi.
  • kajsitilud
    203
    jesu onda svi ograničeni igrači? Ne kužim tu foru da su svi igrači krivi, samo Jakir nije. Igramo ko pizde svaku tekmu. Ne znamo napadat, drzat pressing pred golom cijelo poluvrijeme. Igra je totalna 0, osim protiv jake Gorice.

    Al da, igrači su problem koji su pokazali već 100 puta da mogu...
  • Captain America
    13.9k
    jesu onda svi ograničeni igrači?kajsitilud

    Ne znam kako onda Theophile, Perković, Sučić nisu pali. Baturina i Mišić su se isto vratili na prošlosezonsku formu zadnjih tjedana.

    Igra je totalna 0, osim protiv jake Goricekajsitilud

    I osim protiv slabog Betisa i Rijeke...
  • veselko tenžera
    1.3k
    Ja bih ga volio vidjeti dok je na terenu špica koja napada gol. Nijednom, ali apsolutnom nijednom otkad je u klubu i kad je krenuo u sredinu Petković nije zašprintao u dubinu da povuče igrača i otvori mu opciju šut ili dodavanje. Ako krene u sredinu naleti na zid od 2-3 igraca, ako krene prema gol liniji nema kome nabaciti.

    Meni ga je pomalo žao, vidiš da izgara od želje, ali ne zna što više pokušati.
  • kajsitilud
    203
    Ne znam kako onda Theophile, Perković, Sučić nisu pali.Captain America

    Jebeno, 3 od 23 je u formi, a od tog niti jedan ofanzivac :lol:

    I osim protiv slabog Betisa i Rijeke...Captain America

    Protiv Rijeke nas je glupost Gode spasila, a o Betisu ne znam kaj bi reko. Tu je dobro pripremio, ali čisto iz razloga kaj nismo morali imat inicijativu i napadat cijelo vrijeme. Čovjek ne zna takav nogomet pripremit i to je to.

    Nekako mi je presmiješno pored svih sramota ove sezone uopće dovodit u pitanje njegovo nogometno znanje. Ima najgori skor u povijesti HNLa ko trener Dinama. Jel treba još nešto?
  • Orc123
    5.1k
    tko nije pao? Pa Misic danas i Sucic nisu postojali. Podsjetit cu te da taj Kaneko koliko god los trenutno donio prolaz protiv Betisa! Misic uopce nije ni slika igraca od prije, a Sucic je veliki talenat ali ima oscilacije kaj i normalno za tako mladog igraca....ne izgledamo ko momcad u kontinuitetu, zato i jesmo 3.u hnl a sve ostalo su floskule. Nemamo kontinuitet i svi igraci izgledaju lose kad igramo lose...igraci imaju individualnu kvalitetu pa zato i odigramo ponekad dobru tekmu. Protiv Rijeke smo npr. Pobijedili na srecu, protiv VZ se jedva spasili. Kad smo koga u HNL pobijedili onako glatko sa nekoliko golova razlike? Nisu problem samo krila, vec i bekovi napadacki, sredina koja igra promjenjivo a bome i realizacija koja je izmedu slabe i nikakve...ne mogu de otet dojmu da nam dođe neki trener ranga Vahe ili Bjelice da bi momcad prodisala.
  • Captain America
    13.9k
    Jebeno, 3 od 23 je u formi, a od tog niti jedan ofanzivac :lol:kajsitilud

    Skroz van forme su Rile, Petković i Kaneko. Golman, stoperi i vezna linija djeluje stabilno, Mauro dobro pokriva beka, Hoxha je u redu (samo je budala mogla očekivati novog Oršića). S klupe imamo dodatan impuls u Pierreu, Tiboru, Špiki, Brodiću i Kuleu. P

    Protiv Rijeke nas je glupost Gode spasilakajsitilud

    Ako misliš da protiv Rijeke nismo zaslužili pobjedu, ne znam što bi ti reko.

    Podsjetit cu te da taj Kaneko koliko god los trenutno donio prolaz protiv Betisa!Orc123

    Svaka čast na tome, ali da nije bilo penala bi se pamtio sivonjićevski promašaj kontra Rijeke koja je daleko bitnija utakmica nego Betis.

    Misic uopce nije ni slika igraca od prijeOrc123

    Zato svi slave Mišića zadnjih mjesec dana... Čim je unutra bio stoper koji zna s loptom i dobili smo nazad našeg najvažnijeg igrača.

    Protiv Rijeke smo npr. Pobijedili na srecuOrc123

    Ovo si napisao nakon utakmice s Rijekom.

    Jako dobra tekma deckii jakoooOrc123

    ne mogu de otet dojmu da nam dođe neki trener ranga Vahe ili Bjelice da bi momcad prodisalaOrc123

    Ova uprava takvog trenera ne može/ne želi dovesti pa se ni nećemo moći uvjeriti.
  • Orc123
    5.1k
    frende, u kontinuitetu ne igramo dobro! Protiv Rijeke smo energetski dobro izgledali nskon potrosnje protiv Betisa i zato je bila dobra tekma. Nismo mi nista bajno odigrali sli smo dali sve od sebe. Da smo danas barem pokazali energiju, losa priprema tekme, stajali daleko od igraca, sve druge lopte izgubili...to je priprema za koju je odgovoran trener. Nemremo spojit 4-5 pravih utakmica u kontinuitetu. Svi igraci stagniraju, to nije dobro! Ne treba zatvarat oci nad tim...da smo mi danas odigrali dobro energetski, da smo odigrali nesto izuzev zadnjih 10min kad smo igrali na silu ne bih nista rekao, taman da smo i izgubili. 75min smo izgledali sramotno, to je do trenera! Vise sigueno necu nikad pohvaliti Jakira jer je samo pokazao da je stihijski trener, bez vizije koja bi unaprijedila nasu igru. To je trener s kojim cemo uvijek napraviti 2 koraka unaprijed i onda opet 2 unazad i to je sad potvrđeno. Igraci nece sigurno napredovati pod njim, jedino moze iskociti koji da svojom individualnom kvalitetom ali ekipa koja u kontinuitetu izgleda ko momcad pod njim necemo postati! Za to nisu krivi Takuro, Petko, Max, Misic, Sucic.......itd itd...ovim ostavljanjem Jakira samo odgađamo neizbjezno, oteze se sa otkazom! Samo se nadam da nece biti prekasno. Dinamo moze pobojedit i Paok i proc ga i pobijedit svakoga ali to sigueno nece odtvariti zahvaljujuci njemu vec cisto inspiraciji u datom trenutku. Kakav plan igre mi imamo? Plan b je ubaciti sve u napad i nabacivati do iznemoglosti, pa ako uđe uđe? Da je on imao plan on bi mijenjao vec u 30min!
  • Nevo7
    608
    Kaneko, ako čitaš ovo, nemoj učiti engleski i hrvatski, ako ih znaš, treneru reci da ne kužiš, samo klimaj glavom i smiješi se. U ključnim trenucima utakmice sjeti se kaj je tvoj sensei u Japanu govorio i tako igraj. Zaboravi sve sa zimskih priprema, samo slušaj svoj unutarnjeg senseija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.