• Ali
    1.9k

    Hijerarhija se mora znati, kao i u svakoj kompaniji !
    Inače ode to u anarhiju, tako je svugdje. Zna se tko odlučuje a tko izvršava ili ne izvršava. Onaj koji ne izvršava zadano a u hijerarhiji je niže postavljen , mora znati da postoji replacement.

    To kaj mi mislimo da je ok kako sam kažeš prošli su ga par puta. Mi necemo nikad satnati što je on tražio od njega. Ovaj to očito nije isporučio a imao je po treneru dovoljno prilika i vremena. Kaj ja znam, možda je dogovor da se digne visoko i prisne njihovu zadnju liniju, a ovaj to ili kaj vec trazeno nije isporucio.
    Spominješ Marina zakaj na njemu ne bilda misice, pa koliko je odigrao taj isti Marin nakon prvog poluvremena u pragu ? Kaj nije onda i na njemu kako kazes trenirao misice...

    Ljudi Jakir nije imao niti jedan normalni trening, sve su to bile samo rekuperacije nakon utakmice. I logicno je da ce probati sve igrace, tko zadovolji kretnjama, zalaganjem ce dobiti jos minura, tko ne otpada .. Nije on neki trenerski genijalac, ali je direktan i iskren, ne okoliša i nema protekcije za nikoga svi ce dobiti priliku, tko prihvati njegovu energiju i pokaze borbenost ce igrati.

    Ovo sa Mykhom, nemora nista znaciti, izvadio ga on je bio ljut i sve ok, sutra je na igraču da kaze nasamo tre eru, sorry nisam trebao onako. I sve 5 idemo dalje ce mu ovaj odogovriti...
  • Rakovica1986
    537
    Neću ulazit u vađenje Mykhe, već sam bio napadnut kad sam spomenuo centaršut, ali moram primjetiti da većina zaboravlja kako izgledaju današnji "moderni" bekovi. Myhka je klasični defanzivni bek koji uglavnom vraća loptu unatrag na sigurno i bude čvrst u duelu na strani. Sve ostalo kao što je probijanje strane, utrčavanje iza leđa, dupli pas, centaršut, brzinu nema. S druge strane imaš Mohu koji radi ovo spomenuto, ali je defanzivno liability. Riskiram biti napadnut opet, ali znam da ću otvorit ovu temu za par mjeseci i čitat komentare kao ovaj moj. Daj Bože da mi pljune u usta, al ne vjerujem...
  • jedan u nizu
    6.1k
    Pa dobro ljudi, vi ovdje sve pisete kao da je izvadio Mihku samo radi toga jer je navodno bio los.
    Izjava je bila da je zamjena bila takticke prirode.

    Izvadio lijevog beka
    Sredisnjeg veznog vratio na beka.
    Uveo napadaca / krilo.
    Uveo lijevo krilo, i original desetku vratio sa tog krila na mjesto desetke.

    Promijenio je taktiku tako što je uzeo centralnnog veznog i uveo krilo/napadaca.
    Da je Ljubo odigrao lošije ili nešto možda bi i njega izvadio.

    Odmah ste svi osudili jadnog Ukrajinca, a na kraju je odigrao korektno. Više krivice je iao Baturina jer se nije snalazio na lijevom krilu pa je više curilo zbog njega nego zbog Mihke. Kad je ušao Emreli, otišao je na lijevo krilo, Baturina u sredinu gdje je ipak igrao znatno bolje.

    Izgleda na ovom forumu ljudi ne znaju sta znače taktičke izmjene.
  • runtothehills
    382
    Svako lijevonogo hrvatsko dijete treba cuvati kao zlato u buducnosti.
  • Patak
    2.2k
    Prošlo je par dana a mi još uvijek ne znamo što trener misli o tom slučaju. Zašto ga je izvadio i hoće li biti kakvih sankcija za reakciju prilikom izlaska, ovako samo možemo nagađati. Ja se nadam da su Jakir i Mika uspjeli riješiti problem i da ćemo i dalje gledati Miku u sastavu.
  • Majki2111
    2.6k
    Reko je da ga je izvadio jer se loše pozicionirao i jer su nas, prema njemu, probijalo po toj strani.

    Po meni ništa drastično se neće dogoditi i dalje će dobivati prilika. Čisto situacijska zamjena po meni.
  • DiddyGuela
    946
    Jedina pozitivna stvar u vezi Bogdana je duzina trajanja njegovor ugovora. Potpisan je do kraja ove sezone uz mogucnost na jos jednu godinu. (1+1)

    Ovo sto je do sada odigrao je nivo Jana Lecjaksa. Tehnicki vrlo limitiran, pozicioniranje mu je također vrlo upitno. Fizikalije su mu dobre, ali uz napomenu staklenog koljena. Znaci ne moze povezati nesto tipa 3 utakmice u 10 dana.

    Nadam se da je to sve samo faza prilagodbe.
  • Maki17
    174
    Opet Ničota sere da se otpisalo Miku, mogao je bar pročitati intervju od Jakira da ga nije otpisao i da je pozitivno što se ljutio. Pljuvanje i želja da se uništi atmosfera se nastavlja. Glavno da moram čitati kako neki srpski golman govori vreme je
  • Nino Bule
    11.5k
    Nicota nastavlja jahati, nakon vec napisanog teksta o otpisanim igracima, sad ide serijal o igracima ponaosob, nakon ovog o mykhi ocekujem sutra da citav clanak ponovi i samo ubaci bernauera pa preksutra kaneka.
  • Krizy
    36.3k
    Dvije asistencije u 10 minuta, bravo :clap:
  • vjeko1701
    5.9k
    Bit će Mika super...od njega očekujem da se kroz sezonu isprofilira u "lijevog Ristovskog". A po godinama i dosadašnjoj karijeri bi mogao biti netko tko se tu zadrži na dulje vrijeme ako se izbori za poziciju startera.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ima nabac u trepavicu.
  • Infinity
    15.2k
    Ima nabac u trepavicu.Mali Zeus

    Najveca prednost. Covjek centrira kao pravi bek. Lopta precizna i po potrebi ostra. Volim Ljubu, ali za cijelog boravka nije imao dobrih centarsuteva koliko je ovaj u ovih 500tinjak minuta za Dinamo.

    Ljubicic na beku protiv bezveze ekipa zna izgledati kao Carlos, ali protiv svakog imalo boljeg krila izgleda smijesno. On nam defanzivno protiv boljih ekipa prema nazad je znaci puno, a prema naprijed nam tesko pomaze i protiv losijih. Ukrajinac bi mi na beku uvijek imao prednost ispred njega. Ofanzivno je daleko opasniji, a prema nazad u najmanju ruku nije losiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.