• Mr Anderson
    5.6k
    "Drago mi je da sam zabio gol, ali nisam zadovoljan svojom igrom u globalu. Radio sam puno grešaka, moram ih svesti na minimum.Jurki

    Kaneko realniji od dobrog dijela forumaša.
  • deda
    28.6k
    Marcio i ja sreli njegovog i Ogijevog managera. Dečec izgleda kao da je došao s prvenstva onih videoigrica. Top lik. :clap:
  • Sad opet
    194
    Ima mana, npr. trebao bi češće pucat ali to je možda i do zahtjeva trenera ali neki od negativnih komentara su očito od ljudi koji nisu uživo na utakmici ili ju uopće ne prate. Na svakoj od zadnjih 4-5 utakmica on je dao svojih 4-5 vrlo upotrebljivih ubačaja - povratnih ( pravih gol šansi) koje Hoxha,Petko, Baturina ( samo par iz glave) nisu iskoristili. Svaku tekmu 5-6 puta utrčava u prazan prostor ali ne dobiva loptu ( neke presječene a nažalost najčešće ga naši izignoriraju) na čemu se puno troši. Defenzivno odrađuje više nego korektno ( dok ima snage ( eto još jedna "mana" koja će se ispraviti nakon pravih priprema - nadam se). Za igrača od 1 mil. PUN POGODAK.
  • Jurki
    9k
    Kaneko realniji od dobrog dijela forumašaMr Anderson

    Nismo puno puta realni ni u vezi Dinama, pa kaj onda.
    Mi navijaci smo otpisali vrlo vjerojatno sve igrace ove sezone, pa ih opet vracali u roster.
    Razum (glava) i Dinamo (srce) staviti u istu recenicu je jako tesko jer smo subjektivni. Osobno nemam problem s tim.
  • Mr Anderson
    5.6k

    Uvijek ću braniti igrače koji su pošteni prema svom poslu iako možda nisu vrhunska klasa, Kaneko je jedan od tih. Drago mi je što je ovo rekao, znači da vjeruje i svjestan je kako može puno bolje. Forumaši nemaju uvijek jednak stav prema svim igračima, dijele ih na ljubimce i one druge. To nije samo do srca i razuma.
  • Marley
    1k
    pa ok, mislim da svi mi imamo "ljubimce". Ja znam da, i da ne znam kako zaseru, uvijek cu naci opravdanje haha. To mi je nekako, normalna ljudska osobina.
    Problem je u tome kad to ide u drugom, negativnom smjeru, kad se previse i neopravdano kritizira "one druge".
  • Kepec
    5.1k
    Nisu mi pretjerano fora Bulićeve preinake pjesama, ali dobar mi je ovaj dio kaj je snimio za pobjedu protiv Betisa na pjesmu Zagreb ima isti pozivni:
    "Betise, okreni list pod slovom "K".
    Čuješ li Betise?
    Spičila te raketa japanska.
  • Mihaljević
    8.4k
    GHBM5mUXsAAyHZK?format=jpg&name=medium
    Desno krilo japanske reprezentacije optužen za seksualno napastovanje... Kaneko ala ti se nebo otvorilo!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Od toga da trener i igrači mrskog rivala u prosincu prije tekme na maksimiru slažu taktiku kako zaustaviti baš tebe, do praktične nevidljivosti u većini utakmica u 2024. godini. Taki majstore,kaj ti se desilo? :meh:
  • jedan u nizu
    6.4k
    Taki majstore,kaj ti se desilo?Sibirski plavac

    ja cu se usuditi reci - trenerov potpis.

    On i dalje igra na istoj poziciji, ali igra drugu ulogu, drugi tip krila nego je igrao prije.
    I tu se ne snalazi, ne pase mu to.
  • MarK
    243
    rekao bih da je ono bio njegov prime. Dugo je sjedio, bio nabrijan, a kad je ušao jednostavno nije imao što izgubiti. Driblao, sve polazilo za nogom. Zacementirao poziciju, ispuhao se i imaš sad ovo. Zreo za klupu opet.
  • jedan u nizu
    6.4k

    ali gledaj mu stil igre. Cim dobije loptu, prepusta je Riletu i zabija se u sredinu.

    Kada je lopta na lijevom krilu on nam glumi drugu spicu koja ulazi na drugu stranu (sto je trener i rekao da su upute sta da radi).

    Covjek je najcisce krilo koje mozemo imati. Nije krilni napadac. Krilo je.
    I onda ga se ugusi sa ulogom nekog bocnog igraca meduprostora.

    Blasfemija
  • Maximo
    295
    Čovjeka nam od ključnog igrača, napravi ispod prosječnog
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.