• Mali Zeus
    9.7k
    Sve ok momci ali ovakvo vađenje igrača je šamar žešći... Po meni je Jakir ispao žešći dibidus, trebao bi znati da to ne radiš i da čekaš poluvrijeme...mali M

    Upravo suprotno, nekad kad vidiš da negdje curi i da je užas napraviš odmah potez, ne čekaš poluvrijeme. Naravno da je šamar, al jebiga vidiš izgubljenog igrača na terenu. Sjećam se da je u jednoj akciji pratio igrača Osijeka sve do druge, desne strane terena i onda se brzo vraćao natrag na poziciju dok su oni izvodili aut.
  • Jaro
    5.6k
    jbg, da ga nije pratio bi bio narativ kako samo gleda kako mu se igraci setaju pred golom...
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus jbg, da ga nije pratio bi bio narativ kako samo gleda kako mu se igraci setaju pred golom...Jaro

    Ma sumnjam, pa ne pratiš igrača do drugog kraja terena ko pes nego ga preuzme netko od suigrača. Nije to bilo pred golom, nego bliže centru terena.
  • mali M
    3.5k
    razumijem tvoj pogled al se ne slažem.. Nije toliko "curilo" da je morao to ovako izvesti. Zanimljivo kako nitko nije prokomentirao kako su Ljubu 3-4 puta probili i kasnio je za igračima stalno.. Vezni Ljubo je meni najdraži igrač, ali ovako ga uzdizati u nebesa kao lošeg beka je baš katastrofa
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus razumijem tvoj pogled al se ne slažem.. Nije toliko "curilo" da je morao to ovako izvesti.mali M

    Gle, tebi se čini da nije, Jakiru da jest. Nije to napravio čisto iz fore, siguran sam.
  • striko
    1.2k

    Trebao je ko Čačke čekati 86 min i 3-0.
  • mali M
    3.5k
    Trebao je ko Čačke čekati 86 min i 3-0.striko

    neznam šta da ti kažem na ovakav površan upis kao da nisi pročitao doslovno dva reda gore da sam rekao na poluvremenu.. nek si ti rekao, daj si pet
  • striko
    1.2k

    Očito si navikao na komunikaciju u jednom smjeru. Evo dao sam si 5. Trebao je čekati do poluvremena da kiksa još par puta. Oprosti
  • mali M
    3.5k
    nemoj sad bezveze komplicirati, dao si bedastu primjedbu jer ja nisam nigdje rekao da mora "čekati kao Čačić 86" nego da se to radi na poluvremenu. opet kažem, kako ti se čini da je Ljubo nakon njega odradio posao?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Populistički potez i izigravanje sile na strancu koji je tek došao. Kada izvadi Ristovskog ili Petka nakon 30 minuta jer su loše odigrali smatrati ću ga mudonjom. Do tada je za mene obični glumac i blefer koji se kurči nad slabijima kao i frend mu Sopić.
  • striko
    1.2k

    Meni je bitno da je trener reagirao i na kraju preokrenuo utakmicu. Ako reagira na vrijeme ne valja, ako ne radi izmjene opet ne valja. Puno igrača nije bilo na razini uključujući i Ljubičića ali 3 boda su u džepu i trener je opravdao svoje poteze.
  • mali M
    3.5k
    dobro, svi smo mi presretni što smo dobili utakmicu ali nije to bilo zbog "taktičkog poteza" Mika van, nego zbog dva penala od bedastog Osijeka. Ne moraš pripisivati Jakiru niti zasluge gdje ih nema. Mika je zbilja tu ispao žrtva. Više neka se zapita Jakir zašto nemože izmotivirati momčad da ovako napada kako je napadala zadnjih 10min. Opet naglašavam, tko god je trenirao nogomet zna šta znači kada te trener izvadi nakon 20min. Ja bi to razumio da je dobio u prvoj minuti žuti i da je napravio još dva rizična starta i da je pao gol preko njega.. to je za izvaditi u 20min, a ne zato što te dvaput netko prošao.. i to igrač koji je dva tjedna u klubu.. marcio je sve rekao, Jakir je išao naći žrtvu na kojoj će bildati mišiće, a nažalost to radi na najkritičnijoj poziciji u klubu. Ako Mika bude ispaštao na konto Ljube, ne vidim po čemu je onda Jakir napredak.. bek na stopera, veznjak na beka i slične poteze sam gledao dovoljno na Čačiću i sličnima..
  • Infinity
    15.2k
    Nista Jakirovic nije okrenuo vadjenjem Mike. Cak je Ljubicic ostao iza Bukvica kao da je kakav pionir kad je ovaj zabio za 2-0. Nije da je Ljubo zatvorio sve prilaze golu.

    Realno, Dinamo nije pobijedio utakmicu, nego ju je Osijek izgubio. Kako kolega iznad rece, napravili su dva bedasta penala, mi bod ne bi uzeli bez tih penala nikad, a ne tri.

    I penali su dio igre, ovi su bili realni, ali mi nismo nista posebno odigrali. Na kraju kad nam se Osijek nudio mi smo imali tri spica u igri i manjak veznih. Jako los balans igraca je bio na terenu i to se osjetilo.

    Covjeku je bezveze naruseno samopouzdanje.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ljubo puno bolje brani 1 na 1 od mykhe, to je cinjenjica, ovaj je sad vec par puta pokazao da je jako propusan, nadajmo se da se samo radi o manjku utakmica i neuigranosti jer obrambeno izgleda jako lose
  • The Undertaker
    4.1k
    Ljubo je gori bek od Mihajličenka samo je trenutno nešto uigraniji. Mi smo zujali po lijevoj strani dok god je Bukvić imao snage. Taktički i fizički su nas uništili a onda je Tomas napravio harakiri. Jakir je imao par dobrih poteza u utakmici ali nismo zbog toga dobili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.