• Nino Bule
    11.5k
    Nije se ni ljubo jucer proslavio defanzivno, generalno brani bolje 1 na 1 od ukrajinca, ofanzivno mykha dosta bolji i vidilo se prije nego ga je izvadio da je kombinirao par puta dobro u napadu
  • immerwieder
    1.2k
    niti jedan gol u niti jednoj utakmici koji smo dobili dok je Miha bil na terenu nije bil njegov,
    a znamo kaj su čehi radili ljubi prvo poluvrijeme
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ljubo je prvo amaterski izgubio loptu, a onda mu je igrač pobjegao i zabio gol. Čudi me pa ga vrli trener nije odmah izvadio nakon toga.

    Velim, nemam ništa protiv trenera i neka se dokaže, ali ovo izigravanje sile nad slabijima mrzim, jednostavno mrzim.
  • Krizy
    36.4k
    Mihaljičenko je dobar bek za naše prilike.
    Bolji od Ljubičića na beku sigurno.
    Vratit Ljubičića u vezni, ionako smo na knap u veznom redu.
  • Nino Bule
    11.5k
    Tako smo stajali na terenu da mora reagirat, meni je vađenje mikhe pored kojeg su prolazili ko da ga nema logicno, da li mu je uspio pokusaj, nije.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Da je to napravio na poluvremenu ok, ovako je moguce ubio volju u miki

    Nadam se da ce jakir odraditi razgovor ( uz prevoditelja :lol: )
  • Dinaminjo
    513
    Pozvan je u reprezentaciju Ukr
  • striko
    1.2k
    Koji hejt na Jakira, ispada da sam i ja mogao biti na klupi i da bi dobili. :lol:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ni prvi ni zadnji koji je zamijenjen nakon 20-30 minuta. Ista stvar se lani uradila Bockaju pa se govorilo kako je Cacic trenercina jer je to uradio. Bukvic ga je prolazio kako je htio, nisu mu ni ostali pomagali ali je djelovao izgubljeno.

    Normalno da ce se ljutiti, i treba, a da nije onda bi opet bilo komentara kako je mirno reagrao. Ne mozes ti ljudima ugoditi jbg.
  • Ali
    1.9k

    Zakaj bi trener bio dibidus ???
    Treber je doveden da napravi rezultat. Na sastanku pripreme tekme odredis tko igra i koja je strategija i koja je uloga svakog pojedinca.
    I imaš igrača koji ne isporučuje ono što ste se dogovorili (kaj ja znam, ostaje previsoko, previse ulazi u sredinu, ide puno solo... kaj god) zakaj bi cekao poluvrijeme. Imaš negativan rezultat curi na sve strane visi prije drugi gol neg izjednacenje. Kakvo poluvrijeme, mijenjaš odmah.

    Po meni je treber tu pokazao zrelost i poslao poruku da ga ne zanima tko je čiji igrač, koji agent je koga doveo. On odgovara za rezultat i svaki pojedinac se mora podrediti kolektivu inače mu nije mjesto na terenu.

    A ukrajinac ak misli da zna bolje od trenera, onda nek kroz tjedan sastanak i razgovora u cetiri oka sa trenerom i nek iznese kaj ga smeta u taktici i kaj misli da bi bilo bolje za klub...
  • Istočnjak
    93
    Kako naš Belichick veli u NFL-u: Neka svatko dela svoj posao.
    Slažem se da MIha dosad nije pokazal previše, ali za HNL i rotaciju se čini sasvim OK zasad.
    Ako je lijevi bek nek igra lijevoga beka.
    A ovo da kupujemo stopere ili veznjake pa onda od njih očekujemo da igraju bekove je jedna od većih pogrešaka struke kluba i potvrda lošeg rada.
    U vrijeme tolike specijalizacije u nogometu samo potvrđuje gdje smo i zašto imamo toliko problema.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Moderni nogomet ide prema tome da igrači mogu igrati više pozicija, nije to više vrijeme gdje je bek primarno i jedino bek itd.
  • Majki2111
    2.6k
    Isto kao što se lagano vraća ideja da desno krilo igra dešnjak, a lijevo lijevak.
  • Krizy
    36.4k
    a lijevo lijevakMajki2111
    DV005-ppic_Trichter_Polyethylen_101164165_0.jpg
  • mali M
    3.5k
    al nema tu tko je čiji igrač. Ukrajinca je on metnul nutra. nije mu ga Perasica na silu zgurala u momčad. Što mali ne igra točno kako si je Jakir zamislio pa ga onda zamjeni za 20 min. Meni svaki trener koji to napravi nakon 20min zaslužuje osudu. Osudio sam i Čačića kad je to napravio Bočkaju. Opet kažem, "prošli su ga" par puta nije razlog za zamjenu. Prođu i Mohu 10 puta po tekmi, prođu i Ljubičića koji se uz to još nezna ni kretak kao bek, Moha proda valjda nekoliko opasnih kontri zbog krivih dodavanja ili pokušaja dribljanja.. i ok, ali nemoj mi onda govoriti da je Mika nešto baš baš posebno napravio da je to zaslužio... marcio je dobro rekao, trenka mišiće... Šta nije trenkao mišiće tako na Marinu koju se vuče ko puž po terenu? jednostavno mi nema opravdanja za ovakve stvari, jer ovo nije bilo taktičko riješavanje stvari nego kažnjavanje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.