• maddaddam
    2.9k
    Petak 11-19h
  • superhik
    10.2k
    Napokon su izašle informacije o ulaznicama

    • Tribina sjever dolje 40kn
    • Tribina zapad dolje 60kn

    Radno vrijeme Ticket pointa (stadion Maksimir)

    • Petak 28.1. od 11 do 19 sati
    • Subota 29.1. od 11 do 19 sati
    • Nedjelja 30.1. od 11 do 18:15 sati


    ONLINE ULAZNICE

    Od petka 28.1. u 11h do nedjelje 30.1. u 17:30 sati ulaznice će biti dostupne u online prodaji.

    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/ctl_evt.jsp?act=priredbe&p=t&t=9

    ČLANOVI

    Članovi Dinama mogu iskoristiti pogodnost besplatnog ulaza na 4 utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i Hrvatskog kupa po vlastitom izboru unutar 365 dana od učlanjenja. Pogodnost za ovu utakmicu vrijedi za tribine sjever dolje i zapad dolje.

    Članovi besplatnu ulaznicu moraju preuzeti na Ticket pointu uz predočenje članske iskaznice i osobne iskaznice).
  • Krizy
    35.5k
    Otkud ranije, zašto žure? :sweat:
  • SAS1987
    13.4k
    Otkud ranije, zašto žure? :sweat:Krizy

    Prva asocijacija mi je bila na 0:23 - 0.27

    "Pa neznam, pa tekma je tek sutra" :lol:
  • Krizy
    35.5k
    Hahahahaha dobra! :rofl:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Po našoj anketi dosta ekipe ide na tekmu. Šta mislite o posjeti? Dvije i nešto kao prošli put protiv njih ili idemo bar prema petici?
  • SAS1987
    13.4k
    3.5k, nova tri boda i 500 covid pozitivnih :smile:
  • marcio amoroso
    32.1k

    Bome si jako “pozitivan” :rofl:
  • SAS1987
    13.4k
    sto je manje ljudi to je lakse pronaci parking u blizini stadiona :lol:
  • deda
    27.7k
    Teško procijenit za prvu tekmu. Mislim da bi moglo biti i 4000 ako Boysi odrade mobilizaciju i na konto ovog s Oršićem. Rez, a valjda ćemo ih konačno dobiti.
  • Sljeme
    1.8k
    Po našoj anketi dosta ekipe ide na tekmu. Šta mislite o posjeti? Dvije i nešto kao prošli put protiv njih ili idemo bar prema petici?marcio amoroso

    Isto ko prošli put.
  • reziser
    6.2k
    vrijeme ce za ovo doba godine biti idealno, igramo s jakim protivnikom, nakon duzte vremena tekma...mogli bi nas se skupit 3500 :joke: plus TT i 3501 :mask:
  • Infinity
    15.2k
    Za sad imamo 62 glasa od kojih je 61% kliknulo da dolazi na utakmicu. Na utakmici treceg kola imali smo 60 glasova od kojih je 35% kliknulo da dolazi. Razlika je velika. 1503 gledatelja su bila na prvoj utakmici s Rijekom.

    Ako cu se voditi anketom Zone, rekao bih da ce biti oko 3000, mada se optimist u meni nada da ce biti 5000 sto je skoro pa duplo u odnosu na najbolju HNL posjetu ove sezone, ako izbacimo Hajduk. 2501 gledatelj je bio protiv Osijeka. Da onda i tu bacim oko na anketu. 64 glasa od kojih 55% dolazi.
  • Baneki
    717
    Ova pauza mi se činila dulja nego inače, nikad dočekati. Nadam se da ju nećemo pamtiti po zadnjoj utakmici Oršića u Dinamovom dresu.
  • deda
    27.7k
    Karta je kupljena, ovaj puta radim iznimku pa sam na sjeveru. :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.