• Krizy
    36.3k
    Bogdanov instagram je "mykhailichenko_44" :wink:
    Ali evo promijenio sam naslov teme.
  • Neki tip
    19.3k


    Pa logično da jest. Neće valjda na ćirilici imat instagram profil (ili na hrvatskom). :smile:

    U hrvatskom jeziku, a dosad si profile radio na hrvatskom, piše se ovako kako si izmijenio i kako je sada.
  • Yovitssa
    345
    Mislim da je odigrao svoje za Dinamo... Onakvo ponašanje ne bi tolerirao ni jedan trener, a Jakir je posebno alergičan na to.
  • Nousername
    613
    Vruca glava sta god da je napravio dobice kaznu vjerovatno neku novcanu i tjt.Idemo dalje
  • Zagi
    5.1k
    Uhhh, Jakir ne tolerira baš ovakvo ponašanje.
  • miro
    3.2k
    Po meni i bolje da je tak reagirao, bar vidiš da mu je stalo, a kazna mora slijediti, trenera ne smiješ tako otpiliti jbg...
  • flexXy
    1.9k
    Mene bi zabrinulo da je takav papak da ne reagira nakon kaj ga trener vadi za 20min. Ovo bar pokazuje da mu je stalo do igre
  • Zagi
    5.1k
    Vidjeti ćemo.
    Ni ja ne vidim problem u ispucavanju frustracije na kutiji ali trener...
  • BlueHell-CRO
    39
    Kako ne igrao, trebao bi promijeniti ime u Kriminaličenko
  • Debelko
    170
    Mislite da ce Mikha dobit priliku ili je to to bilo za njega? Po mene sasvim solidan lijevi bek. Odigrao lose jucer kao i cijela ekipa pa mi ispada malo glup njegov izlazak. Cak smo i onda primili sa Ljubom.
  • Teofil Kateran
    872
    Po meni bi bila jedna ogromna glupost ako ne dobije priliku. Reakcija je bila glupa, ali se vidjelo da mu je stalo. Da je pokazao neku svjetsku klasu - nije. Da je ispao kao preloš igrač - nije. Smatram da bi trebao dobivat još puno prilika.
  • Debelko
    170
    Slazem se. Po meni pravi borac.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ni ja ne vidim problem u ispucavanju frustracije na kutiji ali trener...Zagi

    Da je ostalo na bočici lako bi se to ispravilo, al ne dati ruku treneru ni pomoćnom. Uf, jako jako loše.
  • mali M
    3.5k
    Sve ok momci ali ovakvo vađenje igrača je šamar žešći... Po meni je Jakir ispao žešći dibidus, trebao bi znati da to ne radiš i da čekaš poluvrijeme... Koliko ja znam protiv Osijeka nismo primili gol zbog Mike ..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.