• Krizy
    35.1k
    l6ide807njlz7jib.jpeg
    Dosta je :yawn: , idemo :strong:
    HNL se napokon vraća, nakon 40 dana odmora.
    Dinamo u prvoj utakmici drugog dijela sezone dočekuje Rijeku.

    Što se tiče promjena u momčadima, Dinamo je zasad kupio samo Bočkaja, dok nitko bitan nije napustio klub. Rijeka je dovela stopera Čestića i posudila dosta igrača HD-u a prekinuli su posudbu Mudražije. Najavili su još dolaske desnog beka i zadnjeg veznog.

    U prijateljskim utakmicama Rijeka je pobijedila slovensku Goricu sa 4:0 i Bravo sa 3:0, remizirala sa Slovackim 1:1 te izgubila 3:2 od Domžala.

    Prema minutaži u tim dvobojima čini se da bi prvih 11 mogli biti:

    Labrović - Čestić, Galović, Krešić (Lepinjica) - Ampem, Pavičić, Selahi, Merkulov - Murić, Drmić, Abass (Obregon)

    Dosad smo s Rijekom odigrali 89 utakmica u HNL-u te ostvarili 49 pobjeda, 21 neriješenu te 19 poraza. Gol razlika je 175-84.
    Kući je Dinamo pobijedio u 34 utakmice, 6 puta remizirali i 6 puta izgubio, uz gol razliku 114-29.

    Nijedna momčad nema kartonirane igrače a kod Dinama su za utakmicu upitni Petković i Ristovski.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Istre, Rijeka je igrala u sastavu:

    Labrović - Smolčić, Krešić, Velkovski - Tomečak, Selahi, Pavičić, Vuk - Murić, Drmić, Abass

    Ove sezone smo 3 puta igrali s Rijekom, 2 puta remizirali i jednom izgubili (3-3, 3-3, 1-3), te je vrijeme da ih napokon pobijedimo kako bi ostali na prvom mjestu ljestvice, gdje smo bodovno izjednačeni upravo s Rijekom te Osijekom.

    Koeficijenti su:
    Dinamo 1.50 - 3.95 - 6.95 Rijeka
    1. Kakav rezultat očekujete? (72 votes)
        Pobjeda Dinama
        93%
        Neriješeno
          4%
        Pobjeda Rijeke
          3%
    2. Idete li na utakmicu? (72 votes)
        Da
        60%
        Ne
        40%
  • deda
    27.4k
    Ja jedva dočekao, fali mi naš ruševni Maksimir
  • MM17
    221
    Ne znam dal je pratio tko skijanje jučer, vidio sam reklamu na HRT-u i reklamu za utakmicu i blago sam se šokirao.
  • og1986
    2.9k
    I danas prije skijanja je bila reklama
  • SAS1987
    13.2k
    Prva tekma na proljece, dodan gas match day marketingu i derbi protiv Rijeke. Mogla bi biti solidna posjeta :smile:
  • Nino Bule
    11.3k
    Te reklame ne znace ni 10% koliko bi znacilo da izbace polugodisnje karte, nabijem i njih i njihove reklame.
  • superhik
    10.2k
    Još nema nikakav info oko ulaznica?
  • jp23
    2.2k
    Još uvijek nije 72h pred utakmicu ili koliko da objave da se karte prodaju dan prije i na dan utakmice :lol:
  • superhik
    10.2k
    I da nema online prodaje :smile:
  • deda
    27.4k
    Zanima me kako će Riječani istrčati, dosta je kod njih drmuskanja, poslali su 6-7 igrača u HD, Smolčić oće-neće u Eintracht, sad se spominje i interes Rangersa za Murića. Oni 100% moraju nekog prodati, tu zbora nema.

    Što se naših tiče očekujem:
    Livaković
    KTC, Šutalo, Franjić (Perić),
    Ristovski, MIšić, Ademi, Ivanušec, Bočkaj
    Orša, Petko (Jurić)
  • marcio amoroso
    31.9k
    Od Rijeke smo primili 9 golova u 3 utakmice. Oni će vjerojatno opet izaći u nekom 3-4-2-1 sustavu gdje igra puno brzih igrača.

    Vjerojatno ovako nešto.

    Labrović
    Čestić, Galović, Krešić
    Ampem, Pavičić, Selahi, Merkulov
    Murić, Abbas
    Drmić

    Kod nas očekujem ipak Franjića prije Perića jer je dosta brži od njega, a Rijeka na tom desnom boku dolazi sa Ampemom i Murićem. Perić i Bočkaj mi tu iskreno nisu neki fit i mislim da se tu mora biti jako oprezan.
  • deda
    27.4k
    Nevjerojatno. Prije gost objavljuje informacije za ulaznice nego Dinamo. :monkey:

    Nogometaši Rijeke u nedjelju (Stadion Maksimir, 17.30 sati) gostuju kod Dinama u utakmici 21. kola Hrvatski telekom Prve lige.

    Prodaja ulaznica za gostujuću tribinu vršit će se na zapadnoj blagajni stadiona HNK Rijeka u petak od 16 do 20 sati i subotu od 9 do 13 sati.

    U nedjelju, na dan utakmice, ulaznice će se moći kupiti na blagajni stadiona Maksimir od 16 sati.

    Cijena ulaznica je 40 kuna.

    Za ulazak na stadion obvezna je EU digitalna covid potvrda i osobni dokument.

    Izvor: stranica NK Rijeka
  • superhik
    10.2k
    Danas objavili za akreditacije tek :joke:
  • reziser
    6.2k
    evo objave o ulaznicama za osobe s invalidetom....
  • NitkoBitan
    11.7k
    Najjeftinija domaca ulaznica je jednaka cijeni gostujuce. Znaci za sjever je karta 40kn, 10kn jeftinije od cijene koju smo placali do sada za tekme sa Rijekom i Osijekom. Napredak :grin:
  • reziser
    6.2k
    riječani najavljuju pohod na naš predivan stadion :rofl:

    mislim da sveukupno neće biti više od 2500 iako za nedjelju najavljuju maksimalac od 10 stupnjeva....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.